Heythuysen 1 heeft de eerste uitwedstrijd van dit seizoen tegen MBC’13 1 verdiend met 3-1 gewonnen. Alle goals kwamen op naam van captain Sjoerd v.d. Heuvel. Na twee speeldagen is Heitse nu alleen koploper met zes punten.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Tom v. Lier, Idse Prumpeler, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken, Luuk Deckers (Gachik Towmasjan), Thijs v. Montfort, Stijn Peeters, Wouter Bergervoet, Sjoerd v.d. Heuvel en Daan Engelen.

Scoreverloop:
0-1 Sjoerd v.d. Heuvel (3e minuut), 1-1 MBC’13 (7e minuut) 1-2 Sjoerd v.d. Heuvel (35e minuut) en 1-3 Sjoerd v.d. Heuvel (62e minuut)

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: P. Hautvast (Beek).
Man of the match: Sjoerd v.d. Heuvel

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een plaats gewijzigd. In de basis stond Luuk Deckers i.p.v. Siem Schreurs. Heitse startte voortvarend aan de wedstrijd. Al in de derde minuut was het raak. Na goed voorbereidend werk van Wouter Bergervoet scoorde Sjoerd v.d. Heuvel de 0-1. Lang kon Heitse niet van deze voorsprong genieten. in de 7e minuut stond de gelijkmaker alweer op het scorebord. Een corner werd doorgekopt waarna een speler vrijstaand de bal tegen het touw kon schieten. Hierna was Heitse de betere ploeg, maar moest steeds op de tegenaanvallen van de thuisclub letten. Sjoerd v.d. Heuvel trapte een vrije trap nipt naast en de aanvallers Wouter Bergervoet en Daan Engelen waren steeds dreigend voor het doel. In de 35e minuut had Daan Engelen een klasse actie in huis. Daan slalomde langs een drietal spelers en gaf de bal perfect voor op Sjoerd v.d. Heuvel die binnentikte, 1-2. Vlak voor de theepauze werd een doelpunt van MBC’13 terecht na duwfout afgekeurd. In de tweede helft moest de thuisclub nog meer komen, waardoor de aanvallers van Heitse meer ruimte kregen. Na ruim een uur spelen tekende Sjoerd v.d. Heuvel voor zijn derde treffer aan. Dit met hulp van de goalie van de thuisclub die enorm blunderde, 1-3. In de laatste 20 minuten kreeg Wouter Bergervoet maar liefst vier levensgrote kansen om de score nog verder uit te bouwen, maar Wouter kreeg telkens de bal maar niet in het doel. Voor de Heitser goal waren nog een paar hachelijke momenten. Echter er werd niet meer gescoord en de tweede overwinning was binnen. Na twee wedstrijden staat Heitse alleen bovenaan met zes punten. Het is alweer een eeuwigheid geleden dat ons standaardteam nog eens koploper is. De volgende week staat thuis de derby tegen Leveroy op het programma.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Eindse Boys-Leveroy   3-3
VV GKC/RKHVC-St. Joost   2-1
Slekker Boys-RIOS’31  1-1
RKAVC-SVH’39   2-2
SVVH-Walburgia   2-3
Crescentia-RKSVV   1-1

Eindstand klasse Heitse 1:
1.   Heythuysen 2-6 (6-2)
2.   Eindse Boys 2-4 (9-4)
3.   Slekker Boys 2-4 (6-1)
4.   Leveroy 2-4 (7-4)
5.   RIOS’31 2-4 (3-1)
6.   VV GKC/RKHVC 2-4 (4-3)
7.   MBC’13 2-3 (4-3)
8.   Walburgia 2-3 (4-8)
9.   SVH’39 2-2 (4-4)
10. Crescentia 2-1 (2-4)
11. RKAVC 2-1 (3-6)
12. RKSVV 2-1 (1-4)
13. SVVH 2-0 (2-5)
14. St. Joost 2-0 (1-7)

Heythuysen 2 heeft de uitwedstrijd tegen SHH 4 zeer overtuigend met 9-1 gewonnen. De goals kwamen op naam van Nick Meerts (2x), Tim Rutten (2x), Jeroen Driessen (2x), Bart Drenth (1x), Timo Hendriks (1x) en Remko Ouwerkerk (1x). Hierdoor is Heitse 2 de nieuwe trotse koploper.
Heythuysen 3 heeft ook haar tweede match gewonnen. Thuis werd FC Maasgouw 4 met 4-3 verslagen. Al na 49 seconden scoorde Jeroen Beerens de 1-0. Hierna namen de gasten het heft in handen en kwamen met 3-1 voor. Nog in de eerste helft scoorde de nieuwe aanwinst Luuk van Neerven de 2-3. In het tweede helft werd dankzij treffers van Hamid Abajtit en een kopbal van Sjoerd Evers de winst binnengehaald.
Heythuysen 4 verloor thuis met maar liefst 12-0 van Haelen 3.
De veteranen leden een ruime 5-1 uitnederlaag tegen Crescentia VE1. Voor het zeer matig acterend Heitse maakte Bart Overmans de enige treffer. De veteranen hebben nu al meer wedstrijden verloren als het gehele afgelopen seizoen.
De dames hebben ook de tweede competitiewedstrijd gewonnen. Uit zegevierden de dames met 6-4 over MMC Weert VR1 door doelpunten van Sacha Peters (2x), Indy Coolen (2x) en Dyona Seunis (2x).

JEUGD
De JO19-2 leed een 5-3 uitverlies tegen RKSVO JO19-2. Bij de rust stond de JO19-2 na een aantal defensieve fouten met 4-0 achter. Na de rust kwam men nog sterk terug. Bo Silkens, Ward Peulen en Shadi Hamam waren trefzeker.
De JO17-1 speelde thuis met 1-1 tegen Blerick JO17-1 gelijk. Al snel kwam Heitse via Aristeidis Spyridis op voorsprong. Tegen het sterkere Blerick toonde Heitse een voortreffelijke inzet en passie. Een kwartier voor tijd kwamen de gasten langszij, maar verder liet Heitse niet meer komen.
De JO15-1 won thuis de derby tegen ST Roggel/SVVH JO15-1 met 2-0 dankzij treffers van Sven Gaal en Thomas Graef.
De JO15-2 verloor uit zeer ruim met 20-0 van Sportclub Leeuwen JO15-2.
De JO13-1 leed andermaal een nederlaag. Thuis werd er ongelukkig met 2-0 van SHH JO13-2 verloren.
De JO11-1 versloeg thuis eenvoudig VV HEBES JO11-1 met 13-0. De doelpuntenmakers waren Lars Stakenborg (3x), Jens van Roy (3x), Jorn v.d. Ven (2x), Robin van Roy (2x), Daan Konickx (1x) en Syl v.d. Goor (1x). Verder was er een eigen doelpunt.
De JO11-2 zegevierde thuis zeer overtuigend met 16-0 over SVH’39 JO11-1. De goalscoorders waren Jayden Hendrix (3x), Abdalrahman Karjoum (2x), Ruben Dolstra (2x), Sanne Schreurs (2x), Thijs Verlinden (2x), Caspar v. Hoef (2x), Sharyan Sinnathirai (1x), Lisanne Nieskens (1x). Verder was er nog een eigen doelpunt.
De JO11-2 speelde in nieuwe shirts gesponsord door Zorgboerderij Zorg en Groen Frank Nieskens.
De JO11-3 had uit geen kind aan Roggel JO11-2 en won met 12-2 door treffers van Noah Coolen (5x), Boris Blaszczyk (3x), Tuur Lemmens (2x) en Daan Vullers (2x).
De JO9-1 verloor thuis met 8-4 van Horn JO9-1. Willem Verlinden (3x) en Wiebe Joris (1x) waren succesvol.
De JO8-1 won thuis na een zeer spannende match met 7-4 van SVC2000 JO8-2. Ole v.d. Ven (4x), Funs Beurskens (2x) en Ahmed Mido Sayed (1x) deden het net van de tegenstander trillen.

G-VOETBAL
Het tweede G-team behaalde haar eerste overwinning. Thuis werd MVC’19 G1 met 5-3 verslagen. “Grote man” was Koen de Holder. Koen scoorde maar liefst vijf keer.
Het derde G-team verloor thuis na andermaal een spektakelstuk met 10-6 van MVC’19 G2. Stefan Kist (2x), Roy Claessens (2x) en Renier Smals (2x) troffen doel.