Heythuysen 1 heeft de laatste wedstrijd voor de winterstop uit tegen Horn 1 met 4-1 verloren. Bij de rust stond Heitse nog met 1-0 voor dankzij een vroege treffer van Roy Peskens. Heitse 1 staat nu op een teleurstellende 9e plaats.

Opstelling Heythuysen 1:

Jasper Bergervoet, Roel Luijten, Joey Kluskens, Philippe Schonkeren, Guus van Dalen (Siem Schreurs), Paul Suntjens (Joris Driessen), Stijn Peeters, Sjoerd v.d. Heuvel. Jeroen Driessen (Damien Korsten), Luuk Deckers en Roy Peskens.

Scoreverloop:
0-1 Roy Peskens (10e minuut), 1-1 Tim Lalieu (50e minuut), 2-1 Timo Peeters (52e minuut), 3-1 Marc Huijskens (63e minuut) en 4-1 Ralf Diederen (84e minuut).

Toeschouwers: 75
Scheidsrechter: Fransen
Man of the match: Jasper Bergervoet

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op twee plaatsen gewijzigd. In de startelf stonden Guus van Dalen en Stijn Peeters ten faveure van de geblesseerden Rens Seunis en Nick Kluskens. Bij winst pakte Horn de eerste periodetitel. Horn begon zoals verwacht “sturmisch”. Echter het was Heitse wat na 10 minuten de score zou openen door Roy Peskens vanuit een afgeslagen corner. In de eerste helft had de thuisclub veel meer balbezit en kreeg ook diverse kansen om de gelijkmaker te scoren. Echter telkens was de goalie Jasper Bergervoet een sta in de weg. De veel scorende spits Tom v.d. Sterren werd uitstekend door Roel Luijten aan banden gelegd. Vlak voor de theepauze had Jeroen Driessen nog een goede mogelijkheid om de marge te verdubbelen, maar het bleef bij een 1-0 voorsprong voor Heitse bij de rust. In de tweede helft mocht de thuisclub naar hun “harde” kern spelen. Na vijf minuten viel uit een vrije trap de gelijkmaker door Tim Lalieu en nog geen twee minuten later werd dankzij een bekeken schot van Timo Peeters de 2-1 tegen de touwen geschoten. Heitse bleek niet meer bij machte om het tij te keren. Jasper Bergervoet maakte hands buiten het strafschopgebied. De toegekende vrije trap werd magistraal door Marc Huijskens in de kruising getrapt, 3-1. In de slotfase drong Heitse nog aan, maar verder dan een kans voor Guus van Dalen kwam men niet meer. Helaas werd de goed keepende Jasper Bergervoet nog een keer verslagen. Good-old invaller Ralf Diederen (41 jaren jong) kopte de 4-1 raak. Een verdiende zege voor Horn, waardoor zij de eerste periodetitel pakte. Er werd nog vuurwerk afgeknald. Proficiat Horn. Heitse gaat de winterstop in met een zeer teleurstellende negende plaats. Laten we hopen op een veel betere 2e seizoenshelft. Eerste wedstrijd in 2017 is thuis tegen hekkensluiter RKSVV 1 op zondag 29 januari.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
FC Maasgouw-EMS/RFC   afgelast (geen scheids)
Boekoel-Altweerterheide   3-3
RKSVV-Eindse Boys   2-3
SVSH-Rood wit’67   1-1
Crescentia-SVVH   0-1
Roggel was vrij

Stand klasse Heitse 1:
1.   Horn 11-31 (40-7) winnaar 1e periode
2.   Roggel 12-29 (28-13)
3.   EMS/RFC 11-22 (34-13)
4.   SVSH 12-19 (18-15)
5.   FC Maasgouw 11-18 (28-25)
6.   Rood Wit’67 11-17 (25-21)
7.   Eindse Boys 12-17 (26-24)
8.   Altweerterheide 12-17 (28-32)
9.   Heythuysen 12-16 (25-22)
10. SVVH 12-13 (15-27)
11.  Crescentia 12-8 (16-31)
12.  Boekoel 12-6 (16-39)
13.  RKSVV  12-3 (16-46)

Heythuysen 2 heeft thuis een zeer belangrijke zege met 2-1 tegen HEBES 2 behaald. “Grote man” was Nick Meerts, die tweemaal doel trof. Heitse staat nu 7 punten voor op een degradatieplaats.
Heythuysen 3 speelde thuis in de topper tegen nummer twee Kessel 4 met 2-2 gelijk. Sacha v.d. Ven bracht Heitse via een uitstekend genomen strafschop op voorsprong, maar door twee fouten in de defensie kwamen de gasten nog in de eerste helft op voorsprong. In het tweede bedrijf maakte Marco Timmermans middels een bekeken vrije trap de verdiende gelijkmaker. Heitse 3 blijft de virtuele koploper.
Heythuysen 4 verloor uit de derby tegen RKVB 3 ruim met 5-1. Jimmy Diesch scoorde voor de Heythuysenaren.
De veteranen versloegen uit Eindse Boys VE1 met 4-3. De goalscoorders waren Antwan Stakenborg (2x), Joep Corbey (1x) en Franklin van Mierlo (1x).
De dames verloren uit met 4-0 van de nummer 2 Mifano VR1. Britt Pouls viel uit met blessure. We wensen haar beterschap en een voorspoedig herstel.

JEUGD:
Competitie:
De JO19-1 won thuis met 1-0 van de nummer drie Swalmen JO19-1. Matchwinnaar was Daan Engelen die na een fraaie pass van Tim Rutten scoorde. In de tweede helft miste Heitse teveel kansen om de wedstrijd definitief in het slot te gooien. De JO19-1 gaat de winterstop in op een keurige 4e plaats en heeft tevens nog uitzicht om de 2e periode te winnen.
De JO17-1 versloeg uit zeer knap de nummer twee RKSVO JO17-1 met 3-2. Dit was de eerste zege sinds 8 oktober. Al na 1 minuut stond men met 2-0 achter!!! Echter in de eerste helft werd de achterstand omgebogen in een 3-2 voorsprong door treffers van Martijn Vrenken, Roan v.d. Wal en Lars van Hinsberg. In de tweede helft hield men stand en behaalde een fraaie overwinning. Heitse overwintert op een mooie achtste plaats.
De JO15-2 verloor thuis met 9-1 van Budel JO15-2. Aristeidis Spyridis was succesvol. Lars Simons viel uit met gebroken sleutelbeen. We wensen Lars beterschap en een voorspoedig herstel.
De JO11-3 zegevierde thuis met 11-1 over RKSVN JO11-3. De doelpuntenmakers waren Niels Kurstjens (4x), Tren Bongers (4x), Kyan Rooswinkel (2x) en Ryan Vaessen (1x). Als de JO11-3 de laatste wedstrijd uit tegen FC Oda JO11-8 met 15 of meer goals verschil wint, wordt men kampioen van de najaarsreeks. De wedstrijd in Weert begint om 09.30 uur.
In de Fair Play  competitie won de JO9-2 afgelopen woensdag uit met 1-0 van Kessel JO9-2 en eindigde op een keurige derde plaats in de rangschikking.
Beker:
De JO17-2 verloor afgelopen woensdag uit met 3-2 van RKSVN JO17-1. Opnieuw werd een 2-0 voorsprong nog uit handen gegeven. Luuk Pellemans scoorde tweemaal.
De JO15-1 won thuis in een matige wedstrijd met 6-0 van Helden JO15-3 door doelpunten Sep van Neer (2x), Bo Silkens (2x), Jente Voermans (1x) en Bram Berger (1x).
De JO13-1 versloeg uit in de derby RKVB JO13-1 met 3-2 door goals van Sil Backus, Rick Vrenken en Thomas Graef (penalty). De winnende treffer van Thomas Graef viel in de laatste minuut.
De JO9-2 zegevierde thuis met 1-0 over Haelen JO9-4.
De JO9-3 speelde uit met 1-1 gelijk tegen Haelen JO9-3. Strafschoppen moest de beslissing brengen. Hierin was Haelen net iets beter, waardoor zij de volgende ronde bereikte.
De JO15-1, JO13-1 en JO9-2 plaatsen zich derhalve voor de derde bekerronde.

G-voetbal:

Het eerste G-team speelde thuis knap tegen kampioen Heer G1 met 1-1 gelijk. Joeri Bussemakers was trefzeker.