Heythuysen 1 heeft thuis koploper Eindse Boys een beentje kunnen lichten. Het werd een dikverdiende 3-2 zege. Dit was de vierde opeenvolgende overwinning. Heythuysen blijft hierdoor op de 4e plaats in de rangschikking staan.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Tom van Lier, Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Joris Driessen (Joey Kluskens), Stijn Peeters (Luuk Deckers), Rick Nelissen, Sjoerd v.d. Heuvel, Daan Engelen, Nick Meerts (Nick Kluskens) en Wouter Bergervoet.

Scoreverloop:
1-0 Nick Meerts (43e minuut), 2-0 Wouter Bergervoet (62e minuut), 3-0 Rick Nelissen (71e minuut), 3-1 Robin de Bruijn (81e minuut) en 3-2 Robin de Bruijn (90e minuut).

Toeschouwers: 125
Scheidsrechter: Vrenken (Haelen).
Man of the match: Tom van Lier en Nick Meerts (precies ex aequo).
Pupil van de week: Tijn Vossen (JO13-1)
Bijzonderheid: voor aanvang van de wedstrijd werd net als bij de wedstrijden van de JO17-1 en de dames 1 minuut stilte in geacht genomen bij het zeer plotseling overlijden van Bianca, de vrouw van Paul Raemakers en moeder van Dani Raemakers.
Heitse speelde voor het eerst in de nieuwe outfit gesponsord door Gilde BT en Toyota Gielen.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een viertal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Rick Nelissen, Wouter Bergervoet, Tom van Lier en Nick Meerts ten faveure van Joey Kluskens, Luuk Deckers, Nick Kluskens en Roy Peskens. Bij winst kon Eindse Boys de eerste periodetitel behalen. Vanaf het eerste fluitsignaal van de scheids zagen de talrijke opgekomen toeschouwers een strijdbaar Heitse op een lastig bespeelbaar veld. Men liet de gasten niet in hun spel komen en bij de omschakeling werd getracht om snel naar voren te spelen. Dit leverde een “gevecht” op waarbij in het eerste bedrijf slechts sporadisch kansen waren te noteren. De Heitser aanvallers stichten diverse keren gevaar, o.a een kopbal van Nick Meerts en een geblokt schot van captain Rick Nelissen. Vlak voor de rust scoorde Heitse de verdiende 1-0. Na een voorzet van Stijn Peeters kopte Nick Meerts a la Uwe Seeler (achterkant van het hoofd) de 1-0 tegen de touwen. Tijdens de rust was de donderspeech van de coach van de gasten duidelijk in de catacomben te horen. Toch ging het niet beter met de gasten in het tweede bedrijf. Heitse bleef geconcentreerd verdedigen en stond achterin zeer compact. Na ruim een uur spelen werd de score verdubbeld. Na een pass van Sjoerd v.d. Heuvel kapte Wouter Bergervoet een verdediger uit en schoot het leer in de korte hoek binnen, 2-0. Na 70 minuten toucheerde Rick Nelissen licht een voorzet van andermaal Sjoerd v.d. Heuvel en de 3-0 was een feit. Even later trapte Rick Nelissen een vrije trap tegen de paal. Tien minuten voor tijd kregen de gasten een penalty na een overtreding van invaller Luuk Deckers. Hij kreeg hierbij zijn tweede gele kaart en Heitse moest met 10 man verder. De toegekende pingel werd grandioos door goalie Martin Schreurs gestopt. Toch scoorde niet veel later invaller Robin de Bruijn de 3-1. Dit was na 350 minuten pas de eerste tegentreffer in een thuiswedstrijd. Heitse kreeg nu pas echt zwaar, maar hield stand. In de blessuretijd maakte Robin de Bruijn ook nog de 3-2. De referee floot hierna direct af en de dikverdiende zege was een feit. De gasten waren diep teleurgesteld want Grashoek ging er met de eerste periodetitel van door. De volgende week speelt Heythuysen uit tegen RKSVV.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Grashoek-RKSVV   4-0
Koningslust-Crescentia   11-1
VOS-Leveroy    1-3
SVVH-RKSVN   2-3
Egchel-Altweerterheide   1-3
VCH-Kessel   1-5

Stand klasse Heitse 1:
1.   Grashoek 8-21 (37-11) Winnaar 1e periode
2.   Eindse Boys 8-18 (44-14)
3.   Kessel 8-18 (32-11)
4.  Heythuysen 8-16 (31-10)
5.   Altweerterheide 8-16 (21-12)
6.   Koningslust 8-15 (38-18)
7.   RKSVN 8-15 (18-19)
8.   Egchel 8-12 (13-13)
9.   Leveroy 8-12 (16-26)
10  VOS 8-7 (15-31)
11. RKSVV 8-6 (8-22)
12. VCH 8-6 (16-33)
13. Crescentia 8-4 (8-34)
14.  SVVH 8-0 (5-48)

Heythuysen 2 kon helaas de knappe zege van afgelopen week tegen de koploper geen vervolg geven. De uitwedstrijd tegen Kessel 2 werd met 3-2 verloren. Nick Kluskens maakte de beide treffers.
Heythuysen 3 had in de eerste helft thuis geen schijn van kans tegen Neerkandia 4. Bij de theepauze stond met al met 7-1 achter. In het tweede bedrijf ging het beter. Uiteindelijk werd er met 8-2 verloren. Sjoerd Evers en Jordi Rijks scoorden.
De veteranen hebben de lastige klip uit tegen Budel VE1 met 3-2 gewonnen. Maarten Reuvers (2x) en Maurice Schonkeren (1x) waren uiterst trefzeker.
De dames verloren uit zeer ongelukkig met 2-0 van Veritas VR1. Een zuiver doelpunt werd afgekeurd en er waren een tweetal situaties waarbij de bal gemakkelijk op de stip hadden kunnen worden gelegd. Het mocht helaas niet zo zijn.

JEUGD
De JO19-1 heeft de thuismatch tegen SVH’39 JO19-1 met 3-0 verloren. Bij een 1-0 achterstand stopte Coen Beijnsberger een pingel. In de slotfase speelde Heitse alles of niets waardoor de gasten in de counter nog tweemaal konden scoren.
De JO17-1 verloor uit met 5-2 van SVC2000 JO17-1. Sep van Neer en Baerke v.d. Bercken waren succesvol.
De JO17-2 leed in de derby tegen Leveroy JO17-1 thuis een 7-1 nederlaag. Lou Skrabanja was trefzeker.
De Jo15-1 blijft het uitstekend doen. De thuiswedstrijd tegen het nog ongeslagen Eindse Boys JO15-1 werd verdiend met 2-0 gewonnen door doelpunten van het centrale duo Ruben Mols en Tom Kurstjens. De JO15-1 blijft de trotse koploper.
De JO15-2 verloor uit met 3-0 van lijstaanvoerder RKSVN JO15-2.
De JO13-1 speelde kat en muis tegen Slekker Boys JO13-1, maar scoorde slechts tweemaal. Sil Backus trof twee keer doel. De JO13-1 is zo hard op weg om herbstmeister te worden.
De JO13-2 leed een ruime 14-0 thuisverlies tegen de koploper SVH’39 JO13-1.
De JO11-1 speelde in Herten de topper tegen de plaatselijke JO11-4. Ondanks prima tegenspel werd er met 3-1 verloren, hetgeen de eerste nederlaag betrof. Niels Kurstjens deed het net van de tegenstander trillen.
De JO11-2 verloor thuis met 6-0 van SHH JO11-3. Desondanks werd er een puike partij op de grasmat gespeeld.
De JO9-1 versloeg uit het sterke DESM JO9-1 met 3-1 door goals van Tuur Lemmens, Mik van Kesteren en Wout Kurstjens.
De JO9-2 zegevierde thuis met 10-0 over Merefeldia JO9-2.
De JO8-1 leed een 6-3 uitnederlaag tegen FC Maasgouw JO8-1. Nasdaq scoorde driemaal.
De JO8-2 alias de “smurfen” versloeg thuis Vesta JO8-1 met mooie 10-0 cijfers.

G-voetbal

Het tweede G-team won thuis met 4-1 van Gemert G2. De doelpuntenmakers waren Geert v.d. Beuken (strafschop), Wouter Korsten, Koen de Holder en Nick van Rijt.
Het derde G-team verloor thuis met 6-3 van Sportclub Susteren G1. Sam Korten, Stef Kist en good old Roy Claessens waren de goalscoorders.
Het jeugd G-team zegevierde uit ruim met 11-6 van VCH JG1. De treffers kwamen op naam van Rens Faessen (6x), Stijn Devos (2x), Mohammed Ourana (2x) en Ferry Manders (1x).