Heythuysen 1 heeft voor de derde keer op rij een ruime zege geboekt. Thuis werd VCH 1 met 6-0 verslagen. Door dit resultaat stijgt Heitse naar de 4e plaats in de stand.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joey Kluskens, Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Joris Driessen, Stijn Peeters, Sjoerd v.d. Heuvel (Tom van Lier), Luuk Deckers (Maikel Nieskens), Daan Engelen, Nick Kluskens (Thijs van Montfort) en Roy Peskens.

Scoreverloop:
1-0 Philippe Schonkeren (38e minuut), 2-0 Roy Peskens (53e minuut), 3-0 Daan Engelen (67e minuut), 4-0 Daan Engelen (68e minuut), 5-0 Martin Schreurs (70e minuut, strafschop) en 6-0 Maikel Nieskens (81e minuut).

Toeschouwers: 60
Scheidsrechter: Degens (Kerkrade).
Man of the match: Daan Engelen.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een drietal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Luuk Deckers, Daan Engelen en Nick Kluskens ten faveure van Rick Nelissen, Gachik Towmasjan en Wouter Bergervoet. Beide teams kwamen stroef uit de startblokken. In het eerste kwartier gebeurde vrij weinig voor de doelen. Het eerste gevaar was een vrije trap van Sjoerd v.d. Heuvel net buiten het strafschopgebied. De keeper stond echter op de juiste plek. Even later kwam Daan Engelen oog in oog met de goalie, maar Daan schoot tegen de keeper op. Nick Kluskens had ook een kans waarbij de keeper andermaal de bal uit het doel ranselde. Andere kant waren de gasten ook een aantal keren dreigend, waarbij keeper Martin Schreurs eenmaal uitstekend redde. In de 38e minuut viel de 1-0 voor Heitse. Na een hoekschop mocht Sjoerd v.d. Heuvel de bal nog een keer voorzetten en Philippe Schonkeren trapte de bal van dichtbij tegen de touwen. Vlak voor de rust werd de score bijna verdubbeld, maar Luuk Deckers trof de lat. In het tweede bedrijf was Heythuysen heer en meester op het veld. Snel werd het 2-0. Een afgemeten voorzet met links van Nick Kluskens werd door Roy Peskens beheerst binnen gekopt. Halverwege de tweede helft mocht Heitse na overtreding op Roy Peskens een strafschop nemen. Roy Peskens nam zelf de pingel. De keeper redde het schot, maar Daan Engelen was er al de kippen bij om de 3-0 te maken. Een minuut scoorde Daan Engelen simpel bij de tweede paal na een goede actie van Roy Peskens de 4-0. Weer twee minuten kreeg Heitse na een fout op Stijn Peeters een penalty. Deze werd door goalie en captain Martin Schreurs genomen. Hij liet de veldspelers zien hoe je strafschop moet nemen en stuurde de keeper de verkeerde hoek in, 5-0. De 16 jarige Maikel Nieskens maakte zijn debuut in het standaardteam en scoorde vrij snel na een voorzet van Roy Peskens met de kop de 6-0 eindstand. Wederom een grote zege voor Heitse en na drie thuiswedstrijden heeft men nog altijd geen tegentreffer te hoeven incasseren. De volgende week hebben de “heren” vrij en over twee weken speelt men thuis tegen koploper Eindse Boys. Een belangrijke match voor de Heythuysenaren om aansluiting met de top te krijgen.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Kessel-Grashoek   1-3
Altweerterheide-Koningslust   0-3
Eindse Boys-VOS    7-2
Leveroy-SVVH   6-0
RKSVV-Egchel   0-1
RKSVN-Crescentia   3-0

Stand klasse Heitse 1:
1.   Eindse Boys 7-18 (42-11)
2.   Grashoek 7-18 (33-11)
3.   Kessel 7-15 (27-10)
4.  Heythuysen 7-13 (28-8)
5.   Altweerterheide 7-13 (18-11)
6.   RKSVN 6-12 (12-13)
7.   Koningslust 7-12 (27-17)
8.   Egchel 7-12 (12-10)
9.   VOS 7-7 (14-28)
10. Leveroy 6-6 (9-22)
11. RKSVV 7-6 (8-18)
12. VCH 7-6 (15-28)
13. Crescentia 7-4 (7-23)
14.  SVVH 7-0 (3-45)

Heythuysen 3 zegevierde thuis ruim met 9-2 over hekkensluiter Leveroy 3. De treffers kwamen op naam van Marco Timmermans (3x), Sacha v.d. Ven (2x), captain John Vestjens (2x), Roan v.d. Wal (1x) en Dirk Peskens (1x).
Heythuysen 4 behaalde haar eerste competitiepunt. Uit werd tegen Koningslust 4 met 1-1 remise gespeeld. In de tweede helft scoorde Michiel v.d. Goor de verdiende gelijkmaker. Eigenlijk had Heitse moeten winnen want er werd nog 2 keer tegen de lat en 1 maal tegen paal geschoten.
De veteranen versloegen uit Altweerterheide VE1 met 2-1. Het eerste doelpunt werd door Antwan Stakenborg gescoord en “man of the match” Johan Camp maakte in de laatste minuut de winning goal.
De dames verloren thuis nipt met 2-1 van ST De Ster/Havantia VR1. De twee tegentreffers vielen in de laatste minuten van de eerste helft. Diep in de 2e helft scoorde Fabienne Simons de 1-2, maar verder kwam men niet meer.

JEUGD
De JO19-1 zit in een klein dipje. De thuiswedstrijd tegen FC Maasgouw JO19-1 werd met 3-1 verloren. Na een 3-0 achterstand maakte Siem Dorssers met fraai doelpunt de 1-3.
De JO19-2 speelde afgelopen dinsdag voor de 2e bekerronde thuis tegen Roggel JO19-1. De gasten waren een maatje te groot en wonnen met 5-1. Roan v.d. Wal benutte een pingel.
De JO17-1 behaalde een knappe 3-2 uitzege tegen het nog ongeslagen RKSVO JO17-1. Na een 2-0 achterstand kwam men ijzersterk terug. De JO17-1 staat nu een mooie 2e plaats. Martijn Vrenken, Bo Silkens en Stijn Briels waren trefzeker.
De JO17-2 speelde afgelopen week tweemaal. Dinsdag 31 oktober werd in Roggel met 1-1 tegen de plaatselijk JO17-2 gelijkgespeeld. Koen Schroijen trof doel. Zaterdag werd thuis met 6-2 van koploper Neerkandia JO17-1 verloren. Narek Karapetyan en Shadi Hamam waren succesvol. Dank aan Simon v.d. Linde voor het vlaggen.
De JO15-1 behaalde een eenvoudige 4-0 thuiszege tegen Sportclub Leeuwen JO15-2. De score hadden gezien de verkregen kansen nog veel hoger moeten uitvallen. Aristeidis Spyridis (2x), Sven Gaal (1x, strafschop) en Bram Berger (1x) deden het net van tegenstander trillen.
De JO15-2 leed een onnodige 1-0 thuisverlies tegen ST Roggel/SVVH JO15-2.
De JO13-1 heeft haar ongeslagen status vast kunnen houden. Uit tegen Roosteren JO13-1 werd een 1-0 achterstand bij de rust nog in een ruime 4-1 winst omgebogen. Sil Backus (2x), Bent Schreurs (1x) en Philippe Wetzels (1x) waren de goalscoorders. Hierdoor blijft de JO13-1 ook na 6 wedstrijden de trotse ongeslagen koploper.
De JO13-2 verloor thuis met 9-3 van Leveroy JO13-1. Dion Pouwels (2x) en Bono Geenen (1x) scoorden.
De JO11-1 won uit simpel met 14-0 van Haelen JO11-2 en blijft bovenin meedoen. De doelpuntenmakers waren Kyan Rooswinkel (6x), Niels Kurstjens (4x), Tren Bongers (1x), Ryan Vaessen (1x), Ruben Hebben (1x) en er was een own goal.
De JO11-2 leed thuis een zeer ruime 20-0 nederlaag tegen RKVB JO11-1.
De JO11-3 speelde de afgelopen twee wedstrijden tegen VV GKC/RKHVC. Tegen de JO11-2 werd met 7-1 verloren. Luca Joris maakte de treffer. Tegen de JO11-3 werd ongelukkig met 4-3 verloren. Sharuyan  Sinnathirai (2x) en Thijs Verlinden (1x) waren trefzeker.
De JO9-1 versloeg uit Eindse Boys JO9-1 met 9-3 door goals van Sil v.d. Goor (4x), Lars Stakenborg (1x), Keano Suylen (1x), Daan Konickx (1x), Tuur Lemmens (1x) en Jorn v.d. Ven (1x).
De JO9-2 zegevierde thuis met 8-1 over RKMSV JO9-2 dankzij treffers van Daan Vullers (7x) en Noah Coolen (1x).
De JO8-1 verloor thuis met 11-2 van SHH JO8-2. Nasdaq trof tweemaal doel.
De JO8-2 won thuis met 8-1 van Swalmen JO8-2.
De mini pupillen speelden wedstrijdjes in Grathem. Er werd met drie teams door Heitse deelgenomen.

G-voetbal

Het eerste G-team speelde twee wedstrijden tegen Heer G1. In  Maastricht werd de 1e match met 1-0 verloren. De 2e wedstrijd leverde een mooie 2-1 zege op dankzij treffers van Ricardo Schaefer en Humberto Lemmens.
Het tweede G-team verloor thuis de derby tegen FC Oda G2 met 3-1. Koen de Holder scoorde.