Heythuysen 1 heeft de thuiswedstrijd tegen Rood Wit’67/Plus 1 met 1-1 gelijkgespeeld. Dit was het eerste punt wat thuis werd behaald. JO19-1 speler Siem Dorssers scoorde de gelijkmaker.

Opstelling Heythuysen 1:

Jasper Bergervoet, Guus van Dalen (Joris Driessen), Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Roel Luijten, Paul Suntjens (Etienne Tielen), Siem Schreurs, Luuk Deckers, Gabriel Pasztor (Cas v.d. Loo), Siem Dorssers en Sjoerd v.d. Heuvel.

Scoreverloop:
0-1 Bart Matheeuwsen (39e minuut) en 1-1 Siem Dorssers (66e minuut).

Toeschouwers: 75
Scheidsrechter: M. Opsteen (Keldonk)
Man of the match: Jasper Bergervoet.
Pupil van de week: Stan Hovens (JO11-3)

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een drietal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden goalie Jasper Bergervoet, Siem Schreurs en Siem Dorssers ten faveure van Remi Biemans, Joris Driessen en Joey Kluskens. Na twee thuisnederlagen moest vandaag maar eens drie punten worden behaald. De start was weifelend. Er viel lang weinig te genieten voor de toeschouwers. Er was nauwelijks doelgevaar. Rechtsvoor Gabriel Pasztor had enkele geslaagde acties, maar tot doelpunten leidden dit niet. In de 39e minuut kwamen de gasten op voorsprong. Nadat de bal in eerste instantie tegen lat ging, schoot Bart Matheeusen de rebound tegen de touwen. Dezelfde was even later de pechvogel van de match. Bij een actie in het Heitser strafschopgebied kwam hij verkeerd terecht en moest het veld met een zware polsblessure verlaten. In de laatste minuut van de eerste helft pareerde de keeper van de gasten nog op een vrije trap van Sjoerd v.d. Heuvel. In de tweede helft werd het spel van Heitse er niet beter op. Rood Wit’67 had enkele kansen om de score de verdubbelen, echter Jasper Bergervoet was een sta in de weg. Halverwege het tweede bedrijf kwam Heitse alsnog langszij. Na een goed genomen corner van Sjoerd v.d. Heuvel kopte (of was het toch de rug)Siem Dorssers de gelijkmaker tegen het netje. Beide ploegen gingen nog voor de winst. Na een voorzet van Sjoerd v.d. Heuvel konden Siem Dorssers en invaller Cas v.d. Loo net niet aan de bal. De gasten waren ook nog enkele keren dreigend, maar het bleef bij een 1-1 eindstand. Het eerste punt in een thuiswedstrijd dit seizoen. Opnieuw kon Heythuysen niet overtuigen. De volgende week staat de uitderby tegen nummer twee Roggel op het menu. De statistieken van de laatste jaren zegt er volop kansen om punten te vergaren.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Eindse Boys-SVVH   2-0
Maasgouw-Boekoel   5-2
Altweerterheide-EMS/RFC   1-4
Crescentia-SVSH   1-1
RKSVV-Roggel   2-3
Horn was vrij.

Stand klasse Heitse 1:
1.   Horn 5-15 (17-4)
2.   Roggel 6-15 (15-10)
3.   SVSH 6-11 (11-5)
4.   EMS/RFC 4-9 (14-7)
5.   Heythuysen 5-7 (9-6)
6.   Eindse Boys 6-7 (7-11)
7.   Altweerterheide 5-6 (11-12)
8.   Maasgouw 5-6 (11-14)
9.   Rood Wit’67 6-6 (9-15)
10. Crescentia 5-5 (10-12)
11.  SVVH 5-4 (6-10)
12. RKSVV  5-3 (9-17)
13. Boekoel  5-2 (6-12)

Heythuysen 2 verloor thuis van de nummer twee FC Oda 3 met 3-0. In de eerste helft speelde het 2e team een zwakke wedstrijd en stond bij de theepauze al kansloos met 3-0 achter. In het tweede bedrijf was het spel beter, maar tot doelpunten kwam men echter niet.
Heythuysen 3 won uit met 3-0 van RKSVN 3 door treffers van Thijs Hebben, Marco Timmermans en Bart Overmans. Door de nederlaag van Kessel 4 is ons derde nu de nieuwe ongeslagen koploper.
Heythuysen 4 versloeg uit knap Haelen 3 met 1-0. Dirk Peskens scoorde de winning goal.
De dames leden hun eerste nederlaag van het seizoen. Thuis werd met 2-1 van Sparta’18 VR1 verloren. Britt Pouls deed het net van de tegenstander trillen. Keepster Sujata Clauwers en Lise Janssen van het meisjesteam speelden beiden een puike partij.

JEUGD:
De JO19-1 heeft ook haar derde uitwedstrijd gewonnen. Na een 2-0 achterstand kwam men ijzersterk terug en wist nog met 3-2 van MVC’19 JO19-1 te winnen. Timo Hendriks, Cas v.d. Loo en Wouter Bergervoet scoorden.
De Jo17-1 blijft het uitstekend doen. Men zegevierde thuis met 4-1 over Brevendia JO17-1. De doelpuntenmakers waren Lenn Frenken, Martijn Vrenken (strafschop), Lars van Hinsberg en Roan v.d. Wal. Door dit resultaat staat de JO17-1 nu op een voortreffelijke derde plaats.
De JO17-2 versloeg thuis RKAVC JO17-1 met 3-0 door treffers van Suliem M. Ibrahim, Rim Vrenken en Narek Karapetyan en doet mee in de subtop.
Het meisjesteam (MO17-1) verloor ook haar derde wedstrijd. Ditmaal was de Helmondse formatie Rood Wit’62 thuis met 6-0 te sterk. Het publiek zit nog altijd op de eerste goal van de meisjes te wachten.
De JO15-1 won uit moeizaam met 5-4 van Helden JO15-2. Ruben Mols scoorde vlak voor tijd de winning goal. De overige doelpunten kwamen op naam van Cas Peeters (2x), Bo Silkens (1x) en Sep van Neer (1x). Goalie Miquel Zea keepte een uitstekende wedstrijd.
De JO15-2 was thuis een maatje te klein voor Veritas JO15-1 en leed een 7-0 nederlaag.
De JO13-1 heeft ook haar derde match gewonnen. In het eigen stadion werd BEVO JO13-1 met 4-0 verslagen door goals van Jonah Joris, Bent Schreurs, Philippe Wetzels en Peek Habets.
De JO13-2 verloor uit de derby tegen Leveroy JO13-1 met 3-1. Dion Pouwels was trefzeker.
De JO11-1 boekte haar eerste zege. In Kessel werd de plaatselijke JO11-1 met 7-4 verslagen. Thomas Geukemeijer (3x), Johnny Coenen (3x) en Tijl Schouten (1x) troffen doel.
De JO11-2 speelde thuis met 4-4 tegen SHH JO11-5 gelijk. Helaas werd een 4-2 voorsprong nog uit handen gegeven. Tuur Verkoulen (2x), Fabian Colbers (1x) en Ilias Aerts (1x) waren succesvol.
De JO11-3 zegevierde uit met 7-3 over Horn JO11-2. Ruben Hebben (2x), Kyan Rooswinkel (2x), Tren Bongers (2x) en Ryan Vaessen (1x) scoorden voor de Heythuysenaren. Een 2-0 achterstand werd derhalve nog in een ruime overwinning omgebogen.
In de Fair Play Competitie verloor de JO9-1 uit met 1-0 in derby tegen Roggel JO9-1, versloeg de JO9-2 uit Reuver JO9-3 met 1-0 en leed de JO9-3 thuis een 1-0 nederlaag tegen SVC2000 JO9-5.
De mini pupillen speelden wedstrijden op het veld van VV HEBES te Beegden. Opnieuw zagen de toeschouwers dat er nog voldoende Heitser talent is.

G-voetbal:
Het tweede G-team blijft na een ruime 6-1 thuiswinst tegen MVC’19 G1 koploper. Yoeri Bussemakers (3x), Koen de Holder (2x) en Renier Smals (1x) zorgden voor de doelpunten.