Bijgaand de teamindeling voor de jeugdteams competitie 2019 – 2020 (najaarscompetitie).
Misschien goed om even een woordje vooraf te doen: “hoe is deze indeling tot stand gekomen?”.
Er hebben bij het samenstellen van deze indeling een aantal mensen nauw samengewerkt, zijnde alle jeugdcoördinatoren, alle jeugdtrainers en jeugdleiders. We hebben daarbij (zoveel mogelijk) rekening gehouden met de op en aanmerkingen die de trainers hadden in de daarbij gevoerde gesprekken.

In de indeling zien jullie een aantal vacatures staan. Wij vanuit het bestuur en vanuit de coördinatoren zullen er alles aan doen om deze vacatures alsnog in te vullen.
We hebben hier reeds een aantal mensen voor benaderd maar tot op heden zonder succes. We zullen hier zeker mee verder gaan.
Daarnaast wil ik ouders en andere geïnteresseerden verzoeken om de mogelijkheid te bekijken om een jeugdteam te gaan trainen of te begeleiden. Wat zoeken we: vooral goed gemotiveerde mensen die de spelers kunnen enthousiasmeren.
Verstand hebben van voetbal is wenselijk maar niet noodzakelijk. Wij kunnen u helpen met het verzorgen van oefenmaterialen en zijn altijd bereid om de helpende hand toe te steken.
Indien we geen gegadigden hiervoor zullen vinden dan bestaat de optie dat we aan het begin van het voetbaljaar alsnog teams moeten terugtrekken uit de competitie: dit moeten we toch met z’n allen kunnen voorkomen?

Trainingstijden onder voorbehoud, kunnen nog lichtelijk wijzigen

Op een mooi seizoen!!!

Bas, Marcel en Florus

Trainers: Trainingsdagen:
JO19
Baerke van Bercken
Stijn Briels JO19-1: Koen Stoop Dinsdag: 18:15-19:45
Arjan Caelers Geert Kanders Donderdag: 18:15-19:45
Daan Caris
Lars Driessen JO19-2: Vacature Dinsdag: 18:15-19:45
Kibrom Gebrezgabher Vacature Donderdag: 18:15-19:45
Loek Habets
Shadi Hamam
Lars van Hinsberg
Twan Joosten JO19: 28
Narek Karapetyan
Jeroen Leenders
Omid Naziri
Sep van Neer
Maikel Nieskens
Luuk Pellemans
Tom Peperkamp
Ward Peulen
Dani Ramaekers
Thomas Schreurs
Idris Serat
Giel Seunis
Idse Seunis (K)
Jochem Smits
Felipe Theelen
Jente Voermans
Martijn Vrenken
Roan van der Wal
JO17-1
Sammi Abajtit JO17-1: Tom Lodewijks Dinsdag: 18:15-19:45
Bram Berger Vacature Donderdag: 18:15-19:45
Jurre Bongaerts (K)
Jens Briels
Sven Domenie
Sven Gaal JO17-1: 14
Thomas Graef
Lucas janssen
Tom Kurstjens
Ruben Mols
Cas Peeters
Dion Pouwels
Remco Roumen
Rick Vrenken
JO15-1
Sil Backus JO15-1: Marcel Hendriks Dinsdag: 18:15-19:30
Fabian Colbers Roan van der Wal Donderdag: 18:15-19:30
Noud Corbey
Jan Daamen
Thomas Geukemeijer
Peek Habets JO15-1: 13
Jonah Joris
Jordin van der Kop (K)
Gijs Naus
Lars Nieskens
Bent Schreurs
Philippe Wetzels
Kjelle Zegveld
JO15-2
Najib Bitar JO15-2: Vacature Dinsdag: 18:15-19:30
Bono Geenen Vacature Donderdag: 18:15-19:30
Vince Heerschap
Jorn Hendriks (K)
Loek Hendriks
Cas Keulen JO15-2: 14
Sil Knoops
Victor Nicolai
Lars Peeters
Jochem Plantinga
Femke Schreurs
Stijn Verstappen
Len Vestjens
Tijn Vossen
JO13-1
Tren Bongers JO13-1: Daan Engelen Maandag: 19:15-20:30
Mats Corbey Mark Zoutzen Woensdag: 19:15-20:30
Dave van Horne Joep Corbey
Stan Hovens (K) Sander Hovens
Luca Joris
Niels Kurstjens JO13-1: 15
Alexander Lotsch
Laurens van Putten
Kyan Rooswinkel
Ruben Rooyen
Jens van Roy
Robin van Roy
Tuur Verkoulen
Ryan Vaesen
Tijn Zoutzen
JO13-2
Ruben Dolstra JO13-2: Frank Nieskens Maandag: 19:15-20:30
Jayden Hendrix Vacature Woensdag: 19:15-20:30
Casper van de Hoef
Abdelrahman Karjoum
Martijn Mom
Lisanne Nieskens JO13-2: 13
Goos Pol
Finn Schiffelers
Sanne Schreurs
Sharyan Sinnathirai
Guus van der Steen
Thijs Verlinden
Gino Wolters
JO11-1
Noah Coolen JO11-1: Antwan Stakenborg Maandag: 18:15-19:15
Syl van goor Vacature Woensdag: 18:15-19:15
Mik van Kesteren
Daan Konickx
Wout Kurstjens
Lars Stakenborg JO11-1: 10
Keano Suylen
Joey Vaessen (K)
Jorn van de Ven
Daan Vullers
JO11-2
Job van Beek JO11-2: Roy Quicken Maandag: 18:15-19:15
Willem Verlinden Bas Verlinden Woensdag: 18:15-19:15
Fleur Kusters
Els Neuteboom
Bram Nieskens (K)
Maarten van Putten JO11-2: 9
Sven Quicken
Siem Quicken
Najdat Zakria
JO10-1
Mohammed Karjoum (K) JO10-1: Leon van Moorsel Maandag: 18:15-19:15
Colin van Moorsel Rob van Heel Woensdag: 18:15-19:15
Sem Somers
Nathan Mom
Wiebe Joris
Ties van Heel JO10-1: 6
JO10-2
Cloë van der Borgh JO10-2: Elise Schonkeren Maandag: 18:15-19:15
Yaelle Schmitz Sietske Seunis Woensdag: 18:15-19:15
Ziggy Opbroek
Isis Peeters
Miena Coenen
Luna van Bergen JO10-2: 8
Annelot Lommen
Lois Schmitz
JO9-1
Mick van Beek JO9-1: Sancha van de Ven Maandag: 18:15-19:15
Ymke Boelens Youri van Goor Woensdag: 18:15-19;15
Pim van Goor
Stan van Horne
Vinn Nelissen
Ahmed mido Sayed JO9-1: 9
Deef Schreurs
Ole van de Ven
Funs Beurskens
JO9-2
Liam Coolen JO9-2: Ivo Franssen Maandag: 18:15-19:15
Aquin Franssen Vacature Woensdag: 18:15-19:15
Alexander Houben
Vince Opbroek
Jayden van Berlo
Saar Tummers JO9-2: 9
Fabian Wijen
Ahmed Zakria
Twan Joosten
JO8-1
Stef Konickx JO8-1: Vacature Maandag: 18:15-19:15
Demi Overmans Vacature Woensdag: 18:15-19:15
Kayleigh Heber
Fleur Nieskens
Givanny Knoops
Dinand Bergmans JO8-1: 9
Raff Schiffelers
Wessel van Rooyen
Finn Ververs