Buiten is het nog steeds weer voor de korte broek en een zomers shirtje. Nauwelijks voor te stellen dus dat over enkele weken de terugkeer van het fameuze Herfstbladerentoernooi op de agenda prijkt. Vrijdag 12 oktober staat al rood omcirkeld op de agenda van vele senioren-voetballers. Heb jij dat nog niet gedaan, dan wordt het nu de hoogste tijd.

Het Herfstbladerentoernooi roept herinneringen op van flinke plensbuien, harde windvlagen, meterslange slidings en pittige, voetbalduels. Dat alles in de strijd om de winst in deze sportieve krachtmeting. Een onderling toernooi voor de senioren heren – dames + A-jeugd. In een onderlinge mix wordt vanaf 19.45 uur gestreden om de winst en uiteraard om in de juiste vorm te raken voor het nieuwe seizoen. Dat gaat immers niet vanzelf na deze lange horeca-zomer. Daar moet je wel wat voor doen!

Na afloop is er dan het welverdiende gezellige samenzijn met DJ. Ook dat hoort bij de aftrap van het nieuwe seizoen.

Kijk voor meer informatie op onze 

Activiteitenpagina

Let op! In verband met deze activiteit vervalt de reguliere seniorentrainingen op donderdag 11 oktober