Heythuysen 1 heeft haar eerste nederlaag van dit seizoen geleden. Uit werd tegen de nummer twee SVH’39 verdiend met 5-2 verloren. Ondanks dit verlies blijft Heitse toch nog koploper met een punt voorsprong op datzelfde SVH’39.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Siem Schreurs (Tom van Lier), Idse Prumpeler, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken, Luuk Deckers, Thijs v. Montfort, Stijn Peeters, Wouter Bergervoet (Sjoerd v.d. Heuvel), Gachik Towmasjan (Bart Drenth) en Daan Engelen.

Scoreverloop:
1-0 Drew Thoolen (29e minuut), 2-0 Sten Dohmen (33e minuut), 2-1 Wouter Bergervoet (39e minuut), 3-1 Jeroen de Caluwe (45e minuut), 3-2 Daan Engelen (50e minuut), 4-2 Jeroen de Caluwe (74e minuut) en 5-2 Drew Thoolen (78e minuut).

Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: J. Peymen (Stramproy)
Man of the match: Idse Prumpeler.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een drietal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Martin Schreurs, Siem Schreurs en Gachik Towmasjan ten faveure van Coen Beijnsberger, Tom van Lier en de licht geblesseerde captain Sjoerd v.d. Heuvel. In deze belangrijke match startte de thuisclub beter aan de wedstrijd. Zij hadden van de meet af een licht veldoverwicht. Goalie Martin Schreurs moest enkele keren handelend optreden. Heitse had in de eerste helft de wind mee en speelde veel met de lange bal, waardoor men een enkele keer voor dreiging kon zorgen. Na een half uur scoorde Drew Thoolen met een schot de 1-0 voor de thuisclub. Vier minuten later was een schot van Sten Dohmen keeper Martin Schreurs ook te machtig. Martin kwam er nog met zijn vingertoppen aan, maar de 2-0 viel toch tegen de touwen. Dankzij Wouter Bergervoet kwam Heitse terug in de wedstrijd. Wouter strafte een fout van de keeper van SVH’39 genadeloos af, 2-1. In de laatste minuut van de eerste helft scoorde Jeroen de Caluwe na een klutsbal de 3-1. Dit was ook de ruststand. Na de pauze verving Tom van Lier als rechtsback Siem Schreurs. In de beginfase van het tweede bedrijf miste SVH’39 een enorme kans. Een van de spelers van de thuisclub schoot een bal voor een leeg doel nog over. Even later kwam Heitse andermaal terug in de wedstrijd. Daan Engelen kwam alleen voor de goal en schoot de bal beheerst binnen. Nu raakte er even paniek uit bij SVH’39. Helaas kon Heitse hiervan niet profiteren. Een kwartier voor tijd was de wedstrijd definitief beslist. Spits Jeroen de Caluwe kopte de bal na een afgemeten voorzet uit een vrije trap binnen. Dat SVH’39 nog door Drew Coolen de 5-2 scoorde was alleen nog maar voor de statistiek. Ook de invallers Sjoerd v.d. Heuvel en Bart Drenth konden in de slotfase geen wending meer aan de wedstrijd geven. Al met al een terechte nederlaag. Desondanks staat Heythuysen nog altijd bovenaan met nu nog een punt voorsprong op datzelfde SVH’39. De volgende week staat alweer een belangrijke match op het programma. Dan speelt Heitse thuis de derby tegen de nummer drie van de ranglijst VV GKC/RKHVC. Hopelijk kan men zich dan herstellen van de eerste klap van dit seizoen.

Overige wedstrijden klasse Heitse 1:
VV GKC/RKHVC-RIOS’31   1-1
Slekker Boys-Eindse Boys   3-0
Crescentia-RKAVC  2-7
MBC’13-Leveroy   3-3
Walburgia-St. Joost   2-1
SVVH-RKSVV   1-2

Eindstand klasse Heitse 1:
1.   Heythuysen 6-15 (16-9)
2.   SVH’39 6-14 (29-9)
3.   VV GKC/RKHVC 6-12 (15-8)
4.   Eindse Boys 6-11 (21-8)
5.   RKAVC 6-11 (19-12)
6.   Leveroy 6-11 (19-14)
7.   Slekker Boys 6-8 (13-9)
8.   RKSVV 6-8 (11-16)
9.   RIOS’31 6-7 (8-8)
10. MBC’13 6-7 (13-17)
11. Walburgia 6-7 (11-18)
12. St. Joost 6-3 (4-19)
13. Crescentia 6-1 (5-27)
14. SVVH 6-0 (4-14)

Heythuysen 2 heeft uit knap met 2-1 van HEBES 2 gewonnen en blijft lekker meedoen in hun klasse met een fraaie 4e plaats. Timo Hendriks en Cas v.d. Loo scoorden.
Heythuysen 3 versloeg thuis in de derby Roggel 5 met 4-1. Bij de theepauze stonden de gasten nog met 1-0 voor, maar in het tweede bedrijf werd het tij toch nog eenvoudig gekeerd. De goalscoorders waren de  oude “goalgetter” Luc Boonen (2x), Rob Luijten (1x, strafschop) en Nico Theunissen (1x). Hierdoor staat ons derde op een keurige derde plaats in de rangschikking.
De dames hadden uit geen kind aan de hekkensluiter GFC’33 VR1. Na een 90 minuten stond er een zeer ruime 8-0 op het scorebord. De doelpuntenmakers waren Britt Pouls (3x), Indy Coolen (3x) en Dyona Seunis (2x). Overigens miste aanvoerster Dyona Seunis in de beginfase nog een pingel.

JEUGD
De JO19-1 heeft zijn eerste competitiezege behaald. Uit werd VV ALFA Sport JO19-1 eenvoudig met 4-0 verslagen. Voor het dominerende Heitse scoorden Baerke v.d. Bercken, Martijn Vrenken, Siem Dorssers en Roan v.d. Wal. Goalie Idse Seunis stopte nog een pingel.
De JO19-2 zegevierde thuis met 5-2 over Merefeldia JO19-2. Bij de rust was de match al beslist. Het stond toen 4-0 voor de Heythuysenaren. Bo Silkens (2x), Shadi Hamam (1x), Leroy Plas (1x, de fraaiste treffer) en Suleim M. Ibrahim (1x) waren trefzeker.
De JO17-1 verloor uit met ruime 6-2 cijfers van laagvlieger Baarlo JO17-1. Aristeidis Spyridis en Jochem Smits troffen doel.
De JO15-1 leed een 6-2 uitverlies tegen de koploper MBC’13 JO15-1. De tegenstander was vooral fysiek sterker. Sil Backus en Thomas Graef (penalty) waren succesvol.
De JO15-2 behaalde haar eerste competitiepunt door thuis met 1-1 tegen Merefeldia JO15-2 gelijk te spelen. Vlak voor tijd scoorde Dion Pouwels de gelijkmaker. Op basis van de uitstekende inzet was dit verdiend.
De JO11-1 won uit de derby tegen ST Roggel/SVVH JO11-1 met 7-4 door goals van Jens van Roy (2x), Robin van Roy (2x), Jorn v.d. Ven (2x) en Syl v. Goor (1x).
De JO11-2 verloor thuis na een aantrekkelijk duel met 9-5 van het nog ongeslagen Bieslo JO11-1. Abdalrahman Karjoum (3x) en Caspar van Hoef (1x) scoorden. Verder was er nog een own goal.
De JO11-3 leed een zeer gevoelige 14-1 uitnederlaag tegen Veritas JO11-1. Daan Vullers maakte de eretreffer.
De JO9-1 versloeg thuis Koningslust dikverdiend met 4-1. Najdat Zakria en Willem Verlinden scoorden beiden tweemaal.
De JO8-1 heeft andermaal gewonnen. Nu werd thuis Merefeldia JO8-1 met 7-3 verslagen door doelpunten van Ole v.d. Ven (4x), Funs Beurskens (1x), Stan van Horne (1x) en Ymke Boelens (1x). Volgens een van de supporters is de JO8-1 nu “Herbstmeister”.
De JO8-2 speelde thuis tegen RKAVC JO8-1 een puike partij, maar verloor uiteindelijk toch nog met 8-6. Liam Coolen (3x), Ahmad Zakria (2x) en Fabian Wijen (1x) deden het net trillen.
De mini pupillen speelden voor de eerste keer wedstrijdjes. In Neer gaven ze gelijk hun visitekaartje af door drie partijtjes in winst af te sluiten. De volgende week spelen ze in hun eigen stadion. Komt dat zien, komt dan zien!

G-VOETBAL
Het eerste G-team bereikte haar eerste competitiepunt door uit met 1-1 tegen RKHSV G1 gelijk te spelen. Ricardo Schaefer scoorde voor de Heythuysenaren.
Het tweede G-team verloor uit ondanks goed tegenspel met 9-5 van ST TSC’04/Spcl. Irene G1. Koen de Holder scoorde viermaal en er was een eigen doelpunt.
Het derde G-team leed een 10-3 uitnederlaag tegen FC Oda G3. Jeroen van Ophoven, Roy Claessens en Stephan de Jong waren succesvol.