In de versie van gisteren zit een foutje.

Hieronder het juiste overzicht per vandaag.

 

JO19 Trainers: Klasse-aanvraag: Trainingsdagen:
Baerke van Bercken
Stijn Briels JO19-1: Koen Stoop 1e klasse Dinsdag: 18:15-19:45
Arjan Caelers Geert Kanders Donderdag: 18:15-19:45
Daan Caris
Lars Driessen JO19-2: Vacature 3e klasse Dinsdag: 18:15-19:45
Kibrom Gebrezgabher Vacature Donderdag: 18:15-19:45
Loek Habets
Shadi Hamam
Lars van Hinsberg
Twan Joosten JO19: 28
Narek Karapetyan
Jeroen Leenders
Omid Naziri
Sep van Neer
Maikel Nieskens
Luuk Pellemans
Tom Peperkamp
Ward Peulen
Dani Ramaekers
Thomas Schreurs
Idris Serat
Giel Seunis
Idse Seunis (K)
Jochem Smits
Felipe Theelen
Jente Voermans
Martijn Vrenken
Roan van der Wal
JO17-1
Sammi Abajtit JO17-1: Tom Lodewijks 2e klasse Dinsdag: 18:15-19:45
Bram Berger Vacature Donderdag: 18:15-19:45
Jurre Bongaerts (K)
Jens Briels
Sven Domenie
Sven Gaal JO17-1: 14
Thomas Graef
Lucas janssen
Tom Kurstjens
Ruben Mols
Cas Peeters
Dion Pouwels
Remco Roumen
Rick Vrenken
JO15-1
Sil Backus JO15-1: Marcel Hendriks 2e klasse Dinsdag: 18:15-19:30
Fabian Colbers Roan van der Wal Donderdag: 18:15-19:30
Noud Corbey
Jan Daamen
Thomas Geukemeijer
Peek Habets JO15-1: 13
Jonah Joris
Jordin van der Kop (K)
Gijs Naus
Lars Nieskens
Bent Schreurs
Philippe Wetzels
Kjelle Zegveld
JO15-2
Najib Bitar JO15-2: Vacature 4e klasse Dinsdag: 18:15-19:30
Bono Geenen Vacature Donderdag: 18:15-19:30
Vince Heerschap
Jorn Hendriks (K)
Loek Hendriks
Cas Keulen JO15-2: 14
Sil Knoops
Victor Nicolai
Lars Peeters
Jochem Plantinga
Femke Schreurs
Stijn Verstappen
Len Vestjens
Tijn Vossen
JO13-1
Tren Bongers JO13-1: Daan Engelen 2e klasse Maandag: 19:15-20:30
Mats Corbey Mark Zoutzen Woensdag: 19:15-20:30
Dave van Horne Joep Corbey
Stan Hovens (K) Sander Hovens
Luca Joris
Niels Kurstjens JO13-1: 15
Alexander Lotsch
Laurens van Putten
Kyan Rooswinkel
Ruben Rooyen
Jens van Roy
Robin van Roy
Tuur Verkoulen
Ryan Vaesen
Tijn Zoutzen
JO13-2
Ruben Dolstra JO13-2: Frank Nieskens 4e klasse Maandag: 19:15-20:30
Jayden Hendrix Vacature Woensdag: 19:15-20:30
Casper van de Hoef
Abdelrahman Karjoum
Martijn Mom
Lisanne Nieskens JO13-2: 13
Goos Pol
Finn Schiffelers
Sanne Schreurs
Sharyan Sinnathirai
Guus van der Steen
Thijs Verlinden
Gino Wolters
JO11-1
Noah Coolen JO11-1: Antwan Stakenborg 1e klasse Maandag: 18:15-19:15
Syl van goor Vacature Woensdag: 18:15-19:15
Mik van Kesteren
Daan Konickx
Wout Kurstjens
Tuur Lemmens
Lars Stakenborg JO11-1: 11
Keano Suylen
Joey Vaessen (K)
Jorn van de Ven
Daan Vullers
JO11-2
Job van Beek JO11-2: Roy Quicken 3e klasse Maandag: 18:15-19:15
Willem Verlinden Bas Verlinden Woensdag: 18:15-19:15
Fleur Kusters
Els Neuteboom
Bram Nieskens (K)
Maarten van Putten JO11-2: 9
Sven Quicken
Siem Quicken
Najdat Zakria
JO10-1
Mohammed Karjoum (K) JO10-1: Leon van Moorsel 3e klasse Maandag: 18:15-19:15
Colin van Moorsel Rob van Heel Woensdag: 18:15-19:15
Sem Somers
Nathan Mom
Wiebe Joris
Ties van Heel JO10-1: 6
JO10-2
Cloë van der Borgh JO10-2: Elise Schonkeren 4e klasse Maandag: 18:15-19:15
Yaelle Schmitz Sietske Seunis Woensdag: 18:15-19:15
Ziggy Opbroek
Isis Peeters
Miena Coenen
Luna van Bergen JO10-2: 8
Annelot Lommen
Lois Schmitz
JO9-1
Mick van Beek JO9-1: Sancha van de Ven 1e klasse Maandag: 18:15-19:15
Ymke Boels Youri van Goor Woensdag: 18:15-19;15
Pim van Goor
Stan van Horne
Vinn Nelissen
Ahmed mido Sayed JO9-1: 9
Deef Schreurs
Ole van de Ven
Funs Beurskens
JO9-2
Liam Coolen JO9-2: Ivo Franssen 2e klasse Maandag: 18:15-19:15
Aquin Franssen Vacature Woensdag: 18:15-19:15
Alexander Houben
Vince Opbroek
Jayden van Berlo
Saar Tummers JO9-2: 9
Fabian Wijen
Ahmed Zakria
Twan Joosten
JO8-1
Stef Konickx JO8-1: Vacature 3e klasse Maandag: 18:15-19:15
Demi Overmans Vacature Woensdag: 18:15-19:15
Kayleigh Heber
Fleur Nieskens
Givanny Knoops
Dinand Bergmans JO8-1: 9
Raff Schiffelers
Wessel van Rooyen
Finn Ververs