Heythuysen 1 heeft ook de derde competitiematch gewonnen. Thuis werd in de derby Leveroy 1 met 4-2 verslagen. Bij de theepauze stond Heitse nog met 2-1 achter. Maar een “leistungssteigerung” in de tweede helft leverde nog de volle winst op. Hierdoor blijft Heitse de koploper.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Tom v. Lier, Idse Prumpeler, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken, Luuk Deckers, Thijs v. Montfort, Siem Schreurs (Stijn Peeters), Wouter Bergervoet, Sjoerd v.d. Heuvel en Bart Drenth (Daan Engelen).

Scoreverloop:
0-1 Nick Opheij (7e minuut), 1-1 Wouter Bergervoet (38e minuut) 1-2 Nick Opheij (39e minuut) en 2-2 Daan Engelen (63e minuut), 3-2 Daan Engelen (72e minuut) en Wouter Bergervoet (84e minuut).

Toeschouwers: 150
Scheidsrechter: P. van de Walle (Laarbeek).
Man of the match: Daan Engelen
Pupil van de week: Caspar van Hoef (JO11-2)

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een tweetal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Siem Schreurs en Bart Drenth ten faveure van de jarige Stijn Peeters en Daan Engelen. De gasten begonnen beter aan de wedstrijd. In de 7e minuut kwam Leveroy op voorsprong. Na een corner en een onoverzichtelijke situatie in het strafschopgebied scoorde Nick Opheij de 0-1. In de eerste helft waren de gasten de betere partij. Toch was Wouter Bergervoet dicht bij de gelijkmaker, maar zijn schot met links belandde op de paal. Ook werd een treffer wegens een duwfout afgekeurd. In de 38e minuut kwam Heitse toch langszij. Na een verre trap van Martin Schreurs miste de keeper de bal waarna Wouter Bergervoet de bal in het lege doel schoot, 1-1. Nog 60 tellen later kwamen de gasten alweer op voorsprong. Opnieuw was het aanvaller Nick Opheij die scoorde. Keeper Martin Schreurs kwam bij zijn schot nog aan de bal, maar de bal vloog tocht het doel in, 1-2. In de rust deed coach Paul v.d. Moosdijk een tweetal wissels. Stijn Peeters en Daan Engelen kwamen in het team. De eerste kans van het tweede bedrijf was voor Leveroy, maar deze werd gemist. Heitse speelde na de rust aanmerkelijk beter. Na ruim een uur viel voor de tweede keer de gelijkmaker. Na een fraaie dieptepass van laatste man Idse Prumpeler schoot Daan Engelen de bal beheerst tegen de touwen, 2-2. Tien minuten later was het andermaal Daan Engelen die wist te scoren. De Leveroyse goalie trapte de bal in de voeten van Daan die het leer hierna binnen trapte, 3-2. Heitse was nog niet gewonnen. In de 82e minuut redde Tom van Lier op miraculeuze wijze op doellijn na een fraaie lob van een Leveroyse speler over keeper Martin Schreurs. Dezelfde Tom van Lier stond even later ook de basis van de allesbeslissende 4-2. Na zijn dieptepass scoorde Wouter Bergervoet zijn tweede treffer. de wedstrijd was beslist en Heitse behaalde de 3e seizoenszege. Hierdoor blijft Heitse alleen koploper. De volgende speelt Heythuysen uit tegen SVVH uit Heibloem.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
St. Joost-Eindse Boys   0-6
VV GKC/RKHVC-Crescentia   2-0
RIOS’31-Walburgia  1-1
SVH’39-SVVH   4-1
RKAVC-MBC’13   3-0
RKSVV-Slekker Boys   2-2

Eindstand klasse Heitse 1:
1.   Heythuysen 3-9 (10-4)
2.   Eindse Boys 3-7 (15-4)
3.   VV GKC/RKHVC 3-7 (6-3)
4.   Slekker Boys 3-5 (8-3)
5.   SVH’39 3-5 (8-5)
6.   RIOS’31 3-5 (4-2)
7.   Leveroy 3-4 (9-8)
8.   RKAVC 3-4 (6-6)
9.   Walburgia 3-4 (5-9)
10. MBC’13 3-3 (4-6)
11. RKSVV 3-2 (3-6)
12. Crescentia 3-1 (2-6)
13. SVVH 3-0 (3-9)
14. St. Joost 3-0 (1-13)

Heythuysen 3 heeft haar eerste nederlaag geleden. Uit werd met 3-1 van HEBES 3 verloren. Lars Frenken trof doel.
Heythuysen 4 heeft zich uiterst knap van de gigantisch nederlaag van afgelopen week gerevancheerd. Thuis werd na een puike wedstrijd RKMSV 6 met 5-0 verslagen door treffers van Guido Timmermans (2x), Tom Lodewijks (1x), Jeroen Driessen (1x) en Lazlo Muijsers (1x, na een grandioze solo van Hovhannes Karapetyan). Goalie Lars Henderickx was vandaag niet te passeren. Gaat Heitse 4 nu aan een serie beginnen?
De veteranen speelden thuis onnodig 2-2 tegen ST RKESV/GKC/RKHVC VE1 gelijk. Bij de rust stond men dankzij een treffer van Marco Timmermans en een own goal met 2-0 voor. In het tweede bedrijf kwamen de gasten langszij. Het had nog erger gekund, maar de gasten misten gelukkig nog een pingel.
De dames leden hun eerste verlies. Uit werd van het sterke Reuver VR1 met 4-2 verloren. Fabienne Simons en Indy Coolen scoorden.

JEUGD
De JO19-1 speelde pas haar eerste competitiewedstrijd uit tegen Caesar JO19-1. Een gehavend JO19-1 (blessures en andere bezigheden) stond al na een kwartier spelen met 4-0 achter. Bij de rust was de stand al 6-0 voor de thuisclub. In de tweede helft speelde men beter zodat de eindstand 7-2 voor de Beekse formatie werd. Lenn Frenken en Omid Naziri scoorden voor de Heythuysenaren.
De JO17-1 leed haar eerste nederlaag. Uit werd met 2-1 van HBSV JO17-1 verloren. Sep van Neer was trefzeker.
De JO15-1 speelde uit tegen Haelen JO15-1. Pasgeleden werd voor de beker thuis met 10-1 verloren. Nu ging stukken beter. Er werd met 6-2 verloren door treffers van Thomas Graef en Sil Backus.
De JO15-2 verloor thuis nipt met 3-2 van Haelen JO15-2. Tristan Princen was tweemaal succesvol.
De JO13-1 heeft ook haar derde competitiematch verloren. Thuis was MBC’13 JO13-2 met 5-3 te sterk. Kyan Rooswinkel, Niels Kurstjens en Jan Daamen troffen doel. De JO13-1 speelde in shirts en trainingspakken gesponsord door Dortant Verreiker Verhuur en Ewalds.
De JO11-2 leed een 6-4 thuisverlies tegen Reuver JO11-2. De doelpunten kwamen op naam van Sanne Schreurs, Caspar van Hoef, Thijs Verlinden en er was een eigen goal.
De JO11-3 speelde uit tegen VV GKC/RKHVC JO11-2 een puike party en zegevierde met 11-2. De goalscoorders waren Lars Stakenborg (3x), Noah Coolen (3x), Daan Vullers (2x), Boris Blaszczyk (2x) en Els Neuteboom (1x).
De JO9-1 verloor uit met 6-3 van RKSVN JO9-2. Willem Verlinden, Najdat Zakria en Wiebe Joris deden het net van de tegenstander trillen.
De JO8-1 won opnieuw. Nu werd thuis eenvoudig Laar JO8-2 met 18-2 verslagen.
De JO8-2 versloeg thuis SHH JO8-4 zeer ruim en overtuigend met 20-0. De doelpuntenmakers waren Aquin Franssen (8x), Fabian Wijen (4x), Liam Coolen (3x), Twan Joosten (3x), Vice Opbroek (1x) en Amad Zakria (1x).

G-VOETBAL
Het eerste G-team verloor ook haar vierde thuiswedstrijd. Tegen het Maastrichtse VV SCM G1 werd een 4-0 nederlaag geleden.
Het tweede G-team leed een 5-3 uitnederlaag tegen FC Oda G2. De ruststand was nog 3-3. Koen de Holder scoorde driemaal.
Het derde G-team speelde andermaal een knotsgekke wedstrijd. Uiteindelijk werd er uit met 15-13 van Venlosche Boys G2 verloren.