Onze JO11-3 is dankzij een ruime en eenvoudige 15-0 uitzege tegen FC Oda JO11-8 kampioen van de najaarsreeks geworden. Dit was exact genoeg om de titel binnen te slepen. Het doelsaldo van Heitse is een treffer beter dan RKVB JO11-2 en ruim beter dan SHH JO11-7G. In Weert was Heitse oppermachtig en leidde al bij de rust met 9-0. In de tweede helft werd de score naar een 15-0 zege uitgebouwd. De doelpuntenmakers waren Kyan Rooswinkel (6x), Tren Bongers (4x), Niels Kurstjens (3x), Mats Corbeij (1x) en Vince Hannen (1x). Hierna kon het feest eindelijk losbarsten. Eerste vloeide rijkelijk de kinderchampagne en daarna namen de spelers plaats in een verreiker van de gelijknamige shirtsponsor. De spelers en leiders kwamen via een erehaag, gevormd door ouders, de kantine binnen. Uit de speakers schalde terecht “We are the champions”. In de kantine ging de party door met de traditionele toespraak van onze voorzitter. De leiders ontvingen uit handen van speler Kyan een mooi bosje bloemen. Daarna ging het feest nog een hele tijd door.
Het team bestaat uit de navolgende spelers:
Tren Bongers, Mats Corbeij, Vince Hannen, Ruben Hebben, Dave van Horne, Stan Hovens, Niels Kurstjens, Kyan Rooswinkel, Ryan Vaessen en Tijn Zoutzen.
De leiders van het team zijn: Joep Corbeij, Daan Engelen, Sander Hovens en Mark Zoutzen.
Eindstand:
1.  Heythuysen JO11-3   9-24 (94-14)
2.  RKVB JO11-2  9-24 (90-11)
3.  SHH JO11-7G  9-24 (61-15)