SENIOREN
Heythuysen 2 heeft haar laatste competitiewedstrijd uit met 2-0 van SVH’39 2 verloren en eindigt op de 7e plaats.
Heythuysen 4 verloor uit met 8-0 van de kampioen FC Oda 4.
De veteranen zijn er niet in geslaagd om kampioen te worden. Donderdags werd uit na een 2-0 achterstand met 2-2 tegen FC Oda VE2 gelijkgespeeld. Maurice Schonkeren en Ruud Zegveld scoorden. Vandaag werd uit de laatste wedstrijd overtuigend met 9-2 van DESM VE2 gewonnen door treffers van Maurice Schonkeren (3x), Frank Caris (2x), Antwan Stakenborg (2x), Luc Boonen (1x) en geweldige own goal. Hierdoor eindig met op de ondankbare tweede plaats. Van de 20 wedstrijden werden er 18 gewonnen, 1 gelijkgespeeld en 1 verloren. Alle 10 thuiswedstrijden werden in winst omgezet. En dan nog niet kampioen worden. Al met al toch een fantastisch seizoen voor de oldies. Frank Caris, Hen Kanders, William v.d. Kop, Eric Prinssen, Guido Vestjens en Jos Verbruggen stoppen met voetballen. Mogelijk dat Hen Kanders nog in Qatar gaat afbouwen.
De dames verloren thuis met 4-2 van Armada VR1. Al na 19 seconden kwam men dankzij Fabienne Simons op voorsprong. Het tweede doelpunt werd door Britt Pouls gemaakt. Na een serie van zeven ongeslagen wedstrijden werd er dus weer eens verloren

JEUGD
De JO11-1 is de 4e jeugdkampioen van de voorjaarsreeks geworden. Afgelopen maandag werd het inhaalduel thuis tegen Merefeldia JO11-3 ruim met 8-1 gewonnen. Bij de rust was de stand pas 2-1. In de eerste minuten van de 2e helft scoorde de JO11-1 tweemaal en de match was beslist. De goalscoorders waren Kyan Rooswinkel (5x), Mats Corbeij (1x), Tren Bongers (1x) en Ryan Vaessen (1x). Zaterdags stond de kampioenswedstrijd op het menu thuis tegen Laar JO11-3. Al in de beginfase was het duidelijk dat de JO11-1 de titel ging behalen. Men stond razendsnel met 2-0 voor. Uiteindelijk werd het een monsterscore van maar liefst 16-0 door treffers van Kyan Rooswinkel (11x), Tren Bongers (2x), Ruben Hebben (1x), Dave van Horne (1x) en Niels Kurstjens (1x). Het feest kon beginnen.
De JO13-1 speelde thuis de laatste competitiewedstrijd tegen ST Roggel/SVVH JO13-2. In deze zogenaamde huldigingswedstrijd won de JO13-1 met 5-2 door goals van Bent Schreurs, Philippe Wetzels, Jan Daamen, Sil Backus en een eigen doelpunt. Na afloop was het party time. Er werd nog samen met de JO11-1 een rondrit door het dorp gedaan.
De JO17-1 won haar laatste wedstrijd thuis zonder zelf te scoren met 2-1 van Haslou JO17-1. Het waren namelijk 2 eigen treffers van de gasten. Hierdoor eindigt de JO17-1 op een verdienstelijk 7e plaats.
De JO15-1 speelde twee wedstrijden. Woensdags werd uit met 3-2 van MBC’13 gewonnen. Idse Seunis (2x) en Bram Berger (1x) waren succesvol. Zaterdags werd uit Veritas JO15-1 met 5-3 verslagen. Aristeidis Spyridis (3x) en Thomas Graef (2x) waren trefzeker.
De JO15-2 zegevierde in haar laatste match thuis met 10-3 over SHH JO15-5. Aristeidis Spyridis (7x), Jens Briels (1x), Dion Pouwels (1x) en Bram Berger (1x) troffen doel. Hierdoor eindigt de JO15-2 op een fraaie derde plaats.
De JO11-2 moest de afgelopen week tweemaal aantreden. Woensdags werd thuis de derby tegen Roggel JO11-2 met 6-1 gewonnen door doelpunten van Lars Nieskens (3x), Abdalrahman Karjoum (2x) en Sanne Schreurs (1x). Zaterdags versloeg de JO11-2 uit ST Helenaveen/Griendtsveen JO11-1 met 11-6. De doelpuntenmakers waren Sanne Schreurs (3x), Lars Nieskens (3x), Robin van Roy (3x), Casper van Hoef (1x) en Abdelrahman Karjoum (1x).
De JO11-4 heeft ook haar elfde en laatste competitiewedstrijd gewonnen. In Weert werd DESM JO11-3 met 4-2 geklopt. Daan Konickx (2x), Keano Suylen (1x) en Jorn v.d. Ven (1x) deden het net van de tegenstander trillen.
De JO8-2 verloor afelopen woensdag thuis na een super spannende wedstrijd nipt met 4-3 van SVC2000 JO8-3. Ole v.d. Ven (2x) en Funs Beurskens (1x) waren succesvol.