Van dinsdag 9 juli t/m vrijdag 12 juli wordt de Jumbo Heerschap Heythuysen voetbaldagen 2019 i.s.m. Football4Fun op ons complex gehouden. Vier dagen boordevol voetbaltrainingen en voetbalspellen, voor kinderen van 5 tot en met 15 jaar! Elke dag van 9:30 uur tot 15:30 uur. Elke morgen staan er circuittrainingen op het programma. Na de lunchpauze staan er elke dag verschillende activiteiten op het programma. Op dinsdag de FIFA Skill Games, woensdag wordt er footgolf gespeeld, donderdag is er een spellencircuit en vrijdag wordt een 4 tegen 4 toernooi georganiseerd.
De Jumbo Heerschap Heythuysen voetbaldagen staan onder leiding van gediplomeerde voetbaltrainers.
Naast het aanbieden van uitdagende voetbaltrainingen en leuke voetbalspellen, is het ook belangrijk dat er gezonde voeding wordt aangeboden aan de kinderen tijdens deze sportieve dagen. Naast een gezonde lunch bieden we ook dagelijks fruit aan.
Er nemen 40 meisjes en jongens deel aan deze voetbaldagen.
We hopen op leuke en leerzame voetbaldagen voor de deelnemers.