Een groot aantal jeugdteams heeft op zaterdag 27 mei aan toernooien deelgenomen. Ondank de hitte werd door Heitse goed gepresteerd. De JO15-1 won het toernooi van Swalmen. In de finale werd SVC2000 JO15-2 ruim met 5-1 verslagen. Bo Silkens scoorde driemaal. Een prachtige prestatie. Het meisjesteam speelde in Haelen een puik toernooi. Er werd driemaal gewonnen. Enkel de match tegen Haelen werd gelijkgespeeld. Haelen werd eerste omdat een iets beter doelsaldo hadden, maar Heitse eindigde op een fraaie 2e plaats. De JO11-3 behaalde een mooie tweede plaats op toernooi van Haelen. Ook de JO9-2 bereikte in Haelen een fraaie tweede positie. Daan Vullers van de JO9-3 werd keurig derde in de penaltybokaal. Verder waren er derde plaatsen voor de JO17-1, JO13-2, Jo11-1 en JO9-1. Tot slot eindigden de JO13-1 en JO9-3 op de zevende plaats.