Heythuysen 1 heeft de zeer belangrijke uitwedstrijd tegen de nummer drie Kessel 1 met 2-1 gewonnen. Hierdoor stijgt Heitse naar de 3e plaats in de rangschikking. Heitse doet nog volop mee voor een plaats in de nacompetitie. De volgende week komt koploper Grashoek 1 op bezoek.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joris Driessen, Rens Seunis, Philippe Schonkeren, Thijs van Montfort, Stijn Peeters, Rick Nelissen, Sjoerd v.d. Heuvel (Wouter Bergervoet), Daan Engelen (Gachik Towmasjan), Luuk Deckers en Roy Peskens.

Scoreverloop:
0-1 Daan Engelen (17e minuut), 0-2 Wouter Bergervoet (52e minuut) en 1-2 Bert Lenders (75e minuut).

Toeschouwers: 125
Scheidsrechter: Marcelissen (Venlo).
Man of the match: Philippe Schonkeren.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een viertal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Rens Seunis, Thijs van Montfort, Daan Engelen en Roy Peskens. Heitse begon goed aan de match. Heitse was fel en scherp in de duels. Dit resulteerde in een licht veldoverwicht voor de Heythuysenaren. Na ruim een kwartier spelen kwam Heitse op voorsprong. Aanvaller Daan Engelen kreeg de bal in het strafschopgebied. Hij schoot met zijn linkerbeen op het doel. Hij raak te de bal niet vol. De keeper lag te vroeg op de grond en de bal viel knullig via de grabbelende goalie in het doel. De thuisclub moest nog nu komen. De spits Willem Kruijk (al 35 keer gescoord dit seizoen) werd voortreffelijk door Philippe Schonkeren in bedwang gehouden. Roy Peskens was nog dicht bij een treffer, maar zijn schot werd nog door de goalie uit doel geranseld. Vlak voor de rust had de thuisclub pas haar eerste grote kans, maar Martin Schreurs hield zijn doel schoon. In de pauze werd Sjoerd v.d. Heuvel (blessure) door Wouter Bergervoet gewisseld. Na zeven minuten werd de score verdubbeld. Roy Peskens zette zich knap door en zijn bekeken voorzet werd door Wouter Bergervoet tegen de touwen getrapt. De beslissing leek gevallen. Echter in de loop van de tweede helft werd de thuisclub steeds sterker en werd Heitse steeds verder teruggedrongen. De thuisclub was een aantal keren gevaarlijk. Een keer vloog de bal op de lat. Een kwartier voor tijd kwam de spanning terug in de wedstrijd. Na een corner kon goalie Martin Schreurs de kopbal van dichtbij nog pareren, maar uit de rebound werd het leer loeihard door Bert Lenders binnengeknald. In de zeer spannende slotfase gaf Heitse alles om de winst over de streep te trekken. Keeper Martin Schreurs redde een paar keer voortreffelijk en de scheids trapte niet in een “schwalbe” van een Kesselse speler in de zestienmeter. Aan de overkant was invaller Gachik Towmasjan nog dicht bij een treffer. Heitse hield stand en de zeer broodnodige drie punten waren een feit. Een uitstekende teamprestatie van Heythuysen en hierdoor stijgt men weer naar de 3e plaats. De volgende week komt koploper Grashoek op bezoek. Met dezelfde instelling en passie kan ook de lijstaanvoerder worden verslagen.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Crescentia-Grashoek   1-8
Altweerterheide-VOS   5-4
Koningslust-SVVH   4-0
RKSVV-Eindse Boys   4-1
Leveroy-Egchel   1-5
RKSVN-VCH   6-1

Stand klasse Heitse 1:
1.   Grashoek 20-50 (84-22) Winnaar 1e periode
2.   Altweerterheide 20-49 (73-34)
3.  Heythuysen 20-44 (69-23)
4.   Kessel 19-43 (81-19)
5.   Koningslust 19-40 (74-34)
6.   Eindse Boys 20-35 (82-36)
7.   RKSVN 19-28 (41-44)
8.   Egchel 20-28 (44-40)
9.   VOS 21-27 (51-73)
10. Leveroy 20-26 (41-65)
11   RKSVV 19-13 (26-59)
12. Crescentia 19-7 (18-80)
13.  VCH 18-6 (25-103)
14.  SVVH 18-1 (15-93)

Heythuysen 2 heeft thuis volstrekt onnodig met 4-2 van Kessel 2 verloren. Bij de theepauze stond men nog met 2-0 voor dankzij twee treffers van Rik Sarton. In het tweede bedrijf ging het alsnog finaal mis.
Heythuysen 3 heeft uit tegen de nummer twee van de rangschikking Laar 6 met 4-0 verloren
Heythuysen 4 heeft zich knap hersteld van de nederlaag van de vorige week tegen de nummer laatst. Er werd uit met 2-1 tegen Neerkandia 4 gewonnen. Geert Dings scoorde tweemaal
De veteranen versloegen thuis Budel VE1 met 4-3. Bijna werd een 4-0 voorsprong nog uit handen gegeven. Mike Reijnders (2x), Antwan Stakenborg (1x) en Maarten Reuvers (1x) troffen doel.
De dames zegevierden thuis met 5-2 over Veritas VR1. Dit was een dikverdiende zege voor de meiden. De dames komen op stoom en hebben nu de laatste drie wedstrijden gewonnen. Indy Coolen (2 fraaie goals), Dyona Seunis (2x) en Femke Schroijen (1x) maakten de doelpunten.

JEUGD
De JO19-1 won thuis met 3-2 van SVH’39 JO19-1. Al snel stond Heitse dankzij treffers van Siem Dorssers en Roan v.d. Wal met 2-0 voor. De gasten kwamen in de tweede helft nog langszij, maar met een puike kopbal besliste Siem Dorssers de match.
De JO19-2 verloor afgelopen donderdag nipt met 2-1 van koploper RKSVN JO19-1. Een gelijkspel had de verhoudingen beter weergegeven. JO17-1 speler Martijn Vrenken was succesvol. Dank aan zes JO17-1 spelers voor het uithelpen.
De JO17-1 speelde twee wedstrijden. Afgelopen dinsdag werd er ruim met 5-0 van MBC’13 JO17-1 verloren. Zaterdag speelde men met 2-2 tegen MMC Weert JO17-1 gelijk. Stijn Briels en Martijn Vrenken waren trefzeker. In de goal stond de JO15-2 keeper Jurre Bongarts. Hij keepte een puike wedstrijd.
De JO13-1 versloeg thuis simpel Horn JO13-1 met 8-0 door doelpunten van Thomas Geukemeijer (3x), Philippe Wetzels (1x), Bent Schreurs (1x), Kjelle Zegveld (1x), Tijn Vossen (1x) en Jonah Joris (1x). De JO13-1 blijft hierdoor de fiere koploper.
De JO13-2 speelde thuis met 3-3 tegen Swalmen JO13-2. Lars Nieskens (2x) en Lars Peeters (1x) deden het net van de tegenstander trillen. De mooiste treffer was de kopbal Lars Nieskens na een prima genomen corner van Lars Peeters.
De JO11-1 won thuis de topper tegen SHH JO11-3 met maar liefst 15-0 en staat nu aan de top van de ranglijst.
De JO11-2 leed een 7-2 thuis derbynederlaag tegen Leveroy JO11-2. Abdalrahman Karjoum en Sanne Schreurs scoorden.
De JO11-3 speelde uit tegen Horn een topwedstrijd en wonnen eenvoudig met 7-1 door goals van Alexander Lotsch (2x), Luca Joris (2x), Thijs Verlinden (2x) en Jayden Hendrix (1x).
De JO11-4 heeft ook haar vijfde match gewonnen. In Roggel werd de plaatselijke JO11-3 met 16-1 overrompeld. De doelpuntenmakers waren Syl v.d. Goor (4x), Jorn v.d. Ven (4x), Daan Konickx (3x), Wout Kurstjens (2x), Lars Stakenborg (2x) en Bram Nieskens (1x). Hierdoor blijft de JO11-4 de ongeslagen lijstaanvoerder.
De JO9-1 zegevierde uit ruim met 14-4 over Belfeldia JO9-1. De goalscoorders waren Daan Vullers (8x), Noah Coolen (4x), Jasper Henderickx (1x) en Job v.d. Beek (1x).
De JO8-1 versloeg afgelopen maandag thuis SHH JO8-4 met 6-3 door goals van Nasdac (4x) en Willen Verlinden (2x).
De JO8-2 heeft dankzij een knappe teamprestatie de lastige uitwedstrijd tegen SHH JO8-2 met 8-7 gewonnen. De winnende treffer viel in de laatste minuut. De treffers werden door Funs Beurskens, Stan van Horne en Ole v.d. Ven gescoord.
De mini pupillen speelden wedstrijdjes in hun eigen “stadion”. Heitse deed met 3 teams mee.

G-VOETBAL
Het eerste G-team won thuis met 2-1 van Wittenhorst G1 door doelpunten van Ricardo Schaefer en Reinaldo van Laer.
Het tweede G-team speelde thuis met 4-4 gelijk tegen MVC’19 G2. Koen de Holder (2x), Wouter Korsten (1x) en nieuwkomer Patrick (1x) waren succesvol.
Het jeugd G-team versloeg uit VCH JG1 met 9-5. Rens Faessen (7x), Ferry Manders (1x) en Mohamed Ourrana (1x) maakten de doelpunten.