Een opnieuw zeer jeugdig Heythuysen 1 heeft de laatste uitwedstrijd met 2-0 van FC Maasgouw 1 verloren. Hierdoor is het doek voor dit seizoen gevallen. Heitse blijft ook het volgend seizoen 5e klasser.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Roel Luijten, Bas Verlinden, Joris Driessen, Tom van Lier, Philippe Schonkeren, Paul Suntjens (Guus van Dalen), Stijn Peeters,  Daan Engelen (Jeroen Driessen), Siem Dorssers en Rik Sarton (Cas v.d. Loo).

Scoreverloop:
1-0 Sander Reuterink (2e minuut) en 2-0 Sander Reuterink (51e minuut).

Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: van Veenendaal.
Man of the match: Tom van Lier

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was zoals zo vaak op meerdere plaatsen gewijzigd. In de basis stonden weer 6 spelers van onder de 20 jaar. Afwezig waren o.a. de geblesseerden Roy Peskens, Luuk Deckers, Rens Seunis en verder Sjoerd v.d. Heuvel (naar Ajax !!!!!). Heitse begon zeer slecht aan de wedstrijd en stond al na twee minuten met 1-0 achter. De verdediging verkeek zich op een inworp waarna Sander Reuterink met een bekeken schot kon binnenknallen. Hierna zagen de toeschouwers een felle strijd op een hobbelig veld. Er waren kansen voor de thuisclub, maar Heitse had zeker ook mogelijkheden om te scoren. Daan Engelen was tweemaal dichtbij een treffer, maar de bal vloog telkens over het doel. Dezelfde Daan Engelen werd nog een keer ten onrechte teruggefloten. Hij kon alleen op het doel afgaan, maar de assistent scheidsrechter stak hier een stokje voor. Helaas floot de overigens voor de rest goedleidende scheids. In het tweede bedrijf verdubbelde de thuisclub snel de score. Andermaal was het Sander Reuterink die scoorde. Hierna probeerde Heitse nog van alles. De inzet was goed te noemen, alleen de laatste pass kwam telkens niet aan op het juiste adres. Aan de andere kant had de thuisclub nog diverse kansen om de score verder uit te bouwen. Het bleef uiteindelijk bij een verdiende 2-0 overwinning voor het team van onze oud coach Jurgen Geurts. Hierdoor weten we nu definitief dat Heitse ook het komend seizoen in de 5e klasse zal acteren. Nu aan de technische staf de taak om de selectie goed door te selecteren om het komend seizoen een betere ploeg op de grasmat te krijgen. Er zullen enkele nieuwe spelers en talentvolle jeugdspelers hun opwachting maken. De volgende week volgt de laatste wedstrijd van het seizoen thuis tegen kampioen Horn.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
EMS/RFC-Roggel   2-2 (inhaal, gespeeld op 3 mei)
Horn-Altweerterheide   3-1
SVSH-EMS/RFC   3-2
Boekoel-Roggel    0-5
Crescentia-Eindse Boys   1-4
RKSVV-SVVH   2-3
Rood Wit’67 was vrij

Stand klasse Heitse 1:
1.   Horn 23-63 (79-12) Kampioen en winnaar 1e periode
2.   Roggel 23-51 (55-25)
3.   FC Maasgouw 23-45 (60-34)
4.   SVSH 23-44 (43-28)
5.   Eindse Boys 23-41 (57-36)
6.   EMS/RFC 23-39 (68-39)
7.   Heythuysen 23-36 (48-34)
8.   Altweerterheide 22-31 (48-47)
9.   Rood Wit’67 23-30 (40-43)
10. SVVH 23-17 (29-74)
11.  Boekoel 23-13 (23-78)
12.  Crescentia 23-11 (25-66)
13.  RKSVV  23-4 (30-89)

Heythuysen 2 heeft de thuiswedstrijd tegen SVH’39 2 met 1-1 gelijkgespeeld. Met een fraai schot scoorde Maarten Reuvers de 1-0. De gasten maakte nog in de 1e helft de gelijkmaker. De grootste kans van de tweede helft had Tom Lodewijks. Zijn uitstekend genomen vrije trap belandde tegen kruis. De volgende week speelt Heitse 2 thuis de belangrijke match tegen hekkensluiter RKVB 2. Winst is een must voor handhaving.
Heythuysen 3 verloor uit met 6-3 van MVC’19 4. Hierdoor werd MVC’19 4 kampioen, proficiat. Sjoerd Evers (2x) en Marco Timmermans (1x) scoorden.
Heythuysen 4 leed een 3-2 uitnederlaag tegen hekkensluiter Nunhem 1 en staat na deze wedstrijd nu zelf laatste. Jeroen Beerens en Guido Timmermans deden het net van de tegenstander trillen. Deze match was waarschijnlijk de laatste thuiswedstrijd van Nunhem. De vereniging zal na dit seizoen definitief stoppen. Eer aan Guido Timmermans die de laatste uitgoal in Nunhem produceerde.

JEUGD
De JO19-1 zegevierde in haar laatste wedstrijd van de reguliere thuiswedstrijd tegen SVC2000 JO19-1 eenvoudig met 5-0. De goalscoorders waren Siem Dorssers (2x), Wouter Bergervoet (1x), Damien Korsten (1x) en Daan Engelen (1x). De JO19-1 eindigt het seizoen op een keurige 3e plaats. De volgende week start de nacompetitie voor een plaats in de hoofdklasse met een thuiswedstrijd tegen RVU uit Meerssen.
De JO17-1 speelde in haar laatste match uit met 1-1 gelijk tegen EVV JO17-1. Lenn Frenken maakte de gelijkmaker. De JO17-1 eindigt hierdoor op een fraaie gedeelde 8e positie, hetgeen een mooi resultaat is.
De JO17-2 had uit geen kind aan ST Panningen/Egchel JO17-3 en won met 11-0. De doelpuntenmakers waren Lars Driessen (3x), Amir (3x), Narek Karapetyan (2x), Stan v.d. Kop (1x), Abdulahi Hussein (1x) en Sham (1x).
Het meisjesteam verloor andermaal nipt met 1-0, nu thuis tegen ST RKDSO/IVO/DEV-Arcen MO17-1.
De JO15-1 had een totale off day en verloor uit met maar liefst 6-1 van HEBES JO15-1. Voor Heitse schoot Sep van Neer raak. De spits van HEBES scoorde alle zes de treffers.
De JO13-1 speelde thuis met 1-1 remise tegen ST Brevendia/Alt’heide JO13-1. In de eerste helft scoorde de jarige Thomas Graef uiterst fraai de 1-0. In de 2e helft waren de gasten sterker en scoorde de gelijkmaker.
De JO13-2 verloor uit kansloos met 9-2 van SHH JO13-3. Dion Pouwels was tweemaal succesvol. Dank aan de JO11-1 spelers Johnny Coenen, Jens Domenie, Sil Knoops en Tijl Schouten voor het uithelpen.
De Jo11-2 leed een 4-2 uitnederlaag tegen SVC2000 JO11-5. Victor Nicolay en Tuur Verkoulen waren trefzeker.
In de Fair Play Competitie verloor de JO9-1 thuis met 1-0 van RKSVN JO9-2, versloeg de JO9-2 uit Brevendia JO9-2 met 1-0 en zegevierde de JO9-3 thuis met 1-0 over MMC Weert JO9-4. De JO9-2 behaalde achtste overwinning en is met winst volgende week thuis tegen DESM JO9-2 kampioen. De wedstrijd begint om 10.30 uur.
De mini pupillen speelden haar laatste wedstrijden van dit seizoen bij RKSVN te Neer. Heitse speelde met 2 teams. Heythuysen heeft momenteel zeker 15 mini pupillen, waardoor de toekomst weer is gewaarborgd.

G-voetbal

Het eerste G-team versloeg thuis RKHSV G1 met 3-0. Na een 0-0 ruststand scoorden in de tweede helft Twan van Rixtel, Robert Brouwers en Kevin Huijerjans.
Het tweede G-team verloor uit met 3-1 van de kampioen Wittenhorst G1. Wouter Korsten bracht Heitse nog op voorsprong, maar de thuisclub won uiteindelijk toch nog.
Het derde G-team leed na een zeer spectaculaire match een 8-7 uitnederlaag tegen kampioen SV Brunssum.