Heythuysen 1 heeft de belangrijke thuiswedstrijd tegen naaste concurrent Koningslust 1 met 1-0 verloren. Het bereiken van de nacompetitie wordt hierdoor uiterst lastig. Heitse zakt naar de 5e plaats op de ranglijst.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joris Driessen, Rens Seunis (Bas Verlinden), Philippe Schonkeren, Stijn Peeters, Rick Nelissen (Gachik Towmasjan/Rik Sarton), Thijs van Monfort, Sjoerd v.d. Heuvel, Luuk Deckers, Daan Engelen en Roy Peskens.

Scoreverloop:
0-1 Bram Rongen (37e minuut).

Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Moonen (Landgraaf).
Man of the match: Thijs van Monfort.
Pupil van de week: Daan Konickx (JO11-4)

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was voor deze belangrijke match op een drietal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Joris Driessen, Thijs van Montfort en Daan Engelen ten faveure van Bas Verlinden, Wouter Bergervoet en Rik Sarton. Van de meet af aan zagen de toeschouwers een wedstrijd met volop strijd. De scheidsrechter liet soms erg viel toe. De gasten waren in eerste helft de iets betere ploeg en kregen ook de eerste serieuze kans, maar gelukkig gleed de aanvaller in kansrijke positie uit. Heitse kreeg een aantal corners, maar echt uitgespeelde kansen waren er niet te noteren. Halverwege de eerste helft moest Heitse een domper verwerken toen captain Rick Nelissen met een flinke blessure uitviel. In de 37e minuut kwamen de gasten op voorsprong toen Bram Rongen zich knap van een Heitser verdediger wegdraaide en bekwaam de bal tegen het net schoot. Niet veel later stond de stand weer bijna gelijk. Na goed voorbereidend werk van invaller Gachik Towmasjan schoot Daan Engelen de bal nipt over het doel. De ruststand bleef 1-0 voor Koningslust. In de tweede helft was Heitse de bovenliggende ploeg, maar eerste grote kans was voor de gasten. Echter goalie Martin Schreurs redde bekwaam. Heitse kreeg ook kansen op de gelijkmaker maar Sjoerd v.d. Heuvel, Roy Peskens en Rik Sarton kregen de bal niet in het doel. Koningslust kreeg een uitgelezen kans om de wedstrijd definitief te beslissen. Een speler mocht helemaal alleen op Heitser doel afstevenen, maar zijn schot ging rakelings naast. In de slotfase kregen beide teams nog een rode kaart. Een speler van Koningslust kreeg na komedie zijn tweede kaart en kon net als Joris Driessen (hij kreeg na een domme overtreding zijn tweede gele kaart) inrukken. De scheidsrechter liet nog een tiental minuten naspelen, maar ook hierin kon Heitse niet meer scoren. Hierdoor zakt Heythuysen naar de 5e plaats in de rangschikking en is het bereiken van de nacompetitie heel ver weg. Komende donderdag op Hemelvaartsdag speelt Heythuysen thuis tegen Kessel.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Altweerterheide-Crescentia   3-0
Leveroy-Grashoek   1-4
RKSVN-Egchel   1-2
Eindse Boys-SVVH   4-0
Kessel-VOS   1-0
RKSVV-VCH   4-4

Stand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 22-55 (82-36)
2.   Grashoek 22-54 (89-24) Winnaar 1e periode
3.   Koningslust 23-50 (89-38)
4.   Kessel 21-49 (88-20)
5.  Heythuysen 22-45 (70-25)
6.   Eindse Boys 22-41 (89-38)
7.   Egchel 22-31 (48-44)
8.   VOS 23-30 (54-76)
9.   RKSVN 21-29 (44-48)
10. Leveroy 22-26 (44-74)
11   RKSVV 22-17 (35-73)
12. Crescentia 22-10 (24-89)
13. VCH 22-10 (35-114)
14.  SVVH 22-1 (18-110)

Heythuysen 2 moest de afgelopen week tweemaal aantreden. Donderdag werd thuis met 3-2 van Reuver 2 gewonnen door treffers van Remko Ouwerkerk (2x) en Rik Sarton (1x). Bij zijn winnende goal kreeg Remko kramp bij het juichen. Vandaag werd thuis BEVO 2 met 4-1 verslagen door doelpunten van Roan v.d. Wal (2x), Jeroen Driessen (1x, een corner belandde rechtstreeks in het doel) en Cas v.d. Loo (1x).
Heythuysen 4 heeft de uitwedstrijd tegen Sparta’18 4 met 6-1 verloren. Geert Kanders scoorde.
De veteranen speelden thuis de absolute topper tegen het nog ongeslagen Rood Wit’67 VE1. In de eerste helft was Heitse duidelijk de betere ploeg, maar de mooiste kansen werden gemist. In het tweede helft hetzelfde beeld. Het duurde tot 10 minuten voor tijd eer Antwan Stakenborg de dikverdiende 1-0 scoorde. Beide teams hebben nu evenveel verliespunten. Mogelijk zal op eind van het seizoen het doelsaldo beslissend zijn. Op dit moment is het doelsaldo van Rood Wit’67 nog beter (6 treffers). Echter Heitse moet nog een wedstrijd meer spelen. Dus nog alle kans voor het winnen van de titel.
De dames speelden uit met 3-3 tegen koploper VV GKC/RKHVC VR1 gelijk. In de slotfase waren de dames nog dicht bij de overwinning. Dyona Seunis (strafschop), Veerle Driessen (1x) scoorden en er was een own goal. Keepster Daphne Rijks viel uit met een blessure. Later bleek dat zij haar knieschijf had gebroken. We wensen Daphne veel sterkte en hopen op een voorspoedige herstel.

JEUGD
De JO19-1 won uit knap met 4-1 van FC Maasgouw JO19-1. Nadat de thuisclub in de eerste 20 minuten de betere ploeg, kwam Heitse hierna beter in de wedstrijd en won uiteindelijk verdiend. Door deze zege stijgt de JO19-1 na een fraaie tweede plaats. Tim Rutten (2x), Maikel Nieskens (1x) en Thijs van Montfort (1x) waren trefzeker.
De JO17-1 speelde thuis een matige wedstrijd tegen MVC’19 JO17-1 en verloor met 4-3. Bij de ranjapauze stond de JO17-1 nog door treffers van Loek Habets (2x) en Thomas Schreurs (1x) met 3-2 voor. Dank aan de goalie van de JO15-1 Idse Seunis voor het uithelpen.
De JO17-2 leed een 5-0 thuis nederlaag tegen Someren JO17-3. Dank aan de JO15-1 spelers Jesse Berben, Sven Gaal, Ruben Mols en Aristeidis Spyridis voor het uithelpen.
De JO15-1 verloor uit kansloos met 4-1 van koploper FC Maasgouw JO15-1. Thomas Graef was trefzeker.
De JO13-2 versloeg uit Spcl. Irene JO13-2 met 5-2. Len Vestjens (2x), Jan Daamen (2x) en Lars Peeters (1x) troffen doel.
De JO11-2 leed een ruime 8-0 uitnederlaag tegen RKMSV JO11-2
De JO11-3 zegevierde uit met 4-1 over ST Vesta/St. O’berg JO11-4. De goalscoorders waren Ryan Vaessen (2x), Alexander Lotsch (1x) en Luca Joris (1x).
De JO11-4 heeft ook haar zevende competitiematch gewonnen. Nu werd thuis Laar JO11-4 eenvoudig met 11-2 verslagen. De doelpuntenmakers waren Lars Stakenborg (4x), Mats Corbeij (3x), Syl v.d. Goor (2x) en Tren Bongers (2x). Hierdoor is nu dicht bij het behalen van de titel.
De JO8-1 verloor uit met ruime 16-3 cijfers van FC Maasgouw JO8-2. Willem Verlinden en Nasdac scoorden en er was een eigen doelpunt.

G-VOETBAL
Alle G-teams waren vrij en genoten van het mooie weer.