Heythuysen 1 heeft de uitwedstrijd tegen Boekoel 1 eenvoudig met 3-0 gewonnen. Hierdoor heeft Heitse nog altijd een kansje voor het behalen van de nacompetitie. Echter zullen dan zeker de laatste drie wedstrijden moeten worden gewonnen.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Roel Luijten, Philippe Schonkeren, Bas Verlinden, Joris Driessen, Sjoerd v.d. Heuvel (Tom van Lier), Rens Seunis, Stijn Peeters, Jeroen Driessen (Damien Korsten), Nick Meerts (Siem Dorssers) en Paul Suntjens.

Scoreverloop:
0-1 Nick Meerts (43e minuut), 0-2 Siem Dorssers (74e minuut) en 0-3 Philippe Schonkeren (80e minuut)

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: v.d. Leeden (Neer)
Man of the match: Siem Dorssers

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een drietal plaatsen gewijzigd. In de startelf stonden Jeroen Driessen, Nick Meerts en Paul Suntjens voor Roy Peskens, Rik Sarton en Tom van Lier. Heitse miste een serie aanvallers en good old Nick Meerts werd weer eens van stal gehaald. In de eerste helft zagen de weinig aanwezige toeschouwers een dominerend Heitse, maar men kon te weinig afdwingen. We noteerden een kopkans voor Nick Meerts en een schot van Stijn Peeters. Vlak voor rust viel dan toch de 1-0 voor Heitse. Nick Meerts werd goed aangespeeld en scoorde met een bekeken schuiver de 1-0. Ineens werd de thuisclub wakker en kreeg haar grootste kans van de wedstrijd, maar gelukkig ging de kopbal tegen de lat. In de tweede helft speelde maar ploeg en dat was Heitse. Er was geen enkele kans voor de thuisclub. De spits van JO19-1 Siem Dorssers kwam het veld in voor Nick Meerts. Nog geen vijf seconde later kopte hij bijna de 2-0 binnen. Na nog een kans voor Siem was het dan eindelijk raak. Met een fraai schot scoorde Siem Dorssers de bevrijdende 2-0. Philippe Schonkeren scoorde nog uit een corner a la Gerd Muller de 3-0 en Siem Dorssers had nog diverse kansen om de score nog verder uit te bouwen. In de slotfase schoot Philippe Schonkeren nog een goed genomen vrije trap tegen de lat. Het bleef bij een simpele 3-0 overwinning. In de tweede helft vielen ook de JO19-1 spelers Tom van Lier en Damien Korsten verdienstelijk in. Het hilarisch hoogtepunt van de tweede helft was toen verdediger Joris Driessen de bal tegen zijn edele delen kreeg. Hij kermde het uit van de pijn. Ik denk dat Joris nu wel weer de oude is dankzij de winst van zijn PSV tegen Ajax. Dankzij deze zege houdt Heitse nog altijd een kansje op de nacompetitie. Voorwaarde is dat zeker de laatste drie wedstrijden moeten worden gewonnen. De volgende week speelt men thuis tegen Crescentia.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Horn-RKSVV   2-1 (Hiermee is Horn kampioen geworden, Proficiat)
SVSH-Altweerterheide   1-0
FC Maasgouw-SVVH    4-0
Crescentia-EMS/RFC   1-3
Roggel-Rood Wit’67   2-0
Eindse Boys was vrij

Stand klasse Heitse 1:
1.   Horn 21-59 (74-9) Kampioen en winnaar 1e periode
2.   Roggel 21-47 (48-23)
3.   FC Maasgouw 21-39 (51-33)
4.   EMS/RFC 21-38 (64-34)
5.   SVSH 21-38 (37-26)
6.   Eindse Boys 21-35 (47-35)
7.   Heythuysen 21-33 (45-31)
8.   Altweerterheide 21-31 (47-44)
9.   Rood Wit’67 22-29 (38-41)
10. SVVH 21-14 (26-69)
11.  Boekoel 21-13 (23-67)
12.  Crescentia 21-11 (23-59)
13.  RKSVV  21-4 (27-79)

Heythuysen 2 verloor uit met 2-0 van HEBES 2. De treffers vielen in de tweede helft. Een gelijkspel had er zeker ingezeten. Gelukkig hebben de twee ploegen onder Heitse eveneens verloren, maar handhaving is nog altijd niet zeker.
Heythuysen 4 leed een onverdiende 3-2 thuisnederlaag tegen RKVB 3. Een 2-0 achterstand werd nog door goals van Rob Geenen en veteraan Antwan Stakenborg weggewerkt. Echter in de laatste minuut kopte RKVB de winnende treffer tegen de touwen. Heitse 4 had in de wedstrijd legio kansen om meer dan twee doelpunten te scoren, maar liet dit na.
De dames verloren thuis met 3-0 van nummer twee Mifano VR1. De gasten waren net een tikkeltje beter. Dank aan Sanne, Anouk en Lise van het meisjesteam voor het uithelpen. Ook was er triest nieuws. Speelster Lianne van Wegberg raakte in haar vrije tijd zeer zwaar geblesseerd. We wensen Lianne beterschap en een voorspoedig herstel.

JEUGD
De JO17-2 won thuis met 2-1 van ST Slekker Boys/Conventus’03 JO17-1. In de eerste helft kopte Koen Schroijen na een uitstekend genomen hoekschop van Rik Peters de 1-0 tegen het nestje. In de tweede helft scoorden de gasten de gelijkmaker. In de laatste minuut viel dan toch nog de verdiende 2-1 voor Heitse. Rik Peters scoorde met een magistrale vrije trap de winning goal.
Het meisjesteam verloor uit ongelukkig en onverdiend met 1-0 van Baarlo MO17-1. De vele kansen waren niet aan Heitse besteed.
De JO15-1 speelde thuis met 2-2 remise tegen RKMSV JO15-1. Een 2-0 achterstand werd in de slotfase dankzij twee doelpunten van Bo Silkens nog rechtgezet.
De JO13-2 versloeg thuis Laar JO13-3 met 3-1. Sven Domenie (2x) en Tijl Schouten (1x) waren succesvol.
De JO11-1 blijft marcheren naar de titel. Ook de zesde wedstrijd werd in winst omgezet. Thuis werd Helden JO11-3 met 8-1 verslagen. De doelpuntenmakers waren Thomas Geukemeijer (5x), Johnny Coenen (2x) en Len Vestjens (1x).
De JO11-2 leed een ruime 8-4 thuisnederlaag tegen Swalmen JO11-3. Bij de ranjapauze was de stand nog 3-3. Victor Nicolay (2x), Tuur Verkoulen (1x) en Jens van Roy (1x) waren trefzeker.
In de Fair Play Competitie behaalde de JO9-1 de eerste zege in de voorjaarsreeks. Uit werd de derby tegen Roggel JO9-1 met 1-0 gewonnen. De JO9-2 won ook haar zevende match, nu thuis met 1-0 van Laar JO9-3 en blijft op titelkoers. De JO9-3 zegevierde uit met 1-0 over Laar JO9-4.
Nogmaals dank aan vele spelers welke uithielpen in een hoger team. Klasse jongens!

G-voetbal

Het derde G-team speelde na een krankzinnige wedstrijd uit met 6-6 gelijk tegen Sportclub Susteren G1. De goalscoorders waren Roy Claessen (3x), Wilma de Bijl (1x), Jeroen van Ophoven (1x) en Stephan de Jong (1x).
Het jeugd G-team won thuis knap met 5-2 van NWC JG1 door goals van Brian v.d. Ende (2x), Rens Faessen (1x), Rico Joosten (1x) en Mohammed Ourrana (1x).