Heythuysen 1 heeft uit met 2-1 van RKSVV 1 gewonnen en blijft daarmee op de vierde plaats van de ranglijst staan. Heitse heeft nu na koploper SVH’39 de minste verliespunten. De volgende week is thuis de “clash” om de derde plaats tegen RIOS’31.

Opstelling Heythuysen 1:
Martin Schreurs, Jeroen Vrenken, Idse Prumpeler, Philippe Schonkeren, Max Menting, Thijs v. Montfort, Bart Drenth (Rens Seunis), Stijn Peeters, Martijn Vrenken, Wouter Bergervoet en Daan Engelen.

Scoreverloop:
0-1 Daan Siero (24e minuut, eigen doelpunt), 0-2 Wouter Bergervoet (67e minuut) en 1-2 Ruud van Eerd (69e minuut).

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Peymen (Stramproy)
Man of the match:  Idse Prumpeler

Kort wedstrijdverslag:
Na vier weken eindelijk weer een competitiewedstrijd voor Heitse. De opstelling was op een drietal plaatsen gewijzigd. In de startelf stonden Wouter Bergervoet, Bart Drenth en Jeroen Vrenken. Alle drie zijn ze van een blessure hersteld. Wegens diverse omstandigheden ontbraken captain Sjoerd v.d. Heuvel, Luuk Deckers, Tom v. Lier en Gachik Towmasjan. Heitse begon goed aan de wedstrijd en kreeg in de beginfase al de eerste kans van de wedstrijd. Na goed voorbereidend werk van Thijs van Montfort miste Wouter Bergervoet de eerste gelegenheid. Heitse bleef de betere ploeg maar moest tot de 24e minuut wachten voordat men op voorsprong kwam. Wouter Bergervoet kwam aan de linkerkant vrij en legde de bal breed waarna de verdediger van de thuisclub de bal ongelukkig in het eigen doel schoot, 0-1. Er waren in het eerste bedrijf nog uitstekende kansen voor Wouter Bergervoet en Daan Engelen, maar beiden konden ze deze mooie gelegenheden niet verzilveren. De thuisclub was voor de rust niet echt gevaarlijk. Dit veranderde in de tweede helft toen Heitse verdedigend het een stuk moeilijker kreeg. Uitblinker Idse Prumpeler had een aantal prima interventies. Halverwege het tweede bedrijf verdubbelde Heitse de voorsprong na een lange bal en mistastte van een verdediger kwam Wouter Bergervoet alleen voor de goalie en schoot de bal onberispelijk tegen de touwen, 0-2. Wie dacht dat de wedstrijd was beslist, kwam bedrogen uit. Want nog geen twee minuten later kon de thuisclub tegen scoren. Na een klutsbal kwam de aanvoerder Ruud van Eerd vrij voor de goal en trapte het leer beheerst binnen, 1-2. De thuisclub voerde de druk op. Toch was Heitse op de counter nog paar dicht bij de beslissing, maar vooral Wouter Bergervoet kon niet scoren. Doordat de referee maar liefst twaalf minuten aan blessuretijd bijtrok bleef het tot de laatste seconde spannend. Maar uiteindelijk floot hij  toch voor de laatste keer en de verdiende zege was een feit. Heitse blijft vierde, wat betreft verliespunten staat men tweede. De volgende week speelt Heythuysen thuis de belangrijke match tegen concurrent RIOS’31.

Overige uitslagen klasse Heitse 1:
SVH’39-St. Joost   4-1
VV GKC/RKHVC-Eindse Boys   1-2
Crescentia-Leveroy   3-2
RKAVC-RIOS’31   1-4
MBC’13-Walburgia   6-0
SVVH-Slekker Boys   1-4

Stand klasse Heitse 1:
1.   SVH’39 18-50 (78-15) Winnaar 1e en 2e periode
2.   VV GKC/RKHVC 16-33 (36-28)
3.   RIOS’31 16-29 (36-18)
4.  Heythuysen 14-28 (33-23)
5.   Eindse Boys 15-26 (33-16)
6.   MBC’13 16-21 (28-34)
7.   RKSVV 16-21 (31-40)
8.   Slekker Boys 13-20 (29-22)
9.   RKAVC 16-20 (43-47)
10. Leveroy 15-16 (28-34)
11. Crescentia 16-14 (19-45)
12. Walburgia 15-13 (24-41)
13. St. Joost 18-13 (17-43)
14. SVVH 14-3 (11-40)

Heythuysen 3 heeft thuis een 2-0 voorsprong nog uit handen gegeven. Dankzij goals van Noel Vaessen en Sjoerd Evers werd het 2-0. Echter in de tweede helft ging het toch nog finaal mis en werd er met 3-2 verloren. De winnende treffer van Laar 6 viel in de laatste minuut van de reguliere speeltijd.
Heythuysen 4 speelde na bijna een half jaar weer eens een thuiswedstrijd. Opnieuw bewees men dat ze dit seizoen heimstark zijn. Roggel 4 werd met 3-2 verslagen hetgeen de tweede winst van het seizoen betekende. Guido Timmermans, Michiel v.d. Goor en Nico Theunissen scoorden.
De dames verloren uit met 4-2 van ST Someren/NWC VR2. De treffers kwamen op naam van Fabienne Simons en Indy Coolen.

JEUGD
De JO19-1 heeft uit een fantastische 2-1 zege op medekoploper Blerick JO19-1 behaald. Voor het tactisch sterk spelend Heitse scoorden Roan v.d. Wal en Martijn Vrenken.
De JO19-2 speelde thuis met 1-1 tegen hekkensluiter ONDO JO19-2 gelijk. Omid Naziri was trefzeker.
De JO17-1 kwam thuis in de derby tegen Haelen JO17-1 dankzij treffers van Loek Habets en Daan Caris met 2-0 voor. Nog voor de ranjapauze maakte de gasten de anschlusstreffer en in het tweede bedrijf scoorde Haelen nog de gelijkmaker. Al met al een billijk resultaat.
De JO15-1 blijft het uitstekend doen. Ook de vierde match werd gewonnen. Uit werd Neerkandia met 3-2 verslagen door doelpunten van Sil Backus, Jonah Joris en Sven Gaal. Over twee weken speelt de JO15-1 uit de topper tegen het eveneens nog ongeslagen Haelen JO15-1.
De JO13-1 verloor uit zeer ongelukkig met 6-3 van RKAVC JO13-1. Een aantal beslissingen van de referee waren uiterst betwistbaar. Kyan Rooswinkel, Thomas Geukemeijer en Niels Kurstjens waren trefzeker.
De JO11-1 speelde thuis met 2-2 remise tegen RKMSV JO11-2. Jens van Roy en Robin van Roy deden het net trillen.
De JO11-2 behaalde thuis een monsterscore. De teller bleef uiteindelijk staan op 20 gescoorde goals voor Heitse. De doelpuntenmakers waren Sanne Schreurs (8x), Abdalrahman Karjoum (3x), Thijs Verlinden (2x), Guus v.d. Steen (2x), Finn Schiffelers (2x), Laurens v. Putten (1x), Jayden Hendrix (1x) en Caspar v. Hoef (1x). Hierdoor blijft men de ongeslagen koploper.
De JO11-3 leed haar eerste nederlaag van de voorjaarsreeks. In Stramproy werd met 4-1 van Brevendia JO11-3 verloren. Noah Coolen trof doel.
De JO9-1 versloeg thuis nipt Eindse Boys JO9-1 met 2-1 door twee doelpunten van Sem Somers.
De JO8-1 zegevierde uit met 9-3 over DESM JO8-1. De goalscoorders waren Ole v.d. Ven (3x), Stan v. Horne (2x), Funs Beurskens (1x), Ymke Boelens (1x), Deef Schreurs (1x) en Vinn Nelissen (1x).
De JO8-2 won uit met 12-4 van SHH JO8-3 door treffers van Ahmad Zakria (5x), Aquin Franssen (3x), Vince Opbroek (2x), Lois Schmitz (1x) en Twan Joosten (1x).
De JO9-1, JO8-1 en JO8-2 hebben in de voorjaarsreeks nog alle wedstrijden gewonnen.
De mini pupillen speelden wedstrijdjes in hun eigen stadion. Het waren wederom zeer aantrekkelijke partijtjes.

G-VOETBAL
Het eerste G-team won haar eerste wedstrijd van de voorjaarsreeks uit met 6-2 van RKMSV G1. “Grote man” was Ricardo Schaefer met vijf treffers. De zesde goal kwam op naam van Kevin Huijerjans.
Het tweede G-team verloor thuis met 3-1 van Venray G1. Bij de rust stond Heitse nog met 1-0 voor door een doelpunt van Koen de Holder.
Het derde G-team speelde alweer een zeer spectaculaire match. Het werd thuis tegen Budel G2 uiteindelijk 6-6. Stef Kist (3x), Stijn Devos (2x) en Joeri Barikjan (1x) scoorden.