Ook vandaag weer de Challenge, dit stond, zowel voor de teams als voor de leiders, in het teken van buikschuiven!

Nadat team Duitsland in de persoon van Perlé een geweldige hadden neergezet, eh….. geschoven, Helaas werd dit geweldige resultaat op het laatste moment toch verpulverd door Mike Spierings. Mike wist zo hard te schuiven dat hij zelfs van de baan afschoof. Een topprestatie voor team Spanje.

Vanmiddag moesten de leiders aan het buikschuiven geloven. Nadat Pim van het team Noord Ierland een goede afstand wist te buikschuiven, werd ook dit resultaat door het team Spanje in de persoon van Niels Fermont verbeterd. Er werden verschillende protesten ingediend waardoor Niels een 2de keer moest buikschuiven. Maar Niels wist zijn hoofd koel te houden en gewoon te laten zien dat hij in buikschuiven van de leiders het beste was, proficiat……!

 

Na 3 dagen leidt Spanje in de Team-Challenge, met  punten!