Heythuysen 1 heeft thuis de laatste strohalm gepakt door met 4-3 van concurrent Kessel 1 te winnen. Hierdoor blijft Heitse 5e plaats, maar toch zijn er nog kansen op het behalen van de nacompetitie.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joey Kluskens, Rens Seunis (Tom van Lier), Philippe Schonkeren, Stijn Peeters, Thijs van Monfort (Bas Verlinden), Sjoerd v.d. Heuvel, Luuk Deckers, Gachik Towmasjan (Daan Engelen), Wouter Bergervoet en Roy Peskens.

Scoreverloop:
1-0 Joey Kluskens  (31e minuut), 1-1 Bram Geraedts (48e minuut), 2-1 Roy Peskens (57e minuut), 2-2 Willem Kruijk (59e minuut), 2-3 Willem Kruijk (66e minuut), 3-3 Roy Peskens (73e minuut) en 4-3 Wouter Bergervoet (87e minuut).

Toeschouwers: 125
Scheidsrechter: Cruz (Maarheeze).
Man of the match: Joey Kluskens.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was voor deze match wederom op een drietal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden nu Joey Kluskens, Gachik Towmasjan en Wouter Bergervoet ten faveure van Joris Driessen (geschorst), Rick Nelissen (blessure) en Daan Engelen. Beide ploegen begonnen gretig aan deze wedstrijd. In de beginfase had Kessel de eerste grote kans, maar Willem Kruijk schoot het leer tegen de paal. Ook Heitse kreeg een uitgelezen kans. Luuk Deckers trapte de bal uit een zeer kansrijke positie over het doel. Na een half uur spelen kwam Heythuysen op voorsprong. Na een vrije trap van Roy Peskens sprong verdediger Joey Kluskens torenhoog à la Ronaldo boven iedereen uit en knikte de bal in het doel, 1-0. Dit was ook de ruststand. In de tweede helft zagen de toeschouwers een zeer aantrekkelijke en spectaculaire match. De gasten waren duidelijk beter uit de pauze gekomen en het duurde niet lang eer de gelijkmaker op het scorebord stond. Na slecht verdedigen van de Heythuysenaren werd de bal door Bram Geraedts binnen geschoten. Hierna waren er twee grote kansen voor Kessel om op voorsprong te komen maar deze mogelijkheden werden gelukkig gemist. In de 57e minuut kwam Heitse verrassend op voorsprong. Na een dieptepass van Sjoerd v.d. Heuvel lobte Roy Peskens de bal grandioos over de keeper tegen het net, 2-1. De gasten kwamen echter weer zeer snel langszij dankzij een curieuze treffer. De referee gaf eerst een uitbal van Heitse, maar op advies van assistent scheids van Kessel mocht Kessel ingooien. Dit deden ze echter op de verkeerde plaats. De scheids liet verder spelen en de Heitser defensie stond niet goed opgesteld. Uiteindelijk trapte spits Willem Kruijk de 2-2 binnen. Dezelfde Willem Kruijk scoorde in de 66e minuut ook de 2-3 in het voordeel van Kessel. Heitse leek van slag, maar werd in de 73e minuut geholpen door de Kesselse goalie. Hij liet een vrije trap van Roy Peskens door zijn vingers glippen en zo stonden beide ploegen weer gelijk. In de slotfase bleef het spannend. Vlak voor tijd besliste Wouter Bergervoet met kopbal na een goed genomen corner van Sjoerd v.d. Heuvel de wedstrijd, 4-3. Dit was de 20e treffer van Wouter Bergervoet. In de blessuretijd kreeg captain Bram Gereadts van Kessel zijn tweede gele kaart en moest het veld verlaten. Al met al een zwaarbevochten en uiterst belangrijke overwinning voor Heitse. De laatste strohalm werd dan toch gepakt en er zijn nog kansen om de nacompetitie te behalen. Komende zondag speelt men thuis tegen RKSVV uit Weert.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Altweerterheide-Grashoek   2-1
Eindse Boys-RKSVV   3-1
Egchel-Leveroy   2-0
Crescentia-SVVH   5-2
VCH-RKSVN   2-17

Stand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 23-58 (84-37) Winnaar 2e periode
2.   Grashoek 23-54 (90-26) Winnaar 1e periode
3.   Koningslust 23-50 (89-38)
4.   Kessel 22-49 (91-24)
5.  Heythuysen 23-48 (74-28)
6.   Eindse Boys 23-44 (92-39)
7.   Egchel 23-34 (50-44)
8.   RKSVN 22-32 (61-50)
9.   VOS 23-30 (54-76)
10. Leveroy 23-26 (44-76)
11   RKSVV 23-17 (36-76)
12. Crescentia 23-13 (29-91)
13. VCH 23-10 (37-131)
14.  SVVH 23-1 (20-115)

Heythuysen 3 heeft thuis met ruime cijfers 6-2 van Horn 4 verloren. Voor het door blessures geteisterde derde team scoorden Marco Timmermans en Jasper Bergervoet.
Heythuysen 4 heeft de thuiswedstrijd tegen SVVH 2 met 2-0 verloren en blijft de drager van rode lantaarn.
De veteranen pakten door een 6-0 uitzege tegen Brevendia VE1 de eerste plaats in de rangschikking. Ze hebben nu met vier wedstrijden te spelen even veel punten dan Rood Wit’67 VE1 en hetzelfde doelsaldo. Echter heeft Heitse meer treffers gemaakt. Vandaag scoorden Antwan Stakenborg (4x), Maurice Schonkeren (1x) en Maarten Reuvers (1x).
De dames blijven het uitstekend doen. Na een knullige tegentreffer in de 2e minuut waren de vrouwen heer en meester. De beloning vielen pas in de tweede helft met goals van uitblinkster Femke Schroijen (2x) en Britt Pouls (1x).