Heythuysen 1 heeft ook haar tweede uitwedstrijd verloren. Tegen Grashoek 1 werd een onnodig 4-3 nederlaag geleden waardoor Heitse zakt naar de 9e plaats in de rangschikking.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs (Coen Beijnsberger), Joey Kluskens, Luuk Deckers, Philippe Schonkeren, Joris Driessen, Stijn Peeters, Sjoerd v.d. Heuvel, Rick Nelissen, Wouter Bergervoet, Gachik Towmasjan (Rens Seunis) en Roy Peskens.

Scoreverloop:
0-1 Gachik Towmasjan (1e minuut), 1-1 Jordi Luijten (8e minuut), 2-1 Raoul Bennenbroek (17e minuut), 2-2 Roy Peskens (18e minuut), 2-3 Rick Nelissen (28e minuut), 3-3 Erwin Pijnenburg (65e minuut) en 4-3 Raoul Bennenbroek (87e minuut).

Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Boulayounne (Tegelen).
Man of the match: Rick Nelissen.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een tweetal plaatsen gewijzigd. In de basiself stonden Joey Kluskens en Stijn Peeters ten faveure van Tom van Lier (problemen met de wekker) en Bas Verlinden (geblesseerd). Hierdoor moest de defensie worden omgegooid. Luuk Deckers startte als laatste man en Joey Kluskens als rechtsback. Heitse kende een droomstart, want binnen de minuut stond men al op voorsprong. Roy Peskens passeerde enkele spelers waarna zijn voorzet bij Gachik Towmasjan belandde. Hij schoot de bal via de onderkant van de lat tegen de touwen. Lang kon Heitse de voorsprong niet vasthouden. In de 8e minuut schoot Jordi Luijten de bal binnen. Deze treffer leek houdbaar. Het spel bleef maar op en neergaan en verdere treffers konden niet uitblijven. Na 17e kwam de thuisclub op voorsprong toen linksvoor Raoul Bennenbroek na een solo de bal keihard en onhoudbaar binnenschoot. Amper een minuut later stond de gelijkmaker alweer op het scorebord. Na een goede actie en afgemeten voorzet van Gachik Towmasjan kon Roy Peskens het leer langs de goalie schieten. Halverwege de eerste helft moest keeper Martin Schreurs (hoofdblessure) geblesseerd uitvallen na een forse overtreding van een speler van Grashoek. Deze speler mag de scheids bedanken dat hij slechts een gele kaart kreeg. Het deerde Heitse niets want nog voor het half uur stond men weer op voorsprong. Dit keer met hulp van de keeper van Grashoek. Na een poging van Joey Kluskens liet hij de bal los, waarna Rick Nelissen de 2-3 kon noteren. Het bleef na een aantrekkelijke eerste helft bij de rust 2-3 in Heitser voordeel. De tweede helft was voor de toeschouwers een stuk minder spectaculair. Heitse was enkele malen dicht bij de 4-2. O.a. een kopbal van Luuk Deckers werd van de lijn gehaald. Na 20 minuten in tweede helft scoorde de thuisclub de gelijkmaker. Erwin Pijnenburg kapte een paar keer mensen uit, waarna hij de bal magistraal via de binnenkant van de paal tegen de touwen schoot. Vlak voor tijd scoorde de thuisclub ook nog de winning goal. Na een lange bal stond de defensie van Heitse compleet te slapen. Een speler die niet buitenspel stond passeerde Coen Beijnsberger en de 4-3 was een feit. Even later miste Grashoek de 5-3 en in de blessuretijd had Luuk Deckers de 4-4 op de schoen, maar de goalie van Grashoek weet nu nog niet hoe hij de bal over het doel tikte. Het bleef bij een onnodige 4-3 nederlaag. Een gelijkspel had de verhoudingen beter weergegeven. Al met al kunnen we wel spreken van slechte start van de competitie. Slecht drie punten na drie gespeelde wedstrijden. De volgende week speelt Heitse thuis tegen VOS uit Venlo.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Crescentia-RKSVV   0-2
Altweerterheide-Leveroy   1-0
VOS-VCH    3-2
Koningslust-RKSVN   7-1
Egchel-Eindse Boys   2-3
SVVH-Kessel   0-3

Stand klasse Heitse 1:
1.   Grashoek 3-9 (14-4)
2.   Eindse Boys 3-9 (13-4)
3.   Altweerterheide 3-9 (6-2)
4.   Kessel 3-6 (12-4)
5.   Koningslust 3-6 (13-6)
6.   Egchel 3-6 (7-4)
7.   VOS 3-6 (8-11)
8.   RKSVN 2-3 (2-7)
9.  Heythuysen 3-3 (9-5)
10. RKSVV 3-3 (2-3)
11.  Leveroy 2-0 (0-5)
12.  VCH 3-0 (3-9)
13.  SVVH 3-0 (1-13)
14.  Crescentia 3-0 (1-14)

Heythuysen 2 werd thuis overklast door Haelen 2. Het kwaliteitsverschil was te groot. De gasten wonnen met 5-0.
Heythuysen 3 verloor uit na een spektakelstuk met 9-5 van Horn 4. De treffers kwamen op naam van Mike Reijnders (2x), Bas Backus (1x), John Moors (1x) en Bart Overmans (1x). Sacha v.d. Ven schoot nog een pingel naast het doel.
Heythuysen 4 leed een 6-1 uitnederlaag tegen SVVH 2. Positief was dat de eerste goal van dit seizoen werd gemaakt. De eer viel Rob Niessen de beurt.
De veteranen wonnen ook haar derde wedstrijd. Thuis zegevierde men eenvoudig met 9-0 over Brevendia VE2. De goalscoorders waren Maurice Schonkeren (4x, waarvan de eerste in de eerste minuut), Maarten Reuvers (3x, waarvan de eerste een beauty was), Pascal Sturme (1x) en Antwan Stakenborg (1x).

JEUGD
De JO19-1 leed haar eerste nederlaag. In Weert werd na zeer matig optreden met 1-0 van DESM JO19-1 verloren.
De JO19-2 versloeg thuis DESM JO19-2 met 3-0. Alle treffers vielen in de tweede helft. Roan v.d. Wal, Loek Kanders en Leroy Plas waren trefzeker. Dit betekende de eerste overwinning voor de Heythuysenaren.
Ook de JO17-1 won voor de eerste keer. Thuis werd de derby tegen Roggel JO17-1 eenvoudig met 8-1 gewonnen door goals van captain Baerke v.d. Bercken (3x), Jente Voermans (1x), Sep van Neer (1x), Lars van Hinsberg (1x), Martijn Vrenken (1x) en Thomas Schreurs (1x).
De JO15-2 verloor thuis nipt met 3-2 van RKSVN JO15-2. Roel Vrenken en Dion Pouwels scoorden.
De JO13-1 blijft maar winnen. Ook de derde competitiewedstrijd werd in winst omgezet. Thuis was men met 2-0 te sterk voor SNA JO13-1. In de eerste helft scoorde Jonah Joris. Vlak voor tijd werd de wedstrijd via een eigen doelpunt definitief beslist.
De JO13-2 leed een 6-1 uitnederlaag tegen SVC2000 JO13-2. Lars Peeters was succesvol.
De JO11-1 speelde pas haar eerste competitiematch. Thuis zegevierde men simpel met 11-1 over Horn JO11-1. De goalscoorders waren Kyan Rooswinkel (7x), Niels Kurstjens (3x) en Tren Bongers (1x).
De JO11-2 verloor uit ruim met 18-2 van SHH JO11-4. Sanne Schreurs en Robin van Roy maakten de goals.
De JO11-3 verloor thuis met 3-1 van FC Oda JO11-4. De gasten waren net iets beter. Sharuyan Sinnathirai trof doel.
De JO9-1 versloeg uit Reuver JO9-1 met 8-2 door doelpunten van Daan Konickx (3x), Tuur Lemmens (2x), Jorn v.d. Ven (1x), Keano Suylen (1x) en Bram Nieskens (1x).
De JO9-2 verloor uit de derby tegen Haelen JO9-1 met 9-4. Daan Vullers (3x) en Noah Coolen (1x) deden het net van de tegenstanders trillen.
De JO8-1 won thuis met 6-4 van FC Maasgouw JO8-1 .
De JO8-2 haalde thuis flink uit tegen SHH JO8-5 en won uiteindelijk met 13-1.
De mini pupillen speelden wedstrijd in hun eigen stadion. Heitse nam deel met 2 teams (13 spelers) en de meeste wedstrijdjes werd gewonnen.

G-voetbal

Het eerste G-team verloor uit na een aantrekkelijke wedstrijd met 3-2 van EHC G1. Robert Hurkens en Ricardo Schaefer scoorden.
Het tweede G-team won thuis na een 1-0 achterstand bij de rust met 2-1 van RKMSV G1. In de tweede helft maakten Koen de Holder en Wouter Korsten de treffers.
Het derde G-team speelde als vanouds een zeer spectaculaire wedstrijd. Thuis werd er met 10-6 van MVC’19 G1 verloren. De doelpuntenmakers waren Roy Claessens (3x), Wilma (1x), Stefan de Jong (1x) en Stef Kist (1x).
Het jeugd G-team speelde tegen Rhode JG1 en verloor met 9-4. Mohammed Ourrane (2x) en Rens Faessen (2x) waren trefzeker.