Heythuysen 1 heeft de uitwedstrijd tegen Altweerterheide 1 verdiend met 3-1 gewonnen en stijgt naar de 5e plaats op de ranglijst.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Guus van Dalen (Joris Driessen), Philippe Schonkeren, Joey Kluskens, Roel Luijten, Etienne Tielen, Paul Suntjens, Neil Timmermans (Stijn Peeters), Sjoerd v.d. Heuvel, Luuk Deckers en Roy Peskens (Gabriel Pasztor).

Scoreverloop:
0-1 Sjoerd v.d. Heuvel (8e minuut), 0-2 Roy Peskens (55e minuut), 1-2 Benny Kneepkens (61e minuut, strafschop) en 1-3 Paul Suntjens (80e minuut).

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: van Wingerden
Man of the match: Sjoerd v.d. Heuvel

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een tweetal plaatsen gewijzigd. In de startelf stonden Guus van Dalen en Joey Kluskens i.p.v. Rens Seunis en Joris Driessen. Na twee thuisnederlagen was het zaak om vandaag de drie punten te behalen. Vanaf het eerste fluitsignaal van de referee was duidelijk te zien dat Heitse iets goed had te maken. Al snel lag de bal in het netje. Sjoerd v.d. Heuvel mocht alleen op het doel afgaan en schoot het leer beheerst tegen de touwen. Heitse bleef de betere ploeg, maar was een aantal keren slordig met de eindpass. De thuisploeg had een aantal pingelaars in hun gelederen. De verdediging o.l.v. libero Philippe Schonkeren stond echter goed. In de tweede helft had Luuk Deckers direct een grote kans, maar miste. Na tien minuten werd de score verdubbeld. Een vrije trap van Roy Peskens werd door niemand meer aangeraakt en belandde in het doel. Heitse dacht op rozen te zitten. Echter na een uur spelen kreeg de thuisclub een strafschop na een ongelukkige handsbal van invaller Joris Driessen. De toegekende pingel werd door Benny Kneepkens feilloos binnen geschoten. Heitse had het even moeilijk, maar bleef goed overeind. Heitse had hierna moeite om de match definitief de beslissen. Er waren kansen voor Sjoerd v.d. Heuvel, Luuk Deckers en invaller Gabriel Pasztor om het duel in het slot te gooien. Tien minuten voor tijd viel dan toch de bevrijdende treffer. Na een afgemeten corner van Sjoerd v.d. Heuvel kopte Paul Suntjens de bal binnen. Dezelfde Paul Suntjens had nog pech met vrije trap die tegen de lat belandde. De thuisclub eindigde de wedstrijd met 10 man, daar een speler twee keer geel en derhalve rood kreeg. JO19-1 speler Stijn Peeters (16 jaar jong) viel in de slotfase nog verdienstelijk in. Het bleef bij een verdiende 3-1 overwinning. De volgende week is er alweer een uitmatch. Tegenstander is de nieuwe fusieclub EMS/RFC uit Roermond.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
SVVH-Roggel   1-4
Horn-Maasgouw   5-1
EMS/RFC-Rood wit’67   7-3
RKSVV-Crescentia   2-4
Eeindse Boys-SVSH   1-1
Boekoel was vrij.

Stand klasse Heitse 1:
1.   Horn 4-12 (14-3)
2.   Roggel 4-9 (9-6)
3.   SVSH 4-7 (6-4)
4.   EMS/RFC 3-6 (10-6)
5.   Heythuysen 4-6 (8-5)
6.   SVVH 3-4 (5-5)
7.   Crescentia 3-4 (7-8)
8.   Eindse Boys 4-4 (4-9)
9.   Altweerterheide 3-3 (7-7)
10. Maasgouw 3-3 (6-8)
11.  RKSVV  4-3 (7-14)
12. Boekoel  3-2 (3-4)
13. Rood wit’67 4-2 (6-13)

Heythuysen 2 heeft een ruime, maar geflatteerde, 4-1 thuisnederlaag tegen MMC Weert 3 geleden. Nick Meerts bracht Heitse nog op voorsprong, maar nog voor de theepauze stonden de gasten al met 2-1 voor. In de tweede helft probeerde het 2e team nog de gelijkmaker te forceren, echter in de slotfase scoorden de gasten nog tweemaal uit counters.
Heythuysen 3 won alweer in een wedstrijd met vele treffers. In Heibloem werd SVVH 2 met 4-3 verslagen. Na een 3-0 voorsprong kwam de thuisclub nog langszij, maar de winnende goal werd toch nog door Heitse gescoord. De goalscoorders waren Mike Reijnders (2x), Bart Overmans (1x) en Marco Timmermans (1x).
Heythuysen 4 verloor in eveneens doelpuntenrijke match uit met 5-4 van Vesta 3. Jeroen Beerens, Rob Niessen, Rob Geenen en Dirk Peskens waren trefzeker.
De veteranen verloren thuis met 5-1 van Merefeldia VE1. Maurice Schonkeren scoorde met het hoofd. Het grote verschil was dat de gasten de kansen veel beter benutte.
De dames speelden thuis met 4-4 gelijk tegen Egchel VR1. Bij de rust stond Egchel nog met 4-2 voor. In de tweede helft bereikten de dames alsnog een verdiend gelijkspel. Britt Pouls (2x), Michelle Schmieder (1x) en Dyona Seunis (1x) waren succesvol.

JEUGD:
De JO19-1 won uit dikverdiend met 2-0 van ST Panningen/Egchel JO19-1. Wouter Bergervoet scoorde in beide helften eenmaal.
De JO17-1 had thuis een totale offday tegen Reuver JO17-1 en verloor met 7-0.
De JO17-2 is de competitie uitstekend begonnen door thuis Veritas JO17-1 met 3-1 te verslaan. Suliem M. Ibrahim, Roan v.d. Wal en Rim Vrenken troffen doel.
Het meisjesteam was thuis volstrekt kansloos tegen SJVV MO17-1 en verloor met ruime 9-0 cijfers.
De JO15-1 boog uit een 2-0 achterstand bij de rust om in een 3-2 overwinning. Bo Silkens scoorde in het 2e bedrijf een onvervalste hattrick.
De JO15-2 leed een 7-1 thuisnederlaag tegen Leveroy JO15-1. Giovanni Mergelsberg redde de eer voor de Heythuysenaren. Dank aan de JO13-1 spelers Dave Nieskens, Noud Corbey en Bent Schreurs voor het uithelpen.
De Jo13-1 wonnen net als afgelopen week van RKMSV JO13-2. Het werd 8-2 door goals van Sven Gaal (4x), Thomas Graef (2x) en Bent Schreurs (2x).
De Jo13-2 versloeg uit RKMSV JO13-4 eenvoudig met 11-0. De doelpuntenmakers waren Philippe Theelen (5x), Dion Pouwels (4x) en Sven Domenie (2x).
De JO11-1 verloor uit in de laatste minuut met 4-3 van Sparta’18 JO11-3. Sil Backus, Len Vestjens en Thomas Geukemeijer deden het net van de tegenstander trillen.
De JO11-2 zegevierde uit met 11-1 tegen SVC2000 JO11-4. Helaas zijn de doelpuntemakers niet bekend. Het waren er waarschijnlijk teveel om te onthouden.
De JO11-3 leed een 6-4 thuisnederlaag in de derby tegen RKVB JO11-3. Kyan Rooswinkel (3x) en Niels Kurstjens (1x) scoorden voor Heitse.
Alle drie teams wonnen in de Fair Play competitie. JO9-1 thuis met 1-0 van RKVB JO9-1, de JO9-2 uit met 1-0 van Baarlo JO9-2 en de JO9-3 uit met 1-0 van Vesta JO9-3.
De mini pupillen speelden wedstrijdjes in hun eigen stadion. Er waren voor het talrijk opgenomen publiek spectaculaire wedstrijdjes te zien.

G-voetbal:
Het jeugd G-team won uit in een zeer amusante wedstrijd met 10-8 van VV SCM JG1. Joeri Bussemakers scoorden maar liefst 10 keer.