Heythuysen JO8-1 is dankzij een 8-2 uitzege tegen Merefeldia JO8-1 ongeslagen kampioen van de najaarsreeks geworden. De doelpuntenmakers vandaag waren Funs Beurskens (2x), Stan van Horne (2x), Ahmed Mido Sayed (2x) en Ole van de Ven (2x). Andermaal was onze JO8-1 de betere ploeg en heeft dikverdiend de titel in de wacht gesleept. Men staat in een poule van zes ploegen waar thuis en uit is tegen gevoetbald.
Na afloop barstte het feest in Nederweert los. In onze kantine werden de matadoren met het traditionele “We are the Champions” onthaald. Na de toespraak van onze voorzitter Frits Colbers kreeg het feest zijn vervolg.
Het team bestaat de navolgende spelers
Mick van Beek, Funs Beurskens, Ymke Boelens, Pim van Goor, Stan van Horne, Vinn Nelissen, Ahmed Mido Sayed, Deef Schreurs en Ple van de Ven.
De leiders zijn:
Yuri van Goor en Sacha v.d. Ven

Jongens en leiders nogmaals van harte gefeliciteerd!