Heythuysen 1 heeft ook haar tweede thuiswedstrijd verloren. Het werd een blamerende 2-1 nederlaag tegen hekkensluiter Eindse Boys 1. Hierdoor zakt Heitse naar een 9e plaats op de ranglijst.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Joris Driessen, Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Roel Luijten, Etienne Tielen (Siem Schreurs), Paul Suntjens, Neil Timmermans (Gabriel Pasztor), Sjoerd v.d. Heuvel (Guus van Dalen), Luuk Deckers en Roy Peskens.

Scoreverloop:
1-0 Sjoerd v.d. Heuvel (41e minuut), 1-1 Nick Verheijen (55e minuut) en 1-2 Kenny Bloemers (70e minuut).

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Sieben (Elsloo)
Man of the match: nobody

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was een plaats gewijzigd. De geblesseerde Bas Verlinden werd door Neil Timmermans vervangen. Heitse begon nog goed aan de wedstrijd. In de eerste minuten kreeg men enkele corners, waarbij captain Luuk Deckers eenmaal gevaarlijk werd. Hierna zagen de weinig toeschouwers een zeer matige eerste helft, met vooral aan Heitse zijde talloze foutieve passen. Eindse Boys was gevaarlijk met een kopbal. In de slotfase was de thuisclub enkele keren gevaarlijk. Een goede voorzet van Roel Luijten, kon door de voorwaartsen niet worden binnengetikt en na een ingestudeerde corner van Roy Peskens  raakte Luuk Deckers de bal niet goed. Vlak voor de rust werd het toch nog 1-0. Een vrije trap van Sjoerd v.d. Heuvel werd door niemand meer aangeraakt en vloog derhalve tegen de touwen. Direct in de tweede helft had de score moeten worden verdubbeld, maar een kopbal van Luuk Deckers werd door de goalie gepareerd. Na een tien minuten kwam de gelijkmaker op de scorebord. Na niet goed ingrijpen in de defensie scoorde Nick Verheijen. Een kwartier later kwamen de gasten zelfs op voorsprong. Na een goedlopende aanval maakte Kenny Bloemers de 2-1. Heitse moest nu helemaal komen, maar het aanvalsspel was ver onder de maat. Enkel een vrije trap van Paul Suntjens leverde nog gevaar op. De bal belandde op de buitenkant van de paal. Het bleef bij een dramatische 2-1 thuisnederlaag. Door dit verlies zakt Heitse naar de 9e plaats op de rangschikking. Al met al kunnen we nu spreken van een “fehlstart”. De volgende week speelt Heitse de uitwedstrijd tegen Altweerterheide uit Weert. Een overwinning is een must.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Roggel-Altweerterheide   0-3
Crescentia-Horn   1-4
Boekoel-EMS/RFC   1-2
Rood Wit’67-SVVH   0-3
SVSH-RKSVV   3-0
Maasgouw was vrij.

Stand klasse Heitse 1:
1.   Horn 3-9 (9-2)
2.   SVSH 3-6 (5-3)
3.   Roggel 3-6 (5-5)
4.   SVVH 2-4 (4-1)
5.   Crescentia 3-4 (5-7)
6.   Maasgouw 2-3 (5-3)
7.   EMS/RFC 2-3 (3-3)
8.   Altweerterheide 3-3 (7-6)
9.   Heythuysen 3-3 (5-4)
10. RKSVV  3-3 (5-10)
11.  Eindse Boys 3-3 (3-8)
12. Boekoel  3-2 (3-4)
13. Rood wit’67 3-2 (3-6)

Heythuysen 2 heeft de eerste competitiematch uit met 1-1 tegen RKVB 2 gelijkgespeeld. In de tweede helft opende Tom Lodewijks de score, maar enkele minuten maakte de thuisclub de gelijkmaker. Er had meer ingezeten.
Heythuysen 3 won thuis, na vooral een zeer spectaculaire eerste helft, met 5-4 van MVC’19  6. In de 2e minuut kreeg Heitse een strafschop. Deze werd door spits Bart Overmans gemist. Wellicht de snelste gemiste pingel ooit van Heitse. Bij de rust was de stand 4-4. In blessuretijd viel de winning goal. Mike Reijnders (3x), Bart Overmans (1x) waren trefzeker. Verder was er nog een own goal.
Heythuysen 4 won thuis de derby tegen Roggel 4 met 2-1. In het eerste bedrijf miste Koen Stakenborg een penalty. Na de theepauze kwam Heitse dankzij treffers van Rob Geenen en Jimmy Diesch op een 2-0 voorsprong. In slotfase konden de gasten nog een keer tegenscoren, maar het bleef bij een fraaie zege voor Heythuysen.
De dames zijn de competitie sterk begonnen door uit met 5-0 van VCH VR1 te winnen. De goalscoorders waren Dyona Seunis (2x), Michelle Schmeider (1x), Britt Pouls (1x) en Esther Wulms (1x).
De vrijdagavond veteranen speelden een drietal wedstrijden in Koningslust. Er werd driemaal verloren van HVV Helmond (1-0), Koningslust (5-0) en Leveroy (6-0).

JEUGD:
Competitie:
Een zeer gehavend JO19-1 leed een ruime 6-2 thuisnederlaag tegen RKMSV JO19-1. Heitse miste maar liefst 8 spelers. Wouter Bergervoet en Daan Engelen waren succesvol. Dank aan het uithelpen van Ward Peulen, Stijn Briels, Maarten Bergervoet, Joost Winkelmolen, Suliem M. Ibrahim, Sujawa Clauwers en Siem Schreurs. In het laatste kwart van de match keepte voor het eerst in de history een meisje bij de JO19-1.
De Jo17-1 verloor voor 1e keer dit seizoen. In Tegelen was Spcl. Irene JO17-2 met 4-0 te sterk.
Beker:
De JO17-2 heeft ook haar tweede bekerwedstrijd gewonnen. In het eigen stadion werd Laar JO17-2 met 3-2 verslagen door goals van Suliem M. Ibrahim (2x) en JO15-2 speler Raf Dorssers (1x).
Het meisjesteam verloor uit zeer geflatteerd met 3-1 van Spcl. Irene MO17-1. Lise Janssen benutte een strafschop. In de tweede helft werden legio kansen gemist.
De JO15-1 versloeg uit ST. VV GKC/RKHVC/RKESV JO15-1 met 3-1. “Grote man” was Sep van Neer. Sep scoorde driemaal.
De JO13-1 zegevierde thuis simpel met 6-0 over RKMSV JO13-2. Sil Backus (2x), Thomas Graef (1x), Tijn Vossen (1x), Jordin v.d. Kop (1x) en Bent Schreurs (1x) troffen doel.
De JO13-2 verloor uit met 4-1 van Leveroy JO13-1. Dion Pouwels scoorde voor de Heythuysenaren.
De JO11-1 had uit geen kind aan Eindse Boys JO11-1 en won uiteindelijk met 12-2. De doelpuntenmakers waren Thomas Geukemeijer (maar liefst 7x), Lars Nieskens (2x), Johnny Coenen (2x) en Vince Heerschap (1x).
De JO11-2 leed een kansloze 18-0 thuisnederlaag tegen MMC Weert JO1-3.
De JO11-3 verloor thuis met 3-1 van Haelen Jo11-3. Tren Bongers deed het net van de tegenstander trillen.
Bij de Fair Play verloor JO9-1 uit met 1-0 van het Budel JO9-3, won de JO9-2 thuis met 1-0 van RKVB JO9-2 en versloeg JO9-3 uit knap Haelen JO9-3 met 1-0.

G-voetbal:
Het eerste G-team heeft uit de derby tegen FC Oda G1 fraai met 3-2 gewonnen. Robert Brouwers (2x) en Frans Vossen (1x) scoorden.
Het tweede G-team zegevierde thuis met 4-1 over ST. Spcl. Irene/TSC’04 G1 door treffers van David Teeuwen (2x), Twan van Rixtel (1x) en Koen de Holder (1x).
Het derde G-team leed een 6-5 thuisnederlaag tegen ZSV G2. Jeroen van Ophoven (3x) en Stef Kist (2x) waren verantwoordelijk voor de doelpunten.