Heythuysen 1 heeft de uitwedstrijd tegen laagvlieger Crescentia 1 met 3-0 gewonnen. Hierdoor stijgt Heitse naar de 3e plaats in de rangschikking. Er volgen nu twee cruciale wedstrijden voor de stand. Eerst uit tegen nummer vier Kessel 1 en dan thuis tegen koploper Grashoek 1.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joris Driessen, Luuk Deckers, Philippe Schonkeren, Tom van Lier, Stijn Peeters (Jasper Bergervoet), Rick Nelissen, Sjoerd v.d. Heuvel, Wouter Bergervoet, Nick Meerts (Tijs van Montfort) en Gachik Towmasjan (Roan v.d. Wal).

Scoreverloop:
0-1 Wouter Bergervoet (35e minuut), 0-2 Gachik Towmasjan (60e minuut) en 0-3 Gachik Towmasjan (72e minuut).

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Marcelissen (Venlo).
Man of the match: Gachik Towmasjan.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was wegens blessures, schorsing en werk noodgedwongen op een viertal plaatsen gewijzigd. In de startelf stonden nu Joris Driessen, Stijn Peeters, Tom van Lier en Nick Meerts. Na de ongelukkige nederlaag tegen Alt’heide moest er vandaag zeker worden gewonnen. Van de meet af aan had Heitse een groot veldoverwicht. Ondanks dat Heitse zeker 75% balbezit had, werd Heitse in de eerste helft maar weinig echt gevaarlijk. Gachik Towmasjan had de eerste kans, maar de bal ging er niet in. Rick Nelissen had na een hoekschop een kopkans, maar deze werd geblokt. Na 35 minuten was het toch eindelijk raak. Na goed voorbereidend werk van Gachik Towmasjan scoorde de topscorer van Heitse Wouter Bergervoet met een bekeken schot via de binnenkant van de paal de 1-0. In de laatste minuut van het eerste bedrijf was de thuisclub voor het eerst gevaarlijk, maar de bal vloog er gelukkig niet in. In de 2e helft bleef Heitse zonder echt goed te spelen de veruit betere ploeg. Sjoerd v.d. Heuvel mocht alleen op goal gaan. Hij schoot echter tegen de keeper op. Even later leek het erop dat Wouter Bergervoet ook alleen op de keeper mocht afgaan, maar hij werd teruggefloten. Voorafgaande had een speler van de thuisclub hands gemaakt. Helaas gaf de scheids geen voordeel. Dit was uitstel van executie want na een goede voorzet van Thijs van Montfort dook de keeper onder bal door en schoot Gachik Towmasjan de 2-0 tegen de touwen. De wedstrijd was beslist. Heitse kon de match gemakkelijk uitspelen. Er kwamen nog diverse kansen. Alleen Gachik Towmasjan scoorde zijn tweede treffer. Hij omspeelde de goalie en schoof het leer beheerst binnen. Al met al een simpele overwinning. Hierdoor staat Heitse nu derde in de stand. De volgende week speelt Heythuysen uit de belangrijke wedstrijd tegen naaste concurrent Kessel.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
SVVH-Grashoek   0-5
Eindse Boys-Altweerterheide   0-2
VCH-Koningslust   1-3
RKSVV-Leveroy   1-2
VOS-Egchel   4-3
Kessel-RKSVN   Gestaakt

Stand klasse Heitse 1:
1.   Grashoek 18-46 (74-19) Winnaar 1e periode
2.   Altweerterheide 19-46 (69-30)
3.  Heythuysen 19-41 (67-22)
4.   Kessel 17-40 (73-17)
5.   Koningslust 17-34 (64-33)
6.   Eindse Boys 18-34 (79-30)
7.   VOS 20-27 (47-68)
8.   Leveroy 18-26 (40-53)
9.   RKSVN 18-25 (35-43)
10. Egchel 19-25 (39-39)
11   RKSVV 18-10 (22-58)
12. Crescentia 18-7 (17-72)
13.  VCH 16-6 (23-91)
14.  SVVH 17-1 (15-89)

Heythuysen 3 heeft thuis de derby tegen RKVB 3 met 4-1 gewonnen door treffers van Bart Overmans (2x), Mike Reijnders (1x) en Ruud Zegveld (1x). De wedstrijd werd op zaterdagavond i.v.m. het feest van Luc Dings (hij zag vandaag Abraham, proficiat).
Heythuysen 4 verloor thuis met 3-2 van hekkensluiter RKMSV 5 en staat nu zelf laatste. Bij de rust stond het vierde al met 3-0 achter. In het 2e bedrijf scoorden Geert Dings en Tom Lodewijks.
De veteranen versloegen uit RKSVO VE2 simpel met 5-2. Antwan Stakenborg (3x), Luc Boonen (1x, strafschop) en Mike Reijnders (1x) waren succesvol.
De dames zegevierden thuis na een puike wedstrijd met 5-2 over GSV’28 VR1. Gezien de gemiste kansen had de score nog veel hoger kunnen uitvallen. Indy Coolen (2x), Veerle Driessen (1x, fraaie kopbal), Dyona Seunis (1x, penalty) en Fabienne Simons (1x) waren trefzeker.

JEUGD
De JO19-1 speelde uit met 0-0 remise tegen het sterke DESM JO19-1. De thuisclub was de betere ploeg, maar Heitse hield knap stand.
De JO19-2 won thuis kinderlijk eenvoudig met 10-1 van ST Panningen/Egchel JO19-2. De doelpuntenmakers waren Roan v.d. Wal (4x), Luuk Pellemans (2x), Sep van Neer (1x), Hovhannes Karapetyan (1x), Noud van Melick (1x) en Suliem M. Ibrahim (1x). Jammer was het dat het scorebord maar tot negen gaat.
De JO17-1 speelde thuis een uiterst spectaculaire wedstrijd tegen SVC2000 JO17-1. Tot ruim 10 minuten voor tijd leek er geen vuiltje aan de lucht voor de gasten. Zij kwamen op een 3-0 voorsprong. Toen kreeg een speler van de gasten de rode kaart en kantelde de match razendsnel. Binnen een mum van tijd (5 minuten) kwam Heitse dankzij treffers van Thomas Schreurs, Jente Voermans en Martijn Vrenken langszij. Nadat de keeper van de gasten met 2 puike reddingen de winnende treffer nog kon tegenhouden, viel in de blessuretijd via Martijn Vrenken toch nog de 4-3. Het stadion ontplofde. Een grandioze prestatie van onze JO17-1.
De JO17-2 verloor uit met 4-1 van ST Vesta/St. O’berg JO17-3. Lars Driessen benutte een pingel. Daarentegen miste Shadi Hamam een strafschop.
De JO15-1 speelde een slechte wedstrijd uit tegen SHH JO15-2 en verloor terecht met 4-1. Aristeidis Spyridis trof doel.
De JO15-2 leed afgelopen woensdag een 6-3 uitnederlaag tegen ST RKESV/VV GKV/RKHVC JO15-2. Aristeidis Spyridis, Sven Gaal en Thomas Graef deden het net van de tegenstander trillen. Zaterdags werd thuis ongelukkig met 1-0 van koploper Crescentia JO15-1 verloren. In de laatste minuten viel de winnende treffer voor de gasten.
De Jo13-1 versloeg thuis met 3-0 van Bieslo JO13-1 en blijft de ongeslagen lijstaanvoerder. Bent Schreurs, Philippe Wetzels en Noud Corbeij scoorden. Er werd ook nog een pingel gemist.
De JO11-1 zegevierde uit met ruime 10-1 cijfers over FC Oda JO11-3. De goalscoorders waren Kyan Rooswinkel (4x), Niels Kurstjens (3x), Mats Corbeij (2x) en Tren Bongers (1x).
De JO11-2 leed een zeer onverdiende 5-3 uitverlies tegen ST Egchel/Panningen JO11-3. Het zat op alle fronten tegen! Laurens van Putten, Caspar v.d. Hoef en Jens van Roy maakten de doelpunten.
De JO11-3 kwam na een 3-1 achterstand tegen SVC2000 JO11-3 toch nog tot een 3-3 gelijkspel terug. Jayden Hendrix, Luca Joris en Thijs Verlinden troffen het doel.
De JO11-4 won ook haar vierde competitiewedstrijd. Nu werd thuis EVV JO11-4 met 11-0 verslagen door treffers van Jorn v.d. Ven (4x), Syl v.d. Goor (3x), Daan Konickx (2x), Tuur Lemmens (1x) en Keano Suylen (1x).
De JO9-1 verloor afgelopen ook haar 2e bekerwedstrijd in de kwartfinale. In Meijel werd er met 3-1 van RKMSV JO9-1 verloren. Jorn v.d. Ven scoorde. Hierdoor is men uitgeschakeld.
De JO8-2 leed een 7-1 thuisnederlaag tegen SHH JO8-1. Ole v.d. Ven scoorde voor de Heythuysenaren.

G-VOETBAL
Het tweede G-team won uit met 6-2 van NWC G1. Koen de Holder en Wouter Korsten scoorden beiden tweemaal.
Het derde G-team moest twee keer tegen Venlosche Boys G2 aantreden. Het werden 2 gelijke spelen. Eerst 1-1 met een goal van Jeroen van Ophoven en daarna 3-3 met goals van Roy Claessens, Stef Kist en Sam Korten.