Heythuysen 1 heeft de uitderby tegen Roggel 1 onverdiend en onnodig met 2-1 verloren en zakt naar de 8e plaats op de ranglijst.

Opstelling Heythuysen 1:

Jasper Bergervoet, Joris Driessen, Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Roel Luijten, Guus van Dalen (Siem Dorssers), Paul Suntjens (Siem Schreurs), Stijn Peeters (Nick Meerts), Luuk Deckers, Roy Peskens en Sjoerd v.d. Heuvel.

Scoreverloop:
1-0 Davy Luys (53e minuut), 1-1 Roy Peskens (62e minuut) en 2-1 Luuk Boonen (74e minuut).

Toeschouwers: 150
Scheidsrechter: B. Versteegh (Helmond)
Man of the match: Stijn Peeters

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een drietal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Joris Driessen, Roy Peskens en Stijn Peeters i.p.v. Siem Schreurs, Gabriel Pasztor en Siem Dorssers. Vanaf eerste fluitsignaal was te merken dat er een ander Heitse op het veld stond. Er was eindelijk weer de passie en gedrevenheid waar de toeschouwers zo lang om hadden gevraagd. In het eerste half uur had Heitse duidelijk meer balbezit en werd de thuisclub goed onder druk gehouden. Er waren enkele goede kansen (o.a. Luuk Deckers), maar de verdiende openingstreffer viel niet. In de slotfase counterde Roggel een keer razendsnel, maar de Heitser verdediging kon ternauwernood redde. Een vrije trap van Paul Suntjens werd nog door de Roggelse goalie gepareerd. In de tweede helft begon de thuisclub beter en kwam na 8 minuten op voorsprong. Na een onoplettendheid in de Heitser defensie kon Davy Luys uiteindelijk de 1-0 binnentikken. Heitse was even van slag af, maar herstelde zich echter snel. Na ruim een uur spelen scoorde Roy Peskens na een uitstekende voorzet van Sjoerd v.d. Heuvel de gelijkmaker. De wedstrijd bleef hierna in evenwicht. Een kwartier voor tijd viel de beslissing. Aanvaller Luuk Boonen kreeg teveel ruimte en schoot met links vanaf het strafschopgebied de winning goal tegen de touwen. Heitse probeerde nog van alles, maar de verdiende gelijkmaker viel niet meer. In de laatste seconde schoot Sjoerd v.d. Heuvel nog een vrije trap in de handen van keeper. Het bleef bij een 2-1 zege voor Roggel. Een gelijkspel had de verhoudingen beter weergegeven. Al met al kunnen we nu wel spreken van een mislukte start van het seizoen. Enkel een periodetitel kan het seizoen nog redden. De volgende week wordt de uitwedstrijd tegen EMS/RFC uitgespeeld. Er dient nog een helft, bij een achterstand van 3-0, te worden gespeeld. Over twee weken volgt de thuiswedstrijd tegen de vorige club van coach Patrick Houtappels SVVH. Met dezelfde inzet als vandaag zullen dan de drie punten in Heitse blijven.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
SVVH-Horn   0-3
Boekoel-SVSH   0-1
Altweerterheide-Maasgouw   4-1
EMS/RFC-Eindse Boys   3-3
Rood Wit’67-RKSVV   4-1
Crescentia was vrij.

Stand klasse Heitse 1:
1.   Horn 6-18 (20-4)
2.   Roggel 7-18 (17-11)
3.   SVSH 7-14 (12-5)
4.   EMS/RFC 5-10 (17-10)
5.   Altweerterheide 6-9 (15-13)
6.   Rood Wit/67 7-9 (13-16)
7.   Eindse Boys 7-8 (10-14)
8.   Heythuysen 6-7 (10-8)
9.   Maasgouw 6-6 (12-18)
10. Crescentia 5-5 (10-12)
11.  SVVH 6-4 (6-13)
12. RKSVV  6-3 (10-21)
13. Boekoel  6-2 (6-13)

Heythuysen 2 snakt nog altijd naar de eerste zege van dit seizoen. De uitwedstrijd tegen Walburgia 2 ging met 2-0 verloren. Na vijf wedstrijden heeft het 2e pas 2 punten behaald en slechts 4 keer gescoord.
Heythuysen 3 blijft na een 4-2 thuiszege tegen Egchel 5 de ongeslagen koploper. Mike Reijnders (2x), Sacha v.d. Ven (1x) en Marco Timmermans (1x) scoorden voor de Heythuysenaren.
Heythuysen 4 leed een 4-3 thuisnederlaag tegen hekkensluiter SHH 7. Enkel in slotfase werd er acceptabel voetbal gespeeld en kwam men van een 4-1 achterstand nog terug tot 4-3. Rob Geenen en Bruce Verdonschot hadden nog kansen voor de gelijkmaker, maar die kwam niet meer. In het doel stond sedert lang Roy Geraets. Dirk Peskens (2x) en Jeroen Beerens (1x) schoten raak.
De veteranen verloren thuis met 5-2 van ST RKHVC/RKESV/GKC VE2. Maurice Schonkeren scoorde tweemaal. Pechvogel van de wedstrijd was Frank Caris. Hij moest het veld verlaten met een zware blessure. We wensen hem sterkte en een voorspoedig herstel.
De dames speelden uit met 0-0 gelijk tegen Budel VR1. De keepster van het meisjesteam Sujawa Clauwers hield het doel schoon. Verder dank aan MO17-1 speelsters Lise Janssen en Daphne Simons voor het uithelpen. De dames staan nu precies in de middenmoot.

JEUGD:
De JO19-1 slaagt er maar niet in om een thuiswedstrijd te winnen. Tegen Helden JO19-1 werd met 1-0 verloren. Opnieuw was het spel matig met veel onnodig balverlies. Halverwege de tweede helft viel de beslissende goal.
De JO17-1 verloor uit zeer ruim met 6-1 van Helden JO17-1. Captain Lars van Hinsberg scoorde de openingstreffer en zoals ook later bleek de eretreffer.
De JO17-2 speelde uit in de derby tegen RKVB JO17-1 met 0-0 gelijk. Toch waren er kansen voor de Heythuysenaren om te scoren.
Het meisjesteam boekte haar eerste overwinning van dit seizoen. Uit werd Slekker Boys MO17-1 met 3-1 verslagen door doelpunten van Indy Coolen (2x) en Lise Janssen (1x).
De JO15-1 versloeg thuis HEBES JO15-1 met 3-1. Bo Silkens, Jente Voermans en Ruben Mols waren trefzeker. Sep van Neer miste nog een pingel.
De JO15-2 leed een kansloze 7-0 uitnederlaag tegen ST Brevendia/Alt’heide/Crescentia JO15-2.
De JO13-1 speelde uit de kraker tegen ST Panningen/Egchel JO13-2. Bij de rust stond Heitse dankzij treffers van Sil Backus en Rick Vrenken met 2-0 voor. Na de ranjapauze scoorde de thuisclub de 2-1, waarna het spannend bleef tot het eind. Maar een knokkend Heitse bleef overeind en staat nu fier alleen aan kop van de ranglijst.
De Jo13-2 had thuis geen kind aan SHH JO13-5 en won met 10-0. De doelpuntenmakers waren Felipe Theelen (3x), Sven Domenie (2x), Jochem Plantinga (2x), Bono Geenen (1x), Lars Peeters (1x) en er was een own goal.
De JO11-1 verloor thuis kansloos met 12-0 van het zeer sterke RKMSV JO11-1.
De JO11-2 won uit knap met 3-2 van Vesta JO11-3 door goals van Victor Nicolay (2x) en Abdalrahman Karjoum (1x).
De JO11-3 zegevierde thuis eenvoudig met 5-1 over SHH JO11-7. De goalscoorders waren Niels Kurstjens (2x), Tren Bongers (1x), Ryan Vaessen (1x) en Kyan Rooswinkel (1x).
In de Fair Play Competitie verloor de JO9-1 thuis met 1-0 de derby tegen Haelen JO9-2. De JO9-2 speelde thuis de topper tegen ST Panningen/Egchel JO9-1. Beide teams hadden alle wedstrijden tot nu toe gewonnen. Het werd een terechte 1-1 gelijkspel.
De mini pupillen speelden wedstrijden op het veld van Roggel. Andermaal zagen de toeschouwers weer aantrekkelijke wedstrijdjes.

G-voetbal:
Het eerste G-team speelde uit met 1-1 gelijk tegen EHC G1. Robert Brouwers was succesvol.
Het tweede G-team blijft ook na de 7-4 thuiszege tegen FC Oda G2 koploper. Voor de Heythuysenaren scoorden Yoeri Bussemakers (2x), Twan van Rixtel (1x), Renier Smals (1x), Sebastiaan (1x), Wouter Korsten (1x) en David Theeuwen (1x).
Het derde G-team verloor thuis met ruime 10-2 cijfers tegen FC Oda G3. Roy Claessens trof tweemaal doel.
Het jeugd G-team leed een kleine 3-1 thuisnederlaag tegen VV SCM JG1. Pim Filipsen deed het net van de tegenstander trillen.