Vanmiddag hadden we Jeu de boules. Ieder team had 3 spelers geselecteerd, welke hun eigen bal zo dicht mogelijk bij een klein balletjes moesten schieten. Nadat Patrick Houtappels, hoofdtrainer van de selectie, het kleine balletje wegschjopt had kon de strijd beginnen. Het team USA wist meteen de bal heel dicht bij de kleine bal te leggen. En vlak voor het einde, en onder de bezielende leiding van Hubert Beek, wist team Duitsland de 3de bal nog nog beter te plaatsen waardoor zij als winnaar uit de strijd kwamen.

 

Tijdens de leiders challenge moetsen de leiders Latje-Knal doen. Niels Fermont, Leider van Spanje, wist de bal in de serie maar liefst 2x op de lat te leggen. De strijd zou nog spannend worden, want beide keepers van de selectie zouden als laatste schieten,………. Maar Niels wed niet meer ingehaald. Dus de volle punten naar team Spanje!

 

Morgen voor de teams en leiders een nieuw spel.