Heythuysen 1 heeft de eerste competitiewedstrijd van dit seizoen thuis tegen Crescentia 1 dikverdiend met 3-1 gewonnen. Bij de rust was de stand al 3-0. Vooral in de slotfase werden er nog diverse goede kansen gemist.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Tom v. Lier, Idse Prumpeler, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken, Siem Schreurs (Gachik Towmasjan), Thijs v. Montfort, Stijn Peeters, Wouter Bergervoet, Sjoerd v.d. Heuvel en Daan Engelen.

Scoreverloop:
1-0 Wouter Bergervoet (26e minuut), 2-0 Daan Engelen (27e minuut) 3-0 Wouter Bergervoet (41e minuut) en 3-1 Wouter Baudoin (55e minuut)

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: v.d. Leeden (Neer).
Man of the match: Stijn Peeters

Kort wedstrijdverslag:
De nieuwe coach Paul v.d. Moosdijk startte met zeer jeugdig team. Slechts 2 spelers waren ouder dan 20 jaar. Dat waren goalie Martin Schreurs en aanvoerder Sjoerd v.d. Heuvel. Op een moeilijk te bespelen veld wegens de hevige regenval begon Heitse goed aan het seizoen. Men was duidelijk de bovenliggende partij. Nadat er al wat kansen waren gemist, was het na 26 minuten eindelijk raak. Na uitstekend voorbereidend werk van Sjoerd v.d. Heuvel kon goaltjesdief Wouter Bergervoet de 1-0 binnenschieten. Een minuut later werd de score verdubbeld. Daan Engelen passeerde een verdediger en schoot het leer hierna tegen de touwen, 2-0. Heitse bleef op zoek naar meer treffers. Vlak voor rust kon Wouter Bergervoet zijn tweede goal aantekenen. Wouter scoorde met een fraaie boogbal na wederom een assist van Sjoerd v.d. Heuvel, 3-0. Heitse begon minder aan het tweede bedrijf. In de 55e minuut viel de anschlusstreffer. De verdediging en keeper zagen er niet goed uit. Wouter Baudoin scoorde voor de gasten, 3-1. De gasten gingen hierdoor nog meer op de aanval spelen, waardoor de aanvallers van Heitse meer ruimte kregen. Heitse kreeg zeker een vijftal goede kansen om de score op te voeren. Sjoerd v.d. Heuvel stuitte op de goalie, Wouter Bergervoet zag een schot op de lat belanden en Daan Engelen had nog een drietal uitstekende mogelijkheden. Helaas werd er niet meer gescoord. De zege kwam niet meer in gevaar en bleef uiteindelijk bij een 3-1 overwinning. Een goede start voor het jeugdige team. De volgende week speelt Heitse uit tegen MBC’13 uit Maasbracht.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Leveroy-RKAVC   4-1
SVH’39-VV GKC/RKHVC   2-2
RIOS’31-SVVH  2-0
St. Joost-Slekker Boys   0-5
Walburgia-Eindse Boys   1-6
RKSVV-MBC’13   0-3

Eindstand klasse Heitse 1:
1.   Eindse Boys 1-3 (6-1)
2.   Slekker Boys 1-3 (5-0)
3.   Leveroy 1-3 (4-1)
4.   MBC’13 1-3 (3-0)
5.  Heythuysen 1-3 (3-1)
6.   RIOS’31 1-3 (2-0)
7.   VV GKC/RKHVC 1-1 (2-2)
8.   SVH’39 1-1 (2-2)
9.   Crescentia 1-0 (1-3)
10. SVVH 1-0 (0-2)
11   RKAVC 1-0 (1-4)
12. RKSVV 1-0 (0-3)
13. Walburgia 1-0 (1-6)
14.  St. Joost 1-0 (0-5)

Heythuysen 2 heeft haar eerste competitiematch thuis eenvoudig met 5-0 van SVSH 2 gewonnen. De doelpunten kwamen op naam van Tim Rutten, Nick Meerts, Lex v.d. Schoor, Max Menting en Jeroen Driessen.
Heythuysen 3 zegevierde uit ruim met 7-0 over Leveroy 3. Het geheel vernieuwde derde team speelde vooral in het tweede bedrijf een puike partij. De goalscoorders waren Lars “Ronaldo” Frenken (2x), Tim Cillekens (1x, penalty), Geert Dings (1x), Rob Luijten (1x), Baerke v.d. Bercken (1x) en Thomas Schreurs (1x). Al met al een voortreffelijke start voor de nieuwe coach Hans Frenken.
Heythuysen 4 verloor uit met 3-0 van Egchel 5.
Veteranen leed een ongelukkige 2-1 thuisnederlaag tegen RKSVO VE1. Een gelijkspel had de verhoudingen beter weergegeven. De treffer van Heitse was een own goal.
De dames zijn uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen. Thuis werd ST RKDSO/DEV-Arcen/IVO VR1 met 2-0 verslagen. In de tweede helft scoorden Britt Pouls en captain Dyona Seunis. Ad interim coach Lau Kanders was na afloop in zijn nopjes.

JEUGD
De jeugdteams startten eindelijk aan de najaarscompetitie. De JO19-2 won thuis nipt met 1-0 van Reuver JO19-2. Vlak voor tijd besliste Stan v.d. Kop met prachtige afstandsschot de wedstrijd. Referee Jo Heuijerjans maakte na bijna 4 jaar absentie zijn rentree.
De JO17-1 herstelde zich bijzonder knap van de dreun van de afgelopen week. In Velden werd IVO JO17-1 met 1-0 verslagen. Halverwege de tweede helft scoorde Daan Caris de winning goal.
De JO15-1 versloeg uit MMC Weert JO15-2 met 6-1. De JO15-1 speelde een uitstekende eerste helft. Bij de pauze stond men al met 5-0 voor. De doelpuntenmakers waren Thomas Graef (2x), Sil Backus (2x), Peek Habets (1x) en Sven Gaal (1x).
De JO15-2 verloor thuis met 5-0 van de nieuwe fusieclub Roerdalen JO15-2 (St. O’berg en Vesta). Uitblinker aan Heitser zijde was goalie Sil Knoops. Sil had zelfs 3 reddingen binnen de vijf seconden.
De JO13-1 leed een 5-2 uitnederlaag tegen VV GKC/RKHVC JO13-1. Bij de ranjapauze was de stand nog in evenwicht, 2-2. Vince Heerschap en Niels Kurstjens deden het net trillen.
De JO11-1 speelde uit knap met 2-2 tegen Haelen JO11-1 gelijk. Pas geleden werd nog voor de beker met 7-3 verloren. Lars Stakenborg en Jens van Roy waren succesvol.
De JO11-2 leed een ruime 13-3 uitverlies tegen Oranje Blauw’15 JO11-2. De goalscoorders waren Laurens van Putten (2x) en Thijs Verlinden (1x).
De JO9-1 zegevierde uit met 9-2 over Kessel JO9-1 door treffers van Willem Verlinden (4x), Najdat Zakria (4x) en Wiebe Joris (1x).
De JO8-1 won uit met maar liefst 30-1 van SHH JO8-3. Alle spelers scoorden minimaal een keer.
De JO8-2 verloor uit na een aantrekkelijke wedstrijd met 13-7 van Reuver JO8-2 door goals van Ahmad Zakria (5x), Twan Joosten (1x) en Saar Tummers (1x).

G-VOETBAL
Het eerste G-team heeft ook de derde competitiewedstrijd verloren, maar heeft wel haar eerste goals gemaakt. Thuis werd met 4-2 van koploper Kerkrade West G1 verloren. Ricardo Schaefer scoorde tweemaal.
Het tweede G-team leed een 4-1 thuisnederlaag tegen NWC G1. Rico Joosten was trefzeker.
Het derde G-team verloor thuis na een spektakelstuk met 10-6 van RKMSV G1. Stefan Kist (4x), Roy Claessens (1x) en Joei Barikjan (1x) troffen doel.
Nadat alle spelers en leiders soep en broodjes in onze kantine hadden genuttigd, ging men naar de Ere-divisie match Fortuna Sittard – Willem II. Dit werd een fantastische wedstrijd met als uitslag 4-4.