Een drankje, een pilletje of joint!? …..
Hoe denkt ú over mogelijk alcohol- en drugsgebruik door uw kind(eren) jonger dan 18 jaar?

In samenwerking met Helder Theater organiseren de GGD Limburg-Noord en Welzijnsorganisatie Synthese, in opdracht van de gemeente Leudal, een interactieve avond over ‘Alcohol en drugs’. Aan de hand van herkenbare scènes gaan de acteurs hierover samen met u en de andere aanwezige ouders in gesprek.
Bent u een ouder/verzorger van een kind tussen de 13 en 17 jaar? En wilt u uw gedachten en ervaringen delen (de avond staat niet in het teken van voorlichting) die u heeft als het gaat om (het voorkomen van) alcohol- en/of drugsgebruik van uw minderjarige kind(eren)? Meld u dan aan!

Waar en wanneer?
Datum: woensdag 15 februari 2017
Tijd: 19.30 – 21.30 uur
Locatie: Kantine Sv Heythuysen, Arevenlaan 5, 6093 GM Heythuysen

Komt u ook?
U kunt zich aanmelden via j.kruijen@vrln.nl (Juliëtte Kruijen, GGD Limburg-Noord).

Heeft u nog verdere vragen?
Voor verder informatie kunt u terecht bij:
Juliëtte Kruijen (GGD), tel: 088 1191230, via mail: j.kruijen@vrln.nl
Irma Versteegen (Welzijnsorganisatie Synthese), tel: 06 36547546, via mail:
i.versteegen@synthese.nl
We zien u graag op woensdag 15 februari 2017!