Nadat eerder al de competitie-indeling van Heythuysen 1 bekend was gemaakt, zijn ook de indelingen van alle overige teams m.u.v. de G-voetbal bekend. De competitie start in het weekend van 23 en 24 september.

Competitie-indelingen

Heythuysen 2, reserve 4e klasse 05:
Belfeldia 2, BEVO 2, Egchel 2, Haelen 2, MMC Weert 3, Reuver 2, Sportclub Leeuwen 2, SVC2000 2, SVH’39 2, HEBES 2 en Kessel 2.

Heythuysen 3, reserve 6e klasse 14:
Haelen 3, Horn 4, Laar 6. Leveroy 3, Maasgouw 3, Merefeldia 6, RKESV 3, RKVB 3, Roggel 4, VV GKC/RKHVC 4 en HEBES 3.

Heythuysen 4, reserve 6e klasse 17:
Egchel 5, Grashoek 4, Haelen 4, Helden 8, Koningslust 4, Neerkandia 4, Panningen 6, RKMSV 5, RKSVN 4, Roggel 5 en SVVH 2.

Heythuysen VR1, dames 5e klasse 3:
Armada VR1, Caesar VR1, GSV’28 VR1, Haslou VR1, Linne VR1, Slekker Boys VR1, ST De Ster/Havantia VR1, ST Sittard/SVE VR1, Veritas VR1 en VV GKC/RKHVC VR1.

Heythuysen 35+1, veteranen 1e klasse 5:
Altweerterheide 35+1, Brevendia 35+2, DESM 35+2, Cranendonck 35+1, MMC Weert 35+2, FC Oda 35+2, RKSVO 35+2, RKSVV 35+1, Rood Wit’67/Plus 35+1 en Budel 35+1.

Heythuysen JO19-1, 1e klasse 4:
Born JO19-1, Brevendia JO19-1, DESM JO19-1, EVV JO19-1, Geleen Zuid JO19-1, Maasgouw JO19-1, RKSVO JO19-1, SVC2000 JO19-1, SVH’39 JO19-1 en Zwentibold JO19-1.

Heythuysen JO19-2, 3e klasse 401:
Brevendia JO19-2, DESM JO19-3, Haelen JO19-1, Maasgouw JO19-2, RKAVC JO19-1, RKVB JO19-1, Roggel JO19-2, Sportclub Leeuwen JO19-1, SVC2000 JO19-2, Swalmen JO19-2 en Veritas JO19-1.

Heythuysen JO17-1, 1e klasse 4:
HBSV JO17-1, Haelen JO17-1, Helden JO17-1, MVC’19 JO17-1, Reuver JO17-1, RKSVO JO17-1, Roggel JO17-1, Sportclub Irene JO17-2, ST Panningen/Egchel JO17-1 en SVC2000 JO17-1.

Heythuysen JO17-2, 3e klasse 402:
Laar JO17-2, Leveroy JO17-1, MMC Weert JO17-2, Neerkandia JO17-1,, FC Oda JO17-2, ONDO JO17-2, RKMSV JO17-2, RKVB JO17-1, Roggel JO17-2 en ST RKHVC/RKESV/VV GKC JO17-1.

Heythuysen JO15-1, 2e klasse 5:
Eindse Boys JO15-1, Laar JO15-2, Laar JO15-3, Maasgouw JO15-1, Merefeldia JO15-2, Roggel JO15-1, Sportclub Leeuwen JO15-2, ST Brevendia/Altweerterheide/ Crescentia JO15-1, HEBES JO15-1 en HEBES JO15-2.

Heythuysen JO15-2, 4e klasse 403:
Maasgouw JO15-2, MBC’13 JO15-3, RKSVN JO15-2, Roggel JO15-2, SHH JO15-4, SHH JO15-5, Sportclub Leeuwen JO15-4 en ST Vesta/ST. Odilienberg JO15-3.

Heythuysen JO13-1, 2e klasse 402:
Conventus’03 JO13-1, HBC’09 JO13-1, Linne JO13-1, MBC’13 JO13-1, Oranje Blauw’15 JO13-1, FC RIA JO13-1, Roosteren JO13-1, SHH JO13-3, Slekker Boys JO13-1 en SNA JO13-1.

Heythuysen JO13-2, 2e klasse 403:
EMS/RFC JO13-1, Haelen JO13-2, Horn JO13-1, Leveroy JO13-1, Roggel JO13-1, SHH JO13-4, Sportclub Leeuwen JO13-2, SVC2000 JO13-2, SVH’39 JO13-1, Swalmen JO13-1 en HEBES JO13-1.

Heythuysen JO11-1 en JO11-2, 2e klasse 402:
Haelen JO11-2, Horn JO11-1, Maasgouw JO11-1, RKVB JO11-1, SHH JO11-3, SHH JO11-4, Slekker Boys JO11-1, VV GKC/RKHVC JO11-2 en HEBES JO11-1.

Heythuysen JO11-3, 2e klasse 405:
Brevendia JO11-2, DESM JO11-2, Eindse Boys JO11-1, Laar JO11-3, Merefeldia JO11-3, FC Oda JO11-3, RKSVO JO11-2, Roggel JO11-2, SVVH JO11-1 en Wilhelmina’08 JO11-1.

Heythuysen JO9-1, 1e klasse 401:
Brevendia JO9-1, DESM JO9-1, Eindse Boys JO9-1, EVV JO9-1, Laar JO9-2, MBC’13 JO9-1, Merefeldia JO9-2, FC Oda JO9-1, RKMSV JO9-1, RKSVO JO9-1 en VV GKC/RKHVC JO9-1.

Heythuysen JO9-2, 2e klasse 401:
BEVO JO9-1, Grashoek JO9-1, Haelen JO9-1, Helden JO9-2, Koningslust JO9-1, MVC’19 JO9-3, RKMSV JO9-2, Roggel JO9-1 en ST Panningen/Egchel JO9-1.

Heythuysen JO8-1, 3e klasse 303:
Maasgouw JO8-1, Merefeldia JO8-2, MMC Weert JO8-2, SVC2000 JO8-2 en SHH JO8-2.