Afgelopen seizoenen heeft het G-voetbal bij SV Heythuysen een groei doorgemaakt. Zowel bij de kids als bij de senioren teams. Een van de huidige leiders heeft in verband met studie verplichtingen aangegeven niet meer beschikbaar te zijn.

Hierdoor, zijn we op zoek naar een enthousiaste leider (begeleider) die op de zaterdag onze jongens en meisjes aanmoedigt, coacht en begeleidt tijdens de wedstrijden. En/of  op Donderdag avond tijdens de training

G-voetbal is bedoeld voor sporters (m/v), die vanwege een lichamelijke en/of verstandelijke beperking beperkt zijn in hun bewegingsmogelijkheden.

Lijkt het je leuk om met deze groep sporters aan de slag te gaan, dan zoeken wij jou!! Uiteraard word je volledig ondersteund en (waar nodig) begeleid door onze trainers en begeleiders. Voor meer informatie kun je contact opnemen met: Wim Reijnen tel 0475-582250 of Frank Klokgieters 06-54725281

Alvest bedankt,

Bestuur SV Heythuysen