Heythuysen 1 is bezig aan een goeie reeks wedstrijden. Tegen RKSVV 1 werd de 5e zege op rij geboekt. In Swartbroek werd met 3-1 gewonnen. Door deze overwinning stijgt Heitse naar de 3e plaats in de stand.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Tom van Lier, Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Joris Driessen, Stijn Peeters, Rick Nelissen, Sjoerd v.d. Heuvel, Gachik Towmasjan (Roy Peskens), Nick Meerts (Joey Kluskens) en Wouter Bergervoet.

Scoreverloop:
0-1 Nick Meerts (23e minuut), 1-1 Joran Bijl (52e minuut), 1-2 Rick Nelissen (82e minuut) en 1-3 Rick Nelissen (85e minuut, penalty).

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Schnitzler.
Man of the match: Rick Nelissen

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was na de fraaie zege van afgelopen week slechts op één plaats gewijzigd. Gachik Towmasjan stond na de bruiloftentijd i.p.v. Daan Engelen in de basis. Dezelfde Gachik Towmasjan begon sterk aan de wedstrijd. Na amper 2 minuten raakte Gachik via de vingertoppen van de goalie de paal. Heitse was in de eerste helft duidelijk de betere ploeg. Men had veel meer balbezit, maar het duurde tot halverwege het eerste bedrijf dat Heitse op voorsprong kwam. Na een een uitstekende voorzet van Tom van Lier scoorde Nick Meerts a la Gerd Muller de 1-0. Hierna waren er volop kansen om de score uit te breiden. Captain Rick Nelissen trapte na een goede aanval op de bovenkant van de lat en Gachik Towmasjan trof na een knappe solo wederom de paal. In de tweede helft begon Heitse te slap en na zeven minuten kreeg men hiervoor de rekening van gepresenteerd. Na niet geconcentreerd verdedigen schoot de aanvoerder van RKSVV Joran Bijl de bal via de binnenkant van de paal binnen, 1-1. Heitse kon weer opnieuw beginnen. Er werd dubbel gewisseld waardoor Roy Peskens in de aanval kwam te staan. Dit leverde direct meer gevaar op. Philippe Schonkeren had een mooie kans, maar het leer ging niet over de lijn. In de laatste tien minuten werd dan toch nog het verschil gemaakt. Eerst scoorde Rick Nelissen na een fraaie steekpass van Stijn Peeters de 2-1 voor de Heythuysenaren. Niet veel later werd Roy Peskens in het strafschopgebied gevloerd. Een penalty voor Heitse. Captain Rick Nelissen nam zijn verantwoording en schoot de bal onberispelijk binnen. De 3-1 eindstand was bereikt. Een verdiende en toch nog moeizame overwinning was een feit. De volgende week staat alweer een topper in het eigen huis op het programma. Dan speelt Heitse tegen de nummer twee, Kessel.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Kessel-Eindse Boys   1-0
Koningslust-Egchel   2-0
Leveroy-VCH    5-2
RKSVN-VOS   4-4
Altweerterheide-Grashoek   afgelast
Crescentia-SVVH   afgelast

Stand klasse Heitse 1:
1.   Grashoek 8-21 (37-11) Winnaar 1e periode
2.   Kessel 9-21 (33-11)
3.  Heythuysen 9-19 (34-11)
4.   Eindse Boys 9-18 (44-15)
5.   Koningslust 9-18 (40-18)
6.   Altweerterheide 8-16 (21-12)
7.   RKSVN 9-16 (22-23)
8.   Leveroy 9-15 (21-28)
9.   Egchel 9-12 (13-15)
10  VOS 9-8 (19-35)
11. RKSVV 9-6 (9-25)
12. VCH 9-6 (18-38)
13. Crescentia 8-4 (8-34)
14.  SVVH 8-0 (5-48)

Heythuysen 2 heeft tegen de nummer drie Belfeldia 2 nipt met 2-1 verloren. De tegentreffers waren beiden vrij knullig. Vlak voor tijd scoorde Guus van Dalen de anschlusstreffer, maar verder kwam men niet meer.
Heythuysen 3 heeft Haelen 3 de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. In Haelen werd knap met 3-2 gewonnen door treffers van John Vestjens, Sjoerd Evers en Sacha v.d. Ven. De JO19 spelers Roan v.d. Wal en Loek Kanders speelden een puike partij.
Heythuysen 4 behaalde haar eerste overwinning van het seizoen. Panningen 6 werd met 3-1 verslagen. Na een 1-0 achterstand en een gemiste pingel van Panningen sloeg Heitse keihard via goals van Geert Kanders, Tom Lodewijks en Jo19 speler Leroy Plas toe. Hiermee verlaat Heitse de laatste plaats in de rangschikking
De veteranen hebben hun achtste zege van het seizoen geboekt. Thuis werd RKSVV VE1 met 2-1 verslagen door doelpunten van Antwan Stakenborg en Henk Engelen. Een 1-0 achterstand werd omgebogen in een dikverdiende winst. Helaas werden er nog teveel kansen gemist. De veteranen doen volop mee in de titelrace.

JEUGD
De JO19-2 versloeg thuis eenvoudig FC Maasgouw JO19-2 met 7-1. De doelpuntenmakers waren Suliem M. Ibrahim (3x), Roan v.d. Wal (2x), Lenn Frenken (1x) en Luuk Pellemans (1x). Hiermee handhaaft de JO19-2 in de top van de ranglijst.
De JO17-1 zegevierde thuis met 3-1 over hekkensluiter Sportclub Irene JO17-2. Bo Silkens scoorde uit de rebound de 1-0, maar nog in de eerste helft kwamen de gasten langszij. In het tweede helft maakte Heitse via goals van Dani Raemakers (strafschop) en Martijn Vrenken het verschil.
De JO11-1 won thuis met 4-1 van FC Maasgouw JO11-1 door treffers van Kyan Rooswinkel (2x), Niels Kurstjens (1x) en Ruben Hebben (1x). De Jo11-1 staat op een mooie gedeelde 2e plaats.
De JO11-2 leed een 10-1 uitnederlaag tegen Horn JO11-1. Robin van Roy was trefzeker.
De JO11-3 verloor uit ruim met 16-0 van de koploper MMC Weert JO11-2.
De JO9-1 won thuis met 5-2 van EVV JO9-1 en blijft ongeslagen. De goalscoorders waren Tuur Lemmens (2x), Lars Stakenborg (1x), Keano Suylen (1x) en Daan Koninckx (1x).
De JO9-2 verloor uit na een spannende en aantrekkelijke match met 8-6 van ST Panningen/Egchel JO9-1. De treffers kwamen op naam van Daan Vullers (4x), Boris Blaszczyk (1x) en Jasper Henderickx (1x).
Een aantal wedstrijden werden afgelast.

G-voetbal

Het derde G-team leed een 6-2 uitverlies tegen MVC’19 G1. Joeri Barikjan (1x) en Wilma (1x) scoorden.
De andere wedstrijden werden afgelast of uitgesteld.