De competitie indeling voorjaarsreeks 2019 jeugd is bekend. De competitie start op zaterdag 9 februari en eindigt op zaterdag 25 mei.

HEYTHUYSEN JO19-1:
IVO JO19-1, Reuver JO19-1, FCV-Venlo JO19-1, ZSV JO19-1, Helden JO19-1, ST Panningen/Egchel JO19-1, Deurne JO19-1, Bruheze JO19-1, ST Sparta’18/Kronenberg JO19-1, Blerick JO19-1 en RKSVO JO19-1.

HEYTHUYSEN JO19-2:
Merefeldia JO19-2, DESM JO19-2, Wittenhorst JO19-3, RKSVO JO19-2, ST America/Meterik JO19-2, Reuver JO19-2, HBSV JO19-2, ONDO JO19-2, Sparta’18 JO19-2 en Wittenhorst JO19-4.

HEYTHUYSEN JO17-1:
SVC2000 JO17-1, RKSVN JO17-1, Venlosche Boys JO17-3, RKMSV JO17-1, FC Maasgouw JO17-1, Haelen JO17-1, ST SNA/Conventus JO17-1, ST Roggel/SVVH JO17-1, Veritas JO17-1, Laar JO17-2 en ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO17-1.

HEYTHUYSEN JO15-1:
Swalmen JO15-1, Helden JO15-2, ST Panningen/Egchel JO15-2, Neerkandia JO15-1, RKMSV JO15-1, Merefeldia JO15-1, Haelen JO15-1, Leeuwen JO15-1, Bieslo JO15-1, ST Roggel/SVVH JO15-1 en VV Kessel JO15-1.

HEYTHUYSEN JO15-2:
SVC2000 JO15-2, VV HEBES JO15-2G, MBC’13 JO15-2, SHH JO15-4, ST Roggel/SVVH JO15-2, RKVB JO15-1, Oranje Blauw’15 JO15-2, FC Roerdalen JO15-2, SVC2000 JO15-3 en SVH’39 JO15-2.

HEYTHUYSEN JO13-1:
Baarlo JO13-2, Swalmen JO13-2, Reuver JO13-2, ST Egchel/Panningen JO13-3, RKAVC JO13-1, MVC’19 JO13-3, BEVO JO13-1, Haelen JO13-1, Horn JO13-1, HBSV JO13-2 en ST Koningslust/Grashoek JO13-2.

HEYTHUYSEN JO11-1:
SSE JO11-1, MMC Weert JO11-1, RKMSV JO11-1, RKMSV JO11-2, ONDO JO11-1, Eindse Boys JO11-1, Merefeldia JO11-2, Haelen JO11-1, NWC JO11-2 en Someren JO11-2.

HEYTHUYSEN JO11-2:
MMC Weert JO11-3, FC Maasgouw JO11-2, MBC’13 JO11-3G, SHH JO11-4G, ST EVV/RIOS’31 JO11-3, Horn JO11-2, DESM JO11-2, VV GKC/RKHVC JO11-2, VV GKC/RKHVC JO11-3G en Laar JO11-3.

HEYTHUYSEN JO11-3:
SVC2000 JO11-2, SVC2000 JO11-3, Brevendia JO11-2, Brevendia JO11-3, VV HEBES JO11-1, FC Oda JO11-2, RKMSV JO11-3, Merefeldia JO11-3, Horn JO11-1G en ST Roggel/SVVH JO11-2.

HEYTHUYSEN JO9-1:
Brevendia JO9-2, Linne JO9-1G, MMC Weert JO9-2, RKMSV JO9-2, Eindse Boys JO9-1, Merefeldia JO9-2, SHH JO9-5, ST Altweerterheide/Crescentia JO9-1, Horn JO9-1, Roggel JO9-1G en Veritas JO9-1G.

HEYTHUYSEN JO8-1:
Haelen JO8-1, Laar JO8-1, Merefeldia JO8-2, MMC Weert JO8-1 en DESM JO8-1.

HEYTHUYSEN JO8-2:
SHH JO8-3, Eindse Boys JO8-1G, Laar JO8-3, Haelen JO8-2, DESM JO8-3, Leveroy JO8-1G, FC Roerdalen JO8-1G, VV Kessel JO8-2 en Brevendia JO8-2.