Heythuysen 1 heeft de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen thuis tegen RKSVN 1 met 3-1 gewonnen. Hierdoor is Heitse vijfde in de rangschikking geworden. De wedstrijd stond in het teken van het afscheid van spelers Bas Verlinden en Roel Luijten. Beiden hebben jarenlang in ons standaardteam gespeeld. Tevens namen trainer Patrick Houtappels en assistent trainer Florus v.d. Wal afscheid.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Joris Driessen, Bas Verlinden (Roel Luijten), Philippe Schonkeren, Stijn Peeters, Sjoerd v.d. Heuvel (Lars Briels), Thijs van Montfort, Maikel Nieskens (Rens Seunis), Gachik Towmasjan (Roan v.d. Wal), Wouter Bergervoet en Daan Engelen.

Scoreverloop:
1-0 Wouter Bergervoet (5e minuut), 2-0 Gachik Towmasjan (22e minuut) 2-1 Tim Verheijden (86e minuut) en 3-1 Roan v.d. Wal (89e minuut)

Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: de Jong (Gendt).
Man of the match: Bas Verlinden en Roel Luijten (beide spelers namen afscheid).
Bijzonderheid: fantastische geste Heitse 1 door na afloop van de wedstrijd oud doelman Rob Hanssen een keepersshirt met zijn eigen naam aan te bieden.Rob was apentrots.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was voor deze laatste match van het seizoen op twee plaatsen gewijzigd. In basiself stonden Sjoerd v.d. Heuvel en Maikel Nieskens ten faveure van Joey Kluskens en Renko Ouwerkerk. Heythuysen nam gelijk het heft in handen. Al snel was het raak. Maikel Nieskens soleerde aan de rechterkant en gaf een afgemeten voorzet op topscorer Wouter Bergervoet, welke de bal binnenkopte. Zijn 24e treffer van dit seizoen. Heitse bleef duidelijk de betere ploeg en halverwege het eerste bedrijf kreeg Gachik Towmasjan het op zijn heupen. Hij kapte en draaide zich vrij en schoot het leer beheerst tegen de touwen, 2-0. Er waren in de eerste helft nog diverse kansen om de score uit te bouwen. Zo trapte Daan Engelen eerst de bal tegen de keeper en even later belandde zijn schot via de keeper op de lat. Ook Gachik Towmasjan had nog kunnen scoren, maar de goalie redde. In de tweede helft zagen de toeschouwers opnieuw dat Heythuysen beter was, maar men vergat om de wedstrijd definitief in het slot te gooien. Een kopbal Maikel Nieskens ging tegen het houtwerk. Een poging van Daan Engelen werd door de Neerse keeper gepareerd. Wouter Bergervoet had na knappe aanval een niet te missen kans, maar andermaal wist de keeper te redden. Vier minuten voor tijd viel dan verrassend de aansluitingstreffer door Tim Verheijden, 2-1. In de laatste minuut scoorde Roan v.d. Wal allesbeslissende en dikverdiende 3-1. Roan had de bal nog kunnen terugleggen naar Bas Verlinden. Dan had Bas misschien in zijn laatste minuut al speler van ons standaardteam nog kunnen scoren. Nu werd onder luid applaus gewisseld voor Roel Luijten. Roel mocht nog een keer aantreden en speelde een perfect match. Hij had twee balcontacten en zijn rendement was 100%. Dit was uniek in zijn langdurige voetballoopbaan. Het bleef bij een dikverdiende 3-1 zege voor Heitse. Hierdoor eindigt Heythuysen op de ondankbare vijfde plaats. Na afloop werd in de kantine door voorzitter Frits Colbers de spelers Bas Verlinden en Roel Luijten in het zonnetje gezet voor hun jarenlang spelen in Heythuysen 1. Ook werd er afscheid van trainer Patrick Houtappels genomen. Het volgend seizoen zal Heythuysen met de nieuwe trainer Paul van de Moosdijk andermaal een gooi doen naar promotie naar de 4e klasse. Met zoveel jeugdige talenten moet dat erin zitten.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Kessel-RKSVV   7-1
VOS-Crescentia   5-1
Grashoek-Koningslust   4-2
Eindse Boys-Leveroy   4-1
VCH-Altweerterheide  2-5
SVVH-Egchel   0-2

Eindstand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 26-65 (94-43) KAMPIOEN
2.   Kessel 26-61 (109-27)
3.   Grashoek 26-60 (99-32)
4.   Koningslust 26-56 (102-44)
5.  Heythuysen 26-55 (82-31)
6.   Eindse Boys 26-50 (103-44)
7.   Egchel 26-37 (54-50)
8.   RKSVN 26-35 (67-61)
9.   VOS 26-33 (60-88)
10. Leveroy 26-29 (51-86)
11   RKSVV 26-20 (39-87)
12. Crescentia 26-13 (32-101)
13. VCH 26-13 (42-144)
14.  SVVH 26-4 (23-119)

Heythuysen 3 verloor afgelopen donderdag uit kansloos met 7-0 van koploper RKESV 3.
Heythusyen 4 leed een nipte 2-1 thuisnederlaag tegen RKSVN 4. Sjoerd Evers scoorde de tussentijdse gelijkmaker.
Veteranen versloegen nipt FC Oda VE2 met 3-2. De winnende treffer van spits Maurice Schonkeren viel diep in de blessuretijd. Antwan Stakenborg en Maarten Reuvers maakten de andere treffers. Door dit resultaat hebben de veteranen nog altijd een kansje op de titel, al is het doelsaldo van Rood Wit’67 VE1 nu stukken beter.

JEUGD
Maar liefst drie kampioenschappen werden zaterdags behaald. De JO9-1 werd kampioen dankzij een ruime 11-2 thuiszege tegen MVC’19 JO9-1. De goalscoorders waren Daan Vullers (8x), Jasper Henderickx (1x), Noah Coolen (1x) en Els Neuteboom (1x). Alle wedstrijden werden gewonnen.
De JO11-4 versloeg thuis EVV JO11-5 met 9-1 en de titel was een feit. De doelpuntenmakers waren Jorn v.d. Ven (3x), Daan Konickx (3x), Tuur Lemmens (2x) en Syl v.d. Goor (1x).
Verder werd de JO13-1 verrassend kampioen. Zelf won de JO13-1 de lastige uitwedstrijd tegen MBC’13 JO13-1 met 2-0 door treffers van Philippe Wetzels en Jan Daamen. Na afloop werd bekend dat de naaste concurrent EMS/RFC JO13-1 had verloren zodat de titel binnen was.
Voor meer informatie over deze kampioenschappen zie de nieuwsberichten.
De JO19-1 zegevierde thuis met 4-2 over ST Panningen/Egchel JO19-1. Roan v.d. Wal (2x), Siem Dorssers (1x) en Tim Rutten (1x) scoorden voor de Heythuysenaren. Door dit resultaat is de JO19-1 tweede geworden, een mooie prestatie.
De JO19-2 speelde twee wedstrijden. Afgelopen donderdag werd uit met 7-4 van BEVO JO19-1 gewonnen door goals van Roan v.d. Wal (3x), Lenn Frenken (1x), Sep van Neer (1x), Luuk Pellemans (1x) en Suliem M. Ibrahim (1x). Op zaterdag werd er thuis een 3-1 nederlaag tegen Veritas JO19-1 geleden. Lenn Frenken was succesvol.
De JO17-1 verloor uit met 6-1 van Geleen Zuid JO17-1. Thomas Schreurs was trefzeker. Door dit resultaat werd de Geleense formatie kampioen, proficiat.
De JO15-1 had thuis geen kind aan MMC Weert JO15-2 en won met 7-0. Thomas Graef (4x) en Aristeidis Spyridis (3x) troffen doel.
De JO15-2 versloeg uit laagvlieger MBC’13 JO15-4 met 3-0 door doelpunten van Idse Seunis , Lucas Janssen en Felipe Theelen.
De JO13-2 leed een ruime 8-0 thuisnederlaag tegen EMS/RFC JO13-2.
De JIO11-1 zegevierde uit met 6-2 over Linne JO11-2. De start was moeizaam. Twee keer moest een achterstand worden weggewerkt. Niels Kurstjens (2x), Tren Bongers (2x), Mats Corbey (1x) en Kyan Rooswinkel (1x) scoorden. De JO11-1 blijft koploper in de rangschikking.
De JO11-3 verloor thuis ruim met 8-1 van SHH JO11-6. Alexander Lotsch deed het net van de tegenstander trillen.
De JO8-1 won uit met maar liefst 21-1 van MBC’13 JO8-1. “Grote man” was Willem Verlinden met 17 treffers. We hebben een in de analen van de vereniging gekeken. We denken dat een record is. De overige treffers werden door Nasdac (2x), Collin van Moorsel (1x) en Ties van Heel (1x) gescoord.
De JO8-2 speelden twee wedstrijden. Woensdag werd thuis met 6-2 van Merefeldia JO8-1 verloren. Funs Beurskens en Stan v. Horne  scoorden. Zaterdag werd er na een spectaculaire thuiswedstrijd met 11-5 van SHH JO8-3 verloren. Nu scoorden Ole v.d. Ven (2x), Funs Beurskens (1x), Pim v.d. Goor (1x) en verder was er een own goal.

G-VOETBAL
Het eerste G-team is door een zwaarbevochten 0-0 gelijkspel thuis tegen FC Oda G1 kampioen van de voorjaarsreeks geworden. In een nerveuze wedstrijd zagen de toeschouwers maar weinig kansen. Na afloop was de ontlading bij de spelers groot. Zie voor informatie het nieuwsbericht.