Heythuysen 1 blijft ook na vier wedstrijden ongeslagen. Uit werd na een slechte wedstrijd laagvlieger SVVH 1 dankzij twee doelpunten van verdediger Philippe Schonkeren met 2-0 verslagen. Hierdoor blijft Heitse de lijstaanvoerder.

Opstelling Heythuysen 1:
Coen Beijnsberger, Tom v. Lier (Daan Engelen), Idse Prumpeler, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken, Luuk Deckers, Thijs v. Montfort, Stijn Peeters, Wouter Bergervoet (Gachik Towmansjan), Sjoerd v.d. Heuvel en Bart Drenth.

Scoreverloop:
0-1 Philippe Schonkeren (35e minuut) en Philippe Schonkeren (75e minuut).

Toeschouwers: 40
Scheidsrechter: J. Stakenborg (Thorn).
Man of the match: Philippe Schonkeren

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een tweetal plaatsen gewijzigd. In de startelf stonden Coen Beijnsberger en Stijn Peeters ten faveure van Martin Schreurs (de “marathon man”) en Siem Schreurs. Heitse begon zeer stroef aan de match. Het baltempo was veel te laag en achterin was een aantal keren de concentratie ver te zoeken. De eerste echt goede kans was voor de thuisclub, maar deze werd nipt gemist. Naarmate de wedstrijd vorderde werd Heitse sterker en gevaarlijker. Schoten van Tom van Lier en Jeroen Vrenken belandden op de lat. In de 35e minuut was het dan eindelijk zover. Na een korte corner trapte captain Sjoerd v.d. Heuvel een afgemeten voorzet, waarna Philippe Schonkeren het leer tegen de touwen kopte. De ban leek gebroken. Wouter Bergervoet was in de eerste helft nog dicht bij een treffer, maar zijn schot belandde op het kruis. In de pauze werd Tom van Lier door Daan Engelen vervangen. De wedstrijd was in het tweede helft nauwelijks het aanzien waard. Philippe Schonkeren en Luuk Deckers waren nog dicht bij een doelpunt. Aan de andere kant kreeg goalie Coen Beijnsberger in de tweede helft geen serieuze bal op het doel. Een kwartier voor tijd besliste Heitse de wedstrijd. Na een goede voorzet van Bart Drenth kopte verdediger Philippe Schonkeren zijn tweede doelpunt binnen. Invaller Gachik Towmasjan had de laatste kans van de wedstrijd, maar de bal vloog nipt langs. Het bleef bij een 2-0 zege voor Heitse. Een wedstrijd om zeer snel te vergeten. Positief is dat Heythuysen nog altijd de 100% scoren heeft en koploper blijft. De volgende speelt Heythuysen thuis tegen Slekker Boys.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
Eindse Boys-RIOS’31   1-1
MBC’13-VV GKC/RKHVC   2-6
Walburgia-RKSVV  2-5
Crescentia-SVH’39   1-9
Leveroy-St. Joost   4-1
Slekker Boys-RKAVC   2-4

Eindstand klasse Heitse 1:
1.   Heythuysen 4-12 (12-4)
2.   VV GKC/RKHVC 4-10 (12-5)
3.   SVH’39 4-8 (17-6)
4.   Eindse Boys 4-8 (16-5)
5.   Leveroy 4-7 (13-9)
6.   RKAVC 4-7 (10-8)
7.   RIOS’31 4-6 (5-3)
8.   Slekker Boys 4-5 (10-7)
9.   RKSVV 4-5 (8-8)
10. Walburgia 4-4 (7-14)
11. MBC’13 4-3 (6-12)
12. Crescentia 4-1 (3-15)
13. SVVH 4-0 (3-11)
14. St. Joost 4-0 (2-17)

Heythuysen 2 leed haar eerste competitieverlies. Thuis werd er tegen FC Maasgouw 2 met 5-1 verloren. Heitse gaf de goals te makkelijk weg. Gachik Towmasjan scoorde voor Heitse.
Heythuysen 3 zegevierde thuis met 3-1 over ST GKC/RKHVC.RKESV 4. Een 1-0 achterstand werd in het laatste kwartier nog door treffers van Bart Overmans (2x) en Mernawi Zeray (1x) in een 3-1 zege omgebogen.
Heythuysen 4 verloor uit met ruime 7-1 cijfers van MVC’19 6. JO19-1 speler Martijn Vrenken was trefzeker. Hierdoor is Heitse 4 toch niet aan een serie zeges begonnen.
De veteranen verloren uit met 2-1 van Rood Wit’67 VE1. Deze nederlaag was geheel onnodig daar een hele reeks van kansen werden gemist. Alleen Maarten Reuvers trof doel.
De dames leden een nipte 4-3 thuisnederlaag tegen RKSVO VR1. Dyona Seunis (2x) en Indy Coolen (1x) waren succesvol.

JEUGD
De JO19-1 verloor thuis geflatteerd met 5-2 van RKSVO JO19-1. Na twee minuten spelen scoorde Lars van Hinsberg de 1-0. Nadat RKSVO gelijk had gemaakt, scoorde Lenn Frenken een minuut later de 2-1. In de slotfase van de eerste helft kregen de gasten twee strafschoppen, waarvan de eerste zeer dubieus was. Beide pingels werden benut zodat de ruststand 2-3 was. In het tweede bedrijf probeerde Heitse met man en macht de gelijkmaker te maken. Dit lukte niet en in de eindfase scoorden de gasten nog tweemaal.
De JO19-2 leed een 2-1 uitverlies tegen DESM JO19-2. Een gelijkspel had de verhoudingen beter weergegeven. Bo Silkens was trefzker.
De JO17-1 leed een ruime 5-1 thuisnederlaag tegen het nog ongeslagen MVC’19 JO17-1. Bij de ranjapauze stond Heitse slechts met 1-0 achter. In de tweede helft ging het finaal mis. Sep van Neer trof doel.
De JO15-1 verloor thuis met 5-1 van ST RKESV/GKC/RKHVC JO15-1. Toch had Heitse ook een aantal uitstekende kansen, maar enkel Thomas Graef kon scoren.
De JO15-2 speelde uit tegen SHH JO15-3 een redelijke wedstrijd. De Hertenaren wonnen met 5-2. Jan Daamen (speler JO13-1) en Dion Pouwels waren succesvol.
De JO13-1 heeft ook haar vierde match verloren. Uit was RKVB JO13-1 met 6-2 te sterk. Bij de rust was de stand nog gelijk, 2-2. Maar in de tweede helft was de wedstrijd binnen 5 minuten beslist. Heitse kreeg drie treffers tegen. Jan Daamen en Niels Kurstjens scoorden.
De JO11-1 speelden twee wedstrijden. Afgelopen maandag speelde de JO11-1 uit met 2-2 tegen ST Panningen/Egchel JO11-1 gelijk. In een gelijkopgaande wedstrijd scoorden Jens van Roy en Wout Kluskens voor Heitse. Zaterdags werd er thuis ruim met 11-0 tegen MBC’13 JO11-1 gezegevierd. De doelpuntenmakers waren Jorn v.d. Ven (4x), Robin van Roy (2x), Syl v. Goor (2x), Tuur Lemmens (1x), Lars Stakenborg (1x) en Jens van Roy (1x).
De JO11-3 leed haar eerste verlies van de najaarsreeks. Thuis was Merefeldia met 4-2 te sterk. Noah Coolen en Jasper Henderickx deden het net van de tegenstander trillen.
De JO9-1 verloor thuis met 8-3 van Grashoek JO9-1. Siem Quicken, Sem Somers scoorden en verder was er een own goal.
De JO8-1 blijft maar winnen. In Weert werd DESM JO8-1 na een 2-1 achterstand bij de rust nog met 7-3 verslagen door goals van Stan van Horne (3x), Ole v.d. Ven (2x), Funs Beurskens (1x) en Pim v. Goor (1x).
De JO8-2 versloeg uit onder de bezielende leiding van ad interim coach Luc Dings van BEVO JO8-1 met 13-2. De goalsscoorders waren Liam Coolen (4x), Ahmad Zakria (4x), Fabian Wijen (2x), Saar Tummers (1x), Dinand Bergmans (1x) en Raff Schiffelers (1x).

G-VOETBAL
Geen programma.