Heythuysen 1 heeft andermaal in een uitwedstrijd flink uitgehaald. Tegen het hoger geklasseerde Koningslust 1 werd een prima 7-3 zege geboekt. Hierdoor stijgt het schotvaardige Heitse naar de 5e plaats in de rangschikking.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joey Kluskens (Tom van Lier), Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Joris Driessen, Stijn Peeters, Sjoerd v.d. Heuvel, Rick Nelissen (Thijs van Montfort), Wouter Bergervoet, Gachik Towmasjan (Daan Engelen) en Roy Peskens.

Scoreverloop:
1-0 Nick Rongen (1e minuut), 1-1 Roy Peskens (9e minuut), 1-2 Philippe Schonkeren (31 minuut), 1-3 Wouter Bergervoet (36e minuut), 1-4 Roy Peskens (48e minuut), 1-5 Rick Nelissen (54e minuut), 1-6 Daan Engelen (71e minuut), 2-6 Bram Rongen (77e minuut, strafschop), 2-7 Roy Peskens (85e minuut) en 3-7 Bram Rongen (90e minuut, strafschop).

Toeschouwers: 75
Scheidsrechter: Verhaegh (Kronenberg).
Man of the match: Roy Peskens met Stijn Peeters als sterke 2e.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op slechts een plaats gewijzigd. In de basis stond Joey Kluskens i.p.v. Tom van Lier (gepasseerd). Dit was voor Heitse een belangrijke match om enigszins aansluiting met de top te behouden. Heitse begon zeer dramatisch aan de wedstrijd. Al in de eerste minuut kwam de thuisclub na een snelle aanval op voorsprong. Het was aanvaller Nick Rongen die scoorde. De verdediging van Heythuysen zag er niet goed uit. Heitse moest waarschijnlijk nog de wintertijd verteren. Maar dit duurde niet lang. Nadat Gachik Towmasjan al een goede kans had gemist, scoorde Heythuysen nog binnen de 10 minuten dankzij Roy Peskens na slecht verdedigen van de thuisclub de gelijkmaker. Het bleef een aantrekkelijke wedstrijd voor het publiek met twee aanvallend ingestelde teams. Na een half uur moest de captain en laatste man van Koningslust worden gewisseld. Heitse profiteerde direct van de desorganisatie bij de thuisformatie. Na een uitstekend genomen corner van Roy Peskens kopte Philippe Schonkeren de 2-1 tegen de touwen. Even later verdubbelde Wouter Bergervoet na een prima pass van Stijn Peeters de stand. Vlak voor de theepauze had Gachik Towmasjan de 4-1 op de schoen, maar de goalie redde nog. Al snel in de tweede helft werd de wedstrijd definitief in het slot gegooid. Na een schot van Wouter Bergervoet liet de keeper de bal los en was Roy Peskens die zijn tweede treffer scoorde. Niet veel later moest de goalie alweer een schot loslaten. Ditmaal van Stijn Peeters waarna aanvoerder Rick Nelissen de 5-1 liet aantekenen. Dit was zijn laatste wapenfeit. Hij werd door jeugdspeler Thijs van Montfort vervangen. De andere invaller Daan Engelen scoorde na een fraaie dieptepass van Stijn Peeters  de 6-1. Na een overtreding van de derde invaller Tom van Lier kon Bram Rongen de 6-2 vanaf elf meter binnenschieten. De mooiste treffer van de wedstrijd kwam op naam van Roy Peskens. Na een knappe pass over de hele van Wouter Bergervoet schoot Roy Peskens het leer grandioos binnen, 7-2. In de laatste minuut kreeg de thuisclub weer een terechte pingel van de goedleidende referee. Bram Rongen faalde andermaal niet zodat de 7-3 winst voor Heythuysen na het laatste fluitsignaal op het scorebord stond. Een mooie zege voor Heythuysen na opnieuw knap aanvallend spel. De volgende week staat de thuiswedstrijd VCH op het programma.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
VOS-Kessel   3-8
Crescentia-Altweerterheide   2-2
SVVH-Eindse Boys    0-10
Grashoek-Leveroy   9-0
VCH-RKSVV   5-3
Egchel-RKSVN   3-1

Stand klasse Heitse 1:
1.   Eindse Boys 6-15 (35-9)
2.   Grashoek 6-15 (30-10)
3.   Kessel 6-15 (26-7)
4.   Altweerterheide 6-11 (18-8)
5.  Heythuysen 6-10 (22-8)
6.   RKSVN 5-9 (9-13)
7.   Koningslust 6-9 (24-17)
8.   Egchel 6-9 (11-10)
9.   VOS 6-7 (12-21)
10. VCH 6-6 (15-22)
11. RKSVV 6-6 (8-17)
12. Crescentia 6-4 (7-20)
13. Leveroy 5-3 (3-22)
14.  SVVH 6-0 (3-39)

Heythuysen 2 speelde thuis met 1-1 tegen SVH’39 2 gelijk. Na een zeer matige eerste helft scoorde SVH’39 in het tweede bedrijf de 1-0. Heitse kwam via een benutte strafschop van Nico Theunissen langszij.
Heythuysen 3 verloor uit ruim met 9-2 van Maasgouw 3. Jeugdspeler Roan v.d. Wal scoorde tweemaal. Ook dank aan de andere jeugdspeler Noud van Melick voor het uithelpen.
Heythuysen 4 leed een grote 8-1 thuisnederlaag tegen koploper FC Oda 4. Tom Lodewijks redde de eer.
De veteranen versloegen thuis eenvoudig hekkensluiter DESM VE2 met 7-0 door treffers van Maarten Reuvers (3x, waarvan een fallruckzieher a la Klaus Fischer), Dirk de Maat (1x), Maurice Schonkeren (1x), Pascal Sturme (1x) en Luc Boonen (1x).
De dames zegevierden uit sensationeel en dikverdiend met 4-3 over de koploper Armada VR1. Indy Coolen (2x), Fabienne Simons (1x) en Esther Wulms (1x) troffen doel. Al met al een puike prestatie van de dames.

JEUGD
De JO19-1 speelde uit een zeer teleurstellende wedstrijd tegen laagvlieger RKSVO JO19-1. Na een 3-0 achterstand kwam men dankzij goals van Maikel Nieskens en Timo Hendriks nog tot 3-2 terug. De gelijkmaker viel niet meer.
De JO17-2 verloor uit nipt met 2-1 van Laar JO17-2. De treffer kwam op naam van Jente Voermans.
De JO15-1 won uit zonder groots te spelen met 2-0 van Laar JO15-3. Daan Caris scoorde tweemaal.
De Jo15-2 haalde 6 punten de afgelopen week. Eerst werd woensdag uit met 6-2 de derby tegen ST Roggel/SVVH JO15-2 gewonnen. De doelpuntenmakers waren Femke Schroijen, Jens Briels, Jurre Bongaerts, Jochem Plantinga, Dion Pouwels en er was een own goal. De tweede match werd thuis ST. Vesta/St. O’berg JO15-2 met 2-1 verslagen door doelpunten van Lucas Janssen en Jurre Bongaerts.
De JO13-1 speelde thuis met 1-1 tegen concurrent HBC’09 JO13-1 remise. Heitse kwam in de eerste helft via eigen doelpunt op voorsprong, maar in de tweede helft maakte de gasten de gelijkmaker. Dit was het eerste puntenverlies voor onze JO13-1. Toch blijft de JO13-1 nog altijd de trotse koploper.
De JO13-2 verloor uit kansloos met 14-0 van het sterke HEBES JO13-1.
De JO11-1 versloeg de JO11-2 met 11-0 door doelpunten van Kyan Rooswinkel (3x), Niels Kurstjens (2x), Ruben Hebben (2x), Ryan Vaessen (2x) en Tren Bongers (2x). Toch bood de JO11-2 vooral in de eerste helft prima tegenstand.
De JO11-3 leed een zeer geflatteerde 5-1 thuisverlies tegen HEBES JO11-2. Alexander Lotsch was trefzeker.
De JO9-1 zegevierde thuis met 9-4 over FC Oda JO9-1. De goalscoorders waren Lars Stakenborg (3x), Jorn v.d. Ven (2x), Sil v.d. Goor (2x), Daan Koninckx (1x) en Tuur Lemmens (1x).
De JO9-2 won uit met 6-1 van MVC’19 JO9-3. Daan Vullers (3x), Noah Coolen (2x) en Jasper Henderickx (1x) waren succesvol.
De JO8-1 verloor thuis met ruime 13-1 cijfers van SVC2000 JO8-2. Wiebe Joris deed het net van de tegenstander trillen.
De JO8-2 versloeg uit Swalmen JO8-1 simpel met 13-4.
De mini pupillen speelden wedstrijden in Neer. Heitse kwam met 2 teams (13 spelers) aan de start.

G-voetbal

Het tweede G-team verloor uit met 7-3 van de sterke koploper MULO G2. Koen de Holder (2x) en Nick van Rijt (1x) maakten de treffers.
Het derde G-team speelde als vanouds een doelpuntrijke wedstrijd. Uiteindelijk werd er met 12-8 tegen ZSV G2 verloren.
Het jeugd G-team leed een 5-1 thuisnederlaag tegen Rood Wit’62 JG1. Rens Faessen scoorde.