Competitie indeling voorjaarsreeks 2018 jeugd

De competitie indeling voorjaarsreeks 2018 jeugd is bekend. De competitie start op zaterdag 24 februari.

Heythuysen JO19-1, 1e klasse 3:
VV Born JO19-1, Brevendia JO19-1, DESM JO19-1, EVV JO19-1, FC Maasgouw JO19-1, ST Panningen/Egchel JO19-1, RKMSV JO19-1, RKSVO JO19-1, SVC2000 JO19-1, SVH’39 JO19-1 en VV Zwentibold JO19-1

Heythuysen JO19-2, 3e klasse 401:
BEVO JO19-1G, DESM JO19-2, Haelen JO19-1, Kessel JO19-1, Sportclub Leeuwen JO19-1, MMC Weert JO19-2, ST Panningen/Egchel JO19-2, RKSVN JO19-1, Veritas JO19-1 en ST Vesta/St. Odiliënberg JO19-1

Heythuysen JO17-1, 1e klasse 3:
DESM JO17-1, FC Geleen-Zuid JO17-1, Haelen JO17-1, Haslou JO17-1, MBC’13 JO17-1, MMC Weert JO17-1, MVC’19 JO17-1, ST Egchel/Panningen JO17-1, Reuver JO17-1, RKSVO JO17-1 en SVC2000 JO17-1.

Heythuysen JO17-2, 4e klasse 401:
EVV JO17-2, VV HEBES JO17-2, FC Maasgouw JO17-2, FC Oda JO17-2, ONDO JO17-2, ST Roggel/SVVH JO17-2, SHH JO17-3, Someren JO17-3 en ST Vesta/St. Odiliënberg JO17-3

Heythuysen JO15-1, 2e klasse 07:
ST Brevendia/Alt’heide/Crescentia JO15-1, Eindse Boys JO15-1, ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO15-1, Sportclub Leeuwen JO15-1, Linne JO15-1, FC Maasgouw JO15-1, MBC’’13 JO15-1, MMC Weert JO15-2, SHH JO15-2 en Veritas JO15-1

Heythuysen JO15-2, 4e klasse 402:
Crescentia JO15-1, ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO15-2, Laar JO15-5, Sportclub Leeuwen JO15-5, FC Maasgouw JO15-2, MBC’13 JO15-4G, Merefeldia JO15-4, FC Oda JO15-3, Oranje Blauw’15 JO15-2, SHH JO15-5G en ST Vesta/St. Odiliënberg JO15-3G

Heythuysen JO13-1, 2e klasse 401:
Bieslo JO13-1, EMS/RFC JO13-1, Haelen JO13-1, Helden JO13-2G, Horn JO13-1, Kessel JO13-1, Sportclub Leeuwen JO13-1, MBC’13 JO13-1G, RKVB JO13-1G, ST Roggel/SVVH JO13-2G en SVC2000 JO13-2

Heythuysen JO13-2, 3e klasse 402:
EMS/RFC JO13-2, Haelen JO13-2, Helden JO13-3G, Sportclub Irene JO13-2, Linne JO13-1G, Reuver JO13-2, RKAVC JO13-1G, SHH JO13-2, SVC2000 JO13-3, Swalmen JO13-2G en Venlosche Boys JO13-3

Heythuysen JO11-1, 2e klasse 401:
Brevendia JO11-3, Haelen JO11-1, Laar JO11-3, Sportclub Leeuwen JO11-2, Linne JO11-2G, Merefeldia JO11-3, FC Oda JO11-3, SHH JO11-3, SVH’39 JO11-1G, Veritas JO11-2G en Wilhelmina’08 JO11-1

Heythuysen JO11-2, 3e klasse 402:
Grashoek JO11-2, Helden JO11-4, SV Helenaveen/Griendtsveen JO11-1G, Koningslust JO11-1, Leveroy JO11-1, Liessel JO11-2G, FC Oda JO11-5, ST Egchel/Panningen JO11-3, RKMSV JO11-2, Roggel JO11-2G en SSE JO11-2

Heythuysen JO11-3, 4e klasse 402:
Haelen JO11-3, VV HEBES JO11-3, Horn JO11-2, Sportclub Leeuwen JO11-3, MBC’13 JO11-5, RKAVC JO11-1, RKSVN JO11-3, RKVB JO11-2, SHH JO11-6, SVC2000 JO11-3G en ST Vesta/St. Odiliënberg JO11-4G

Heythuysen JO11-4, 4e klasse 403:
DESM JO11-3G, DESM JO11-4G, EVV JO11-4G, EVV JO11-5, Laar JO11-4, MMC Weert JO11-3, Roggel JO11-3, SHH JO11-7, SNA JO11-3G en SVH’39 JO11-2G

Heythuysen JO9-1, 2e klasse 403:
Belfeldia JO9-1, EMS/RFC JO9-2, Haelen JO9-2, VV HEBES JO9-2G, Horn JO9-1, Kessel JO9-2G, Leveroy JO9-1, MVC’19 JO9-2, ST Panningen/Egchel JO9-1 en SVC2000 JO9-1

Heythuysen JO8-1, 3e klasse 401:
Haelen JO8-1G, FC Maasgouw JO8-2, MVC’19 JO8-3, RKSVN JO8-1, SHH JO8-4, SNA JO8-1, St. Odiliënberg JO8-1, Swalmen JO8-2G en Vesta JO8-1

Heythuysen JO8-2, 2e klasse 401:
Bieslo JO8-1, FC Maasgouw JO8-1G, Merefeldia JO8-1, MMC Weert JO8-1, SHH JO8-1G, SHH JO8-2G, SHH JO8-3, Sportclub Susteren JO8-1, SVC2000 JO8-2 en SVC2000 JO8-3

By | 2018-01-27T21:32:09+00:00 januari 27th, 2018|Nieuws|Reacties uitgeschakeld voor Competitie indeling voorjaarsreeks 2018 jeugd