Heythuysen 1 heeft thuis met 3-0 van laagvlieger RKSVV 1 gewonnen. Het behalen van de nacompetitie kan nog, maar door de resultaten van de naaste concurrenten Koningslust en Kessel (beiden gewonnen) wordt het bijzonder lastig.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joris Driessen, Rens Seunis (Remko Ouwerkerk), Joey Kluskens, Stijn Peeters, Bas Verlinden, Sjoerd v.d. Heuvel (Roan v.d. Wal), Luuk Deckers, Gachik Towmasjan (Maikel Nieskens), Wouter Bergervoet en Daan Engelen.

Scoreverloop:
1-0 Wouter Bergervoet (10e minuut), 2-0 Wouter Bergervoet (65e minuut) en 3-0 Roan v.d. Wal (83e minuut)

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Maurmair (Landgraaf).
Man of the match: Wouter Bergervoet.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was voor deze thuismatch opnieuw op een drietal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden nu Joris Driessen, Bas Verlinden en Daan Engelen ten faveure van Thijs van Montfort (studie), Philippe Schonkeren (stedentrip) en Roy Peskens (blessure). Voor Heythuysen gold dat deze wedstrijd moest worden gewonnen. Na tien minuten spelen kwam Heitse op voorsprong. Een fraaie dieptepass van Daan Engelen bracht Wouter Bergervoet alleen voor de keeper. Zijn schot leek houdbaar, maar het leer vloog via de goalie tegen het net, 1-0. De Weertse formatie speelde aardig mee in de wedstrijd en Heitse had geluk dat goalie Martin Schreurs een afstandsknal nog via zijn vingertoppen de paal raakte. Aan de overzijde had Wouter Bergervoet nog twee kansen. Een schot ging rakelings naast het doel en een andere pegel werd door de keeper gepareerd. Daan Engelen was ook nog dicht bij een treffer, maar opnieuw stonde de keeper zijn mannetje. Het bleef 1-0 voor Heythuysen bij de rust. In de tweede helft begonnen de gasten beter en kregen de eerste kans, maar gelukkig ging de bal niet in het doel. Hierna was Heythuysen duidelijk de gevaarlijkste ploeg, maar vergat het lange tijd om de wedstrijd definitief in het slot te gooien. Invaller Maikel Nieskens kreeg een uitgelezen kans, maar schoot gehaast de bal over het doel. Nadat er nog enkele kansen om zeep waren geholpen, trapte Wouter Bergervoet in de 65e minuut de bal met linkervoet in het hoekje, 2-0. De beslissing was gevallen. Zeven voor het laatste fluitsignaal maakte Roan v.d. Wal zijn eerste competitietreffer in het standaardteam. Hij werd door Luuk Deckers alleen voor de keeper gezet, waarna Roan beheerst de bal tegen de touwen trapte. Het bleef bij een regelmatige 3-0 overwinning voor Heitse. Jammer was dat de resultaten van de naaste concurrenten Koningslust en Kessel (beiden winst) niet meevielen. Het behalen van de nacompetitie kan nog, maar het wordt nog een hele klus. Op eerste Pinksterdag speelt Heythuysen uit koploper Altweerterheide. Misschien zijn ze dan al kampioen (als Kessel de inhaalwedstrijd tegen RKSVN niet wint) en anders hebben ze zondag nog een punt voor het behalen van de titel nodig.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Grashoek-Altweerterheide   2-3
Eindse Boys-Kessel   1-3
Egchel-Koningslust   1-3
VOS-RKSVN   0-3
SVVH -Crescentia  2-0
VCH-Leveroy   0-6

Stand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 24-61 (87-39) Winnaar 2e periode
2.   Grashoek 24-54 (92-29) Winnaar 1e periode
3.   Koningslust 24-53 (92-39)
4.   Kessel 23-52 (94-25)
5.  Heythuysen 24-51 (77-28)
6.   Eindse Boys 24-44 (93-42)
7.   RKSVN 23-35 (64-50)
8.   Egchel 24-34 (51-47)
9.   VOS 24-30 (54-79)
10. Leveroy 24-29 (50-76)
11   RKSVV 24-17 (36-79)
12. Crescentia 24-13 (29-93)
13. VCH 24-10 (37-137)
14.  SVVH 24-4 (22-115)

Heythuysen 2 heeft uit met ruime cijfers 6-0 van het sterke MMC Weert 3 verloren. Waarschijnlijk zat de bruiloft van speler Jeroen Driessen nog bij de spelers in de benen.
Heythuysen 4 heeft een 4-3 thuisnederlaag tegen Roggel 5 geleden. Een 2-0 en 3-2 voorsprong werd nog uit handen gegeven. Rob Niessen, Tom Lodewijks en JO17-1 speler Lars van Hinsberg scoorden voor Heitse. Dank aan Lars en Dani (spelers JO17-1) voor het uithelpen.
De veteranen wonnen uit nipt met 3-2 van Cranendonck. “Grote” man was Arjan Hanssen met de winnende treffer en een assist. De overige doelpunten kwamen op naam van Antwan Stakenborg en Johan Camp. Doordat de concurrent Rood Wit’67 VE1 met 5-0 wist te winnen, staan zij nu aan kop van de ranglijst met een beter doelsaldo.
De dames blijven maar winnen. Nu werd dikverdiend uit met 1-0 van ST Sittard/SVE VR1 gewonnen. Matchwinnaar was Dyona Seunis. Vooral in de eerste helft waren de dames duidelijk de bovenliggende ploeg. De hond van speelster Veerle, named Bodi, was andermaal de succesvolle mascotte. Door deze overwinning staan de dames nu op een vierde plaats.

JEUGD
De JO19-1 speelde uit met 2-2 gelijk tegen Brevendia JO19-1. Maikel Nieskens scoorde de openingstreffer, waarna de thuisclub op een 2-1 voorsprong kwam. Roan v.d. Wal maakte de gelijkmaker.
De JO17-1 verloor thuis met 3-1 van Reuver JO17-1. Ward Peulen scoorde de tussentijdse gelijkmaker. Er waren kansen voor de winst, maar het doelpunt viel aan de andere kant. In de laatste minuut scoorde Reuver de derde goal.
De JO17-2 won thuis met 2-1 van FC Maasgouw JO17-2 . Omid Naziri en Aristeidis Spyridis scoorden.
De JO15-2 behaalde een monsterscore. Thuis werd hekkensluiter FC Oda 15-2 met 17-0 verslagen. De doelpuntenmakers waren Daan Caris (5x), Jens Briels (4x), Femke Schroijen (3x), Dion Pouwels (3x), Sven Domenie (1x) en Felipe Theelen (1x).
De JO13-1 versloeg uit Sportclub Leeuwen JO13-1 met 7-0 door treffers van Thomas Geukemeijer (2x), Philippe Wetzels (2x), Tijn Vossen (1x), Peek Habets (1x) en Jan Daamen (1x). De JO13-1 blijft de ongeslagen koploper.
De JO13-2 zegevierde uit met 3-2 over SHH JO13-2. De winnende goal viel in de laatste minuut. Len Vestjens, Jan Daamen en Jochem Plantinga waren trefzeker.
De JO11-1 won uit met ruime 9-1 cijfers van Veritas JO11-2. Tren Bongers (2x), Mats Corbeij (2x), Niels Kurstjens (2x), Kyan Rooswinkel (2x) en Ryan Vaessen (1x) troffen doel. De JO11-1 blijft hiermee eerste in de rangschikking.
De JO11-2 leed een zware 14-4 uitnederlaag tegen Liessel JO11-2. Abdalrahman Karjoum (2x), Jens van Roy (1x) en Robin van Roy (1x) waren succesvol.
De JO11-3 verloor thuis nipt met 4-3 van de koploper RKAVC JO11-1. Alexander Lotsch en Thijs Verlinden scoorden en verder was er nog een own goal.
De JO11-4 heeft ook haar achtste competitiewinst in winst omgezet. Thuis werd SVH’39 JO11-2 met 14-3 verslagen. De goalscoorders waren Jorn v.d. Ven (6x), Lars Stakenborg (3x), Syl v.d. Goor (2x), Mik van Kesteren (1x), Daan Konickx (1x) en Wout Kurstjens (1x). De JO11-4 is nu dicht bij het behalen van de titel. De laatste drie wedstrijden volstaat het behalen van vier punten voor het bereiken van het kampioenschap.
De JO9-1 versloeg thuis Haelen JO9-2 met 6-2 door doelpunten van Daan Vullers (4x), Jasper Henderickx (1x) en Noah Coolen (1x).
De JO8-1 verloor uit na een aantrekkelijke wedstrijd met 10-5 van Swalmen JO8-2. Willem Verlinden (3x), Colin van Moorsel (1x) en Ties van Heel (1x) maakten de doelpunten.
De mini pupillen speelden wedstrijdjes in Roggel. Heitse trad met 2 teams aan.

G-VOETBAL
Het eerste G-team speelde uit de topper tegen koploper FC Oda G1. Het bleef na een spannende match 0-0.
Het tweede G-team verloor thuis na een spectaculaire wedstrijd met 10-5 van ST Spcl. Irene/TSC’04 G1. Koen de Holder (2x), Wouter Korsten (2x) en Patrick (1x) scoorden.
Het derde G-team leed een 7-1 thuisnederlaag tegen MVC’19 G1. Patrick de Lat scoorde voor de Heythuysenaren.
Het jeugd G-team verloor thuis met 7-4 van Rhode JG1. Rens Faessen (3x) en Rico Joosten (1x) deden het net van de tegenstander trillen.