Heythuysen 1 heeft de uitmatch tegen VCH kinderlijk eenvoudig met 8-0 gewonnen. Wouter Bergervoet scoorde maar liefst vijfmaal. Dit was de grootste overwinning van het seizoen. Door deze zege klimt Heitse naar de 3e plaats in de rangschikking en verovert men de eerste plaats in de tweede periode. Overigens was dit de tiende wedstrijd op rij dat Heitse ongeslagen bleef.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joey Kluskens, Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Joris Driessen, Stijn Peeters, Remko Ouwerkerk (Tom van Lier), Sjoerd v.d. Heuvel, Roy Peskens (Daan Engelen), Gachik Towmasjan (Nick Meerts) en Wouter Bergervoet.

Scoreverloop:
0-1 Wouter Bergervoet (4e minuut), 0-2 Wouter Bergervoet (22e minuut), 0-3 Roy Peskens (30e minuut), 0-4 Wouter Bergervoet (33e minuut), 0-5 Wouter Bergervoet (44e minuut), 0-6 Gachik Towmasjan (51e minuut) 0-7 Rens Seunis (87e minuut) en 0-8 Wouter Bergervoet (90e minuut).

Toeschouwers: 25
Scheidsrechter: van Helden (Herkenbosch).
Man of the match: Wouter Bergervoet.
Bijzonderheid: Johan van Lier maakte een foutloze debuut als assistent scheidsrechter in onze hoofdmacht.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een viertal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Roy Peskens, Stijn Peeters, Joey Kluskens en Remko Ouwerkerk ten faveure van Rick Nelissen, Bas Verlinden, Thijs van Montfort (allen drie geblesseerd) en Daan Engelen. In een troosteloze ambiance (amper 25 toeschouwers) startte Heythuysen voortvarend aan de wedstrijd. Direct werd het initiatief genomen en dit resulteerde al snel in een voorsprong. Wouter Bergervoet kopte een afgemeten voorzet van Stijn Peeters tegen de touwen. De thuisclub had een mogelijkheid na slecht uitverdedigen van Heitse, maar wist hier gelukkig geen raad mee. Halverwege de eerste helft werd het 0-2. Dit was een kopie van de eerste treffer. Opnieuw een prima voorzet van Stijn Peeters welke door Wouter Bergervoet binnen werd gekopt. Na een half uur spelen was de strijd definitief beslist. Een houdbaar schot met het “chocoladebeen” van Roy Peskens vloog het doel in. Nog in het eerste bedrijf scoorde Wouter Bergervoet zijn 3e en 4e goal waardoor Heitse met 5-0 de rust in ging en op rozen zat. In de tweede begon Heitse traditioneel zwak, maar herstelde zich gelukkig zeer snel. Na andermaal een assist van Stijn Peeters kon Gachik Towmasjan eenvoudig de 0-6 tegen het net trappen. Hierna volgde een drietal wissels. Overigens dient gezegd te worden dat Remko Ouwerkerk een verdienstelijk rentree in onze standaardteam maakte. Captain en keeper Martin Schreurs moest een keer handelend optreden en deed dit met verve. Invaller Daan Engelen raakte uit een vrije trap de lat. Even later deed Stijn Peeters hem na. Een schot belandde via de goalie op de lat. In de slotfase scoorde Heitse nog tweemaal. Eerst scoorde Rens Seunis zijn eerste doelpunt van dit seizoen na goed voorbereidend werk van invaller Nick Meerts en in de laatste minuut maakte Wouter Bergervoet zijn vijfde treffer van deze wedstrijd en de 50e goal voor Heitse dit seizoen. Al met al een simpele zege. Dankzij het verlies van Altweerterheide klimt Heitse naar de 3e plaats. Echter belangrijker was de nederlaag van koploper Grashoek thuis tegen de nummer twee Kessel. Hierdoor krijgt Heitse Grashoek enigszins in het vizier. De achterstand is nog maar 4 punten en Heythuysen is de nieuwe koploper van de 2e periode. De volgende week speelt Heythuysen thuis tegen Koningslust.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Koningslust-Altweerterheide   6-3
SVVH-Leveroy   2-4
Crescentia-RKSVN   0-1
Grashoek-Kessel    0-3
Egchel-RKSVV   7-1
VOS-Eindse Boys   1-3

Stand klasse Heitse 1:
1.   Grashoek 13-33 (57-17) Winnaar 1e periode
2.   Kessel 13-30 (46-16)
3.  Heythuysen 13-29 (50-14)
4.   Altweerterheide 13-28 (47-24)
5.   Eindse Boys 12-22 (52-22)
6.   Leveroy 12-22 (32-35)
7.   Koningslust 11-21 (47-24)
8.   RKSVN 13-20 (27-31)
9.   VOS 15-18 (34-51)
10. Egchel 13-16 (21-25)
11   RKSVV 13-9 (16-42)
12.  VCH 12-6 (21-60)
13. Crescentia 12-4 (11-46)
14.  SVVH 11-0 (11-65)

Heythuysen 3 versloeg uit simpel hekkensluiter Leveroy 3 met 4-0. Bart Overmans, Ruud Zegveld, Mike Reijnders en Arjan Hanssen waren de doelpuntenmakers.
Heythuysen 4 boekte zijn eerste thuiszege van het seizoen. Koen Stakenborg benutte in de eerste helft een penalty nadat Michiel v.d. Goor in het strafschopgebied werd gevloerd. In de laatste minuut scoorde Rob Niessen de bevrijdende 2-0.
De veteranen zegevierden thuis met 3-0 tegen laagvlieger Altweerterheide VE1. In het eerste bedrijf scoorde Antwan Stakenborg de 1-0. In de tweede helft werden vele kansen om zeep geholpen, mede dankzij uitstekend keeperswerk van de goalie van de gasten. In de slotfase maakte spits Maurice Schonkeren nog twee treffers. Hierdoor blijven de vets op de tweede plaats.
De dames verloren uit met 4-1 van ST De Ster/Havantia VR1. In de eerste helft waren er voldoende kansen voor Heitse, echter het bleef bij de rust 0-0. In de tweede helft ging het fout en werd er alsnog verloren. Indy Coolen scoorde voor de dames.

JEUGD
Eindelijk is de voorjaarsreeks voor de jeugdteams begonnen.
De JO19-1 kwam sterk voor de dag door thuis met 3-1 van SVC2000 JO19-1 te winnen. De treffers kwamen op naam van Daan Engelen, Roan v.d. Wal en Siem Dorssers.
De JO19-2 leek hard op weg om de thuismatch tegen Kessel JO19-1 in winst om te zetten. Vlak voor tijd stond men met 2-1 voor door goals van Hovhannes Karapetyan en Rik Peters (strafschop). Echter in de laatste minuut viel de gelijkmaker.
De JO17-1 speelde uit met 1-1 gelijk tegen ST Egchel/Panningen JO17-1. Stijn Briels scoorde de verdiende gelijkmaker voor de Heythuysenaren.
De JO17-2 verloor uit geflatteerd met 3-1 van FC Oda JO17-2. Er waren kansen in overvloed. Shahin Mohammad Alabad was trefzeker.
De JO15-1 leed een 3-1 thuisnederlaag tegen Sportclub Leeuwen JO15-1. Aristeidis Spyridis was trefzeker.
De JO15-2 zegevierde uit met 7-0 over Merefeldia JO15-4. De goalscoorders waren Dion Pouwels (3x), Femke Schroijen (1x), Jens Briels (1x), Remco Roumen (1x) en er was een own goal.
De JO13-1 versloeg uit in de derby Haelen JO13-1 overtuigend met 6-2. Sil Backus (4x), Captain Philippe Wetzels (1x) en JO13-2 speler Len Vestjens (1x) troffen doel.
De JO13-2 verloor thuis met 4-1 van FC Maasgouw JO13-1. Lars Peeters deed het net van de tegenstander trillen.
De JO11-1 won uit met 7-4 van SVH’39 JO11-1 door doelpunten van Kyan Rooswinkel (5x) en Mats Corbeij (2x).
De JO11-2 speelde thuis een aantrekkelijke wedstrijd tegen Grashoek JO11-2. Helaas werd er nipt met 6-5 verloren. Jens van Roy (2x), Sanne Schreurs (2x) en Abdalrhman Karjoum (1x) scoorden.
De JO11-3 leed een zeer ongelukkige 2-1 thuisverlies tegen Haelen JO11-3. Er waren talrijke gelegenheden om te scoren. Alleen Luca Joris schoot eenmaal raak.
De JO11-4 had thuis geen kind aan SNA JO11-3 en zegevierde uiteindelijk met 16-0. De doelpuntenmakers waren Jorn v.d. Ven (5x), Daan Konickx (4x), Keano Suylen (2x), Lars Stakenborg (1x), Mik van Kesteren (1x), Wout Kurstjens (1x), Syl v.d. Goor (1x) en er was een eigen treffer.
De JO9-1 zegevierde thuis met 6-4 over Horn JO9-1 door treffers van Daan Vullers (4x), Noah Joris (1x) en Job van Beek (1x).
De JO8-1 leed thuis een 4-2 nederlaag tegen Vesta JO8-1. Nasdag en Willem Verlinden waren succesvol.
De JO8-2 versloeg uit na een puike wedstrijd SVC2000 JO8-2 met 8-5.
De mini pupillen speelden wedstrijdjes in Haelen. Er deden twee teams van Heitse mee.

G-VOETBAl
Het eerste G-team won uit met 3-1 van Wittenhorst G1. Robert Brouwers (2x) en Ricardo Schaefer (1x) waren de goalscoorders.
Het tweede G-team verloor uit nipt met 4-3 van MVC’19 G2.
Het jeugd G-team leed een ruime 11-2 thuisnederlaag tegen FC Oda JG1. Rens Faessen en Rico Joosten waren trefzeker.