Heythuysen 1 heeft uit teleurstellend met 2-1 van Slekker Boys 1 verloren. In de slotfase scoorde de thuisclub de winnende goal. Hierdoor is Heitse voorlopig de aansluiting met nummer twee VV GKC/RKHVC kwijt. Heythuysen blijft toch nog op de derde plaats staan.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Tom van Lier, Idse Prumpeler, Philippe Schonkeren, Max Menting (Joris Driessen), Thijs v. Montfort, Sjoerd v.d. Heuvel, Stijn Peeters, Martijn Vrenken (Cas v.d. Loo), Luuk Deckers en Daan Engelen.

Scoreverloop:
1-0 Rick Heijnen (32e minuut), 1-1 Martijn Vrenken (45e minuut) en 2-1 Loek Janssen (85e minuut).

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Hautvast
Man of the match:  Martijn Vrenken.

Kort wedstrijdverslag:
Wegens blessures van de aanvallers Wouter Bergervoet en Gachik Towmasjan was de startelf op een tweetal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden Stijn Peeters en Luuk Deckers. In de eerste helft zagen de weinig aanwezige toeschouwers geen bijster goede wedstrijd. Heitse had duidelijk meer balbezit, maar dit leverde veel te veel breiwerk op. De middenvelders kwamen te veel achterin de bal opvragen waardoor er weinig diepgang in het Heitser spel zat. De thuisclub had meer ruimte en speelde directer naar voren waardoor men een paar keer dreigend was. Na ruim een half uur spelen kwam de thuisclub op voorsprong door niet goed verdedigend ingrijpen van Heitse. De bal belandde uiteindelijk bij Rick Heijnen die het leer beheerst tegen de touwen schoot, 1-0. Heitse was in de eerste 45 minuten niet echt gevaarlijk geweest, maar dit veranderde in de blessuretijd. Eerst had Luuk Deckers een kans. Het leek dat er een overtreding op hem werd gemaakt, maar de referee wuifde dit weg. Een minuut later mocht Max Menting ingooien. Hij gooide de bal naar Luuk Deckers die het leer panklaar legde voor Martijn Vrenken. Martijn trapte de bal fraai in de benedenhoek binnen, 1-1. In de tweede helft werd het spel van beide kanten niet veel beter. Opnieuw had Heitse meer de bal en er waren wat kansjes, maar de overtuiging ontbrak vandaag. Zo verspeelde de keeper een keer de bal, waarna Daan Engelen niet direct besloot om op doel te trappen. De gasten waren vooral dreigend aan de linkerkant van de Heitser defensie, want daar lag de ruimte. Wat de reporter al vreesde gebeurde in de slotfase. Een speler van de thuisclub mocht aan de linkerkant van Heitse doorstomen en gaf een prima voorzet welke door invaller Loek Janssen werd binnengewerkt, 2-1. Heitse probeerde nog het tij te keren maar het bleef bij een teleurstellende 2-1 nederlaag. Hadden we misschien dan toch beter naar de carnavalsoptocht van Slek kunnen gaan kijken welke in de nabijheid van het sportpark rondtrok. Heitse blijft op de derde plaats staan. Alleen is de aansluiting met de nummer twee VV GKC/RKHVC voorlopig kwijt. De volgende week is er wegens de carnaval natuurlijk geen voetbal. Hierna speelt Heitse uit tegen de nummer twee VV GKC/RKHVC. Wil Heitse kans maken zal er dan zeer zeker uit een andere vaatje dienen te worden getapt.

Overige uitslagen klasse Heitse 1:
SVH’39-RKSVV   8-1
VV GKC/RKHVC-RKAVC   4-1
Crescentia-Eindse Boys   0-0
MBC’13-RIOS’31   1-3
Walburgia-Leveroy   2-0
SVVH-St. Joost   1-2

Eindstand klasse Heitse 1:
1.   SVH’39 16-44 (73-14) Winnaar 1e periode
2.   VV GKC/RKHVC 14-33 (35-21)
3.  Heythuysen 13-25 (31-22)
4.   RIOS’31 13-23 (27-16)
5.   Eindse Boys 13-20 (29-15)
6.   RKSVV 13-18 (26-35)
7.   Slekker Boys 12-17 (25-21)
8.   RKAVC 13-17 (39-38)
9.   Leveroy 13-16 (26-29)
10. MBC’13 13-15 (20-32)
11. Walburgia 13-13 (22-35)
12. St. Joost 15-9 (12-37)
13. Crescentia 13-6 (10-40)
14. SVVH 12-3 (9-33)

Heythuysen 2 heeft uit met 2-1 van Someren 6 verloren. In de beginfase was het second niet bij de les. Na een 2-0 achterstand scoorde Rens Seunis met het hoofd de gelijkmaker. In de tweede helft drong Heitse nog aan, maar de gelijkmaker bleef uit.
Heythuysen 4 heeft haar eerste punt in een uitwedstrijd behaald. Tegen Panningen 5 werd het 1-1. Koen Stakenborg benutte een pingel.
De veteranen speelden thuis met 2-2 tegen Brevendia VE1 gelijk. Twee keer werd er een voorsprong uit handen gegeven. Maurice Schonkeren en Bart Overmans troffen doel. Maurice Schonkeren raakte ook nog tweemaal de lat.
De dames leden een 2-0 thuisnederlaag tegen het laaggeklasseerde VVV’03 VR1. Heitse had veel meer balbezit, maar de gasten sprongen veel efficiënter met de kansen om.

JEUGD
De JO19-1 heeft uit tegen de sterke koploper Deurne JO19-1 nipt met 1-0 verloren. Heitse speelde een uitstekende wedstrijd en had een gelijkspel verdiend.
De JO19-2 won thuis met 2-0 van Sparta’18 JO19-3 door twee treffers van Bo Silkens. Bo heeft aangegeven om wegens studie te stoppen met voetballen. Hopelijk kunnen we hem toch nog ompraten.
De JO17-1 verloor thuis met 2-0 van FC Maasgouw JO17-1 en blijft hierdoor in de onderste regionenvan het klassement.
De JO15-1 heeft ook haar derde competitiewedstrijd in winst omgezet. In Helden werd de plaatselijke JO15-2 na een fantastische tweede helft ruim met 5-0 verslagen door goals van Thomas Graef (2x), Philippe Wetzels (1x), Sven Gaal (1x) en de “man of the match” Remco Roumen (1x). De JO15-1 blijft de trotse lijstaanvoerder.
De JO15-2 leed een ongelukkig 2-1 thuisverlies tegen ST Roggel/SVVH JO15-2. Lucas Janssen scoorde met een vrije trap de tussentijdse gelijkmaker.
De JO13-1 won uit na vooral een sterke tweede helft met 7-3 van BEVO JO13-1. Kyan Rooswinkel (4x, met een loepzuivere hattrick in de 2e helft), Tren Bongers (2x) en Thomas Geukemeijer (1x) waren trefzeker.
De JO11-2 versloeg thuis ST VV GKC/RKHVC JO11-3 met 4-3 door doelpunten van Sanne Schreurs, Caspar van Hoef, Jayden Hendrix en Thijs Verlinden. De JO11-3 staat nu fier aan kop van de ranglijst.
De JO11-3 zegevierde uit met 2-1 over ST Roggel/SVVH JO11-2. Daan Vullers was tweemaal succesvol. De winning goal viel in de laatste minuut zodat ook de JO11-3 koploper is.
De JO9-1 boekte haar derde overwinning door thuis met 8-4 van Linne JO9-1 te winnen. De goalscoorders waren Willem Verlinden (4x), Najdat Zakria (2x) en Wiebe Joris (2x).
De JO8-1 had uit geen kind aan MMC Weert JO8-1 en won uiteindelijk met ruime 16-0 cijfers.
De JO8-2 won uit zeer overtuigend met 12-0 van Eindse Boys JO8-1. De doelpuntenmakers waren Aquin Franssen (5x), Ahmad Zakria (5x), Vince Opbroek (1x) en er was een own goal.

G-VOETBAL
De competitie start op zaterdag 9 maart.