Heythuysen 1 heeft de uitwedstrijd tegen RIOS’31 1 verdiend met 4-1 verloren. Tussen de 10 en 25 minuten van de eerste helft scoorde de thuisclub driemaal. Heitse zakt door deze nederlaag naar de vijfde plaats in de rangschikking.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Jeroen Vrenken, Idse Prumpeler, Philippe Schonkeren, Tom van Lier, Thijs v. Montfort (Luuk Deckers), Bart Drenth (Gachik Towmasjan), Stijn Peeters, Martijn Vrenken (Daan Engelen), Wouter Bergervoet en Sjoerd v.d. Heuvel.

Scoreverloop:
Ilja Pavicic 1-0, 2-0 en 3-0 (11e, 21 en 23e minuut), 3-1 Luuk Deckers (49e minuut) en 4-1 Kat Oelers (56e minuut, strafschop).

Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Keulers
Man of the match: Stijn Peeters

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op twee plaatsen gewijzigd. In de startelf stonden Tom van Lier en Martijn Vrenken ten faveure van Max Menting (ziek) en Daan Engelen (gepasseerd). Heitse startte zeker niet slecht aan de match, maar na tien minuten nam de thuisclub het heft in handen. Nadat een kopbal op de onderkant van de lat belandde was het een minuut later wel raak. Uit een corner kopte Ilja Pavicic de 1-0 tegen de touwen. Waar de verdediging de vorige week sterk speelde had men vandaag vooral in de eerste helft zeer veel moeite met de aanvallers van RIOS’31. In de 21e minuut verdubbelde Ilja Pavicic na een snelle aanval de score, 2-0. Twee minuten later scoorde Ilja Pavicic een loepzuivere hattrick. Echter ging hier een buitenspelsituatie aan vooraf, maar de referee liet grens Peter Kanders staan. De thuisclub had nog een paar kansen de eerste helft, maar deze werden gelukkig gemist. De grootste kans voor Heitse had Philippe Schonkeren in de eerste helft, maar zijn kopbal vloog naast het doel. De ruststand was 3-0 voor de thuisclub. Trainer Paul v.d. Moosdijk was nu aan zet. Hij wisselde tweemaal. Luuk Deckers en Daan Engelen kwamen het strijdtoneel in. Heitse begon goed aan het tweede bedrijf en na vier minuten lag de anschlusstreffer in het netje. Dit met dank aan de keeper. Hij liet een hoge bal door de vingers glippen waarna Luuk Deckers het leer in het lege doel kon schieten, 3-1. Heitse geloofde nog in een goede afloop maar na 56 minuten werd dit definitief de grond ingeboord toen de thuisclub een strafschop kreeg naar een vermeende handsbal van Jeroen Vrenken. Grens Peter Kanders appeleerde nog dat er geen sprake van hands was, maar de arbiter ging hier niet in mee. De toegekende penalty werd raak geschoten als was keeper Jasper Bergervoet nog aan de bal. De wedstrijd was beslist. Philippe Schonkeren was andermaal met een kopbal nog het dichtst bij een Heitser treffer, maar de score bleef bij een 4-1 winst voor de thuisclub. Heitse zakt hierdoor naar de vijfde plaats in de rangschikking. De komende week heeft Heythuysen wederom een “Englische woche” met wedstrijden op donderdag uit tegen Crescentia 1 (aanvang 18.30 uur) en zondag thuis tegen St. Joost. Beide wedstrijden dienen te worden gewonnen om nog uitzicht op de nacompetitie te behouden.

Overige uitslagen klasse Heitse 1:
Leveroy-SVH’39   1-3
SVVH-VV GKC/RKHVC   2-7
Eindse Boys-RKSVV   4-2
Walburgia-Crescentia   0-2
St. Joost-RKAVC   1-1
Slekker Boys-MBC’13   3-1

Stand klasse Heitse 1:
1.   SVH’39 20-53 (81-19) Winnaar 1e en 2e periode
2.   VV GKC/RKHVC 19-40 (47-32)
3.   RIOS’31 18-33 (40-19)
4.   Eindse Boys 17-32 (40-18)
5.  Heythuysen 17-30 0(35-28)
6.   RKAVC 18-24 (48-48
7.   MBC’13 18-24 (31-38)
8.   Slekker Boys 16-23 (32-27)
9.   RKSVV 17-21 (33-44)
10. Crescentia 18-20 (23-45)
11. Leveroy 18-17 (31-41)
12. Walburgia 18-16 (27-45)
13. St. Joost 20-14 (18-48)
14. SVVH 16-4 (14-48)

Heythuysen 2 heeft thuis zeer lang tegen de sterke ongeslagen koploper Merefeldia 3 kunnen stand houden, maar moest zich uiteindelijk toch gewonnen geven. In de tweede helft scoorde de gasten tweemaal zodat ze met een 2-0 zege naar huis gingen. Laatste man Lex v.d. Schoor scheurde zijn achillespees af. We wensen Lex beterschap en een voorspoedig herstel.
Heythuysen 3 heeft de uitderby tegen Haelen 4 eenvoudig met 6-1 gewonnen. In de eerste helft was Heitse oppermachtig en leidde bij de rust al met 5-0. In de tweede helft werd de match “professioneel” uitgespeeld. Rob Luijten (2x, waarvan een pingel), Jon Tesfay (1x), Noel Vaessen (1x), Koen van Beerendonk (1x) en Sjoerd Evers waren trefzeker.
Heythuysen 4 heeft haar eerste uitzege geboekt. Grashoek 3 werd met 2-1 verslagen door treffers van Rob Geenen en JO19-1 speler Lars van Hinsberg. Lars benutte een strafschop.
Veel spelers van het derde en vierde waren een weekendje weg naar Belfast. Gezien de overwinningen van beide teams mogen zij het volgend weekend naar Dublin.
De veteranen verloren de uitderby tegen Roggel VE1 met geflatteerde 4-1 cijfers. Er werden teveel kansen gemist. In de slotfase scoorde Antwan Stakenborg.
De dames speelden twee wedstrijden deze week en behaalden vier punten. Afgelopen dinsdag werd uit verdienstelijk met 1-1 tegen VVV’03 VR1 gelijkgespeeld. Captain Dyona Seunis scoorde. Vandaag werd VV GKC/RKHVC VR1 knap met 2-1 verslagen. Na een 1-0 achterstand scoorde Indy Coolen twee keer waardoor de winst in Heitse bleef.

JEUGD
De JO19-1 zegevierde uit met 3-2 over IVO JO19-1. Siem Dorssers zette Heitse met twee rake kopballen op een 2-0 voorsprong. Echter kwam de thuisclub terug tot 2-2 waarna captain Martijn Vrenken Heitse andermaal met een kopbal de winst bezorgde.
De JO19-2 speelde uit tegen de ongeslagen koploper DESM JO19-2 een puike match. Door twee treffers van Omid Naziri en een fantastische afstandsknal van Shadi Hamam kwam men op een 3-0 voorsprong. De thuisclub kwam nog tot 3-2 terug, maar verder liet Heitse het niet meer komen.
De JO17-1 en SVC2000 JO7-1 schotelde de toeschouwers een zwakke partij voor. Het was typisch een 0-0 match, maar de gasten scoorde toch eenmaal waardoor zij de winst mee na huis konden nemen.
De Jo15-1 speelde uit de absolute topper tegen Haelen JO15-1. In een zinderende “kampioenswedstrijd” met veel toeschouwers opende Remco Roumen met een fraaie treffer de score. Een sterk spelend Heitse hield knap stand maar moest toch in het eerste bedrijf de gelijkmaker incasseren. In de tweede helft waren er over en weer kansen. Een stunt hing in de lucht tot Haelen in de allerlaatste minuut de winnende goal scoorde. Uitblinker aan Heitser zijde was goalie Jordin v.d. Kop. Al met al een klasse pot voetbal van Heitse, chapeau jongens!
De JO15-2 won thuis zeer overtuigend met 9-0 van hekkensluiter VV HEBES JO15-2 en is de nieuwe koploper. De doelputenmakers waren Dion Pouwels (3x), Jan Daamen (2x), Lars Peeters (2x), Bono Geenen (1x) en Tristan Princen (1x). Dank aan Emiel Dings en Jean Keulen voor de coaching.
De JO13-1 versloeg uit dikverdiend koploper Swalmen JO13-2 met 4-1 door doelpunten van aanvoerder Kyan Rooswinkel (2x), uitblinker Niels Kurstjens (1x) en Thomas Geukemeijer (1x).
De JO11-1 moest tweemaal deze week aantreden. Afgelopen woensdag werd thuis met 4-4 tegen RKMSV JO11-1 gelijkgespeeld. Een 3-0 voorsprong werd helaas nog uit handen gegeven. Robin van Roy (2x), Lars Stakenborg (1x) en Daan Konickx (1x) waren succesvol. Goalie Joey Vaessen keepte een puike partij. Zaterdags werd er door de JO11-1 uit in de allerlaatste minuut met 3-2 van Someren JO11-2 verloren. Lars Stakenborg en Robin van Roy waren trefzeker. Robin scoorde voor de tweede opeenvolgende wedstrijd met een kopbal.
De JO11-2 had uit geen kind aan ST EVV/RIOS’31 JO11-3 en won met 16-1. De goalscoorders waren Sharyan Sinnathirai (3x), Abdalrahman Karjoum (3x), Thijs Verlinden (2x), Jayden Hendrix (2x), Sanne Schreurs (2x), Caspar van Hoef (1x), Lisanne Nieskens (1x), Laurens van Putten (1x) en er was een own goal. De JO11-2 blijft de ongeslagen koploper.
De JO11-3 zegevierde thuis met 6-4 over FC Oda JO11-2. Bij de ranjapauze stond men nog met 3-1 achter. Daan Vullers (4x), Noah Coolen (1x) en Jens van Roy (1x) scoorden. Ook de JO11-3 staat nu eerste.
De JO9-1 won uit met 6-2 van ST Egchel/Panningen JO9-3 door treffers van Najdat Zakria (3x), Wiebe Joris (1x), Sem Somers (1x) en er was een eigen doelpunt.
De JO8-1 speelde afgelopen woensdag voor de vierde bekerronde uit tegen SVC2000 JO8-1 en verloor nipt met 3-2. Funs Beurskens en Stan van Horne deden het net van de tegenstander trillen. Zaterdags werd er uit met 5-1 van Laar JO8-1 gewonnen. Funs Beurskens (2x), Ole v.d. Ven (1x), Deef Schreurs (1x) en Vinn Nelissen (1x) maakten de goals.
De JO8-2 zette de thuiswedstrijd tegen MBC’13 JO8-1 in winst om. Het werd 8-2 door goals van Aquin Franssen (4x), Dinand Bergmans (2x), Vince Opbroek (1x) en Fabian Wijen (1x).
De JO9-1, JO8-1 en JO8-2 blijven alle drie koploper.
De mini pupillen speelden wedstrijdjes in Roggel. Andermaal werden alle vier de partijtjes gewonnen.

G-VOETBAL
Het eerste G-team speelde thuis de derby tegen FC Oda G1 met 1-1 gelijk. In de slotfase scoorde Sam Korten de verdiende gelijkmaker.
Het tweede G-team versloeg uit na een aantrekkelijk duel ZSV G1 met 9-5. Koen de Holder (4x), Wouter Korsten (2x), Nick van Rijt (2) en Ferry van Egeraat (1x) troffen doel.
Het derde G-team leed een ruime 12-3 uitnederlaag tegen FC Oda G3. Tom van Rijt, Stephan de Jong en Mohamed Ourrana scoorden.