Alweer een team challenge, en wel kofferbakschieten. Een challenge die erg gemakkelijk lijkt maar stiekem toch wel erg moeilijk is.

Nadat Spanje, Duitsland en Noord Ierland al een punt hadden, werd voor Spanje de druk toch te hoog.  Maar toen kwam team Portugal, in de persoon van Pim. Pim zei vooraf, ik schiet de spiegel eraf. En………. hij schoot………. yessss de speigel er af, 2 punten plus 1 bonus punt, dus 3 punten voor team Portugal! Een geweldig resultaat voor Portugal.

Ook de leiders hadden dezelfde challenge. Nadat iedere leider geschoten hadden. Bleken Wouter van het Team Duitsland en Fabiënne  van het team USA een gelijke stand! Dus….. Wouter en Fabiënne hadden de zware taak om de eer van Duitsland en USA hoog te houden. Wouter schiet perfect raak, en zo werd de druk op Fabiënne groter, …………..! Helaas de druk was te hoog en zij miste. Team Duitsland heeft nu team Spanje op 1 punt benaderd.