Heythuysen 1 heeft de competitiestart niet gemist. In Roermond werd Sportclub Leeuwen met 2-0 verslagen door treffers van Gachik Towmasjan en Wouter Bergervoet in de tweede helft.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Remko Ouwerkerk, Rick Nelissen (Tom van Lier), Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken (Max Menting), Thijs v. Montfort, Martijn Vrenken, Siem Schreurs, Gachik Towmasjan, Lenn Frenken en Daan Engelen (Wouter Bergervoet).

Scoreverloop:
0-1 Gachik Towmasjan (65e minuut) en 0-2 Wouter Bergervoet (85e minuut).

Toeschouwers: 75
Scheidsrechter: Franssen.
Man of the match: Jasper Bergervoet.

Kort wedstrijdverslag:
Eindelijk ging de competitie van start. Vier maanden geleden speelde Heitse haar laatste match. Na een goede voorbereiding zijn de verwachtingen dit seizoen hoog gespannen. Het doel is om minimaal de nacompetitie te halen. Rick Nelissen maakte na anderhalf jaar zijn come back in een competitiewedstrijd. Tegenstander Sportclub Leeuwen speelde twee seizoen geleden nog in de derde klasse en is aan een nieuw team aan het bouwen. De toeschouwers zagen een gelijkopgaande eerste helft. Al snel werd een treffer van Heitse terecht afgekeurd. De keeper liet na een vrije trap de bal los, Gachik Towmasjan trapte de bal naar het doel waarna Remko Ouwerkerk in buitenspelpositie binnenkopte. Gachik Towmasjan raakte ook nog eens na een venijnig schot de bovenkant van de lat. De thuisclub was enkele keren zeer dreigend, maar de Heitser verdediging bleef overeind. De beginfase van de tweede helft was de beste periode van de thuisclub. Heythuysen kwam enkele keren zeer goed weg dankzij uitstekend keeperswerk van Jasper Bergervoet en keer maal werd de lat geraakt. In de 65e minuut kwam Heitse op voorsprong. Jeroen Vrenken speelde de bal door naar Daan Engelen die Gachik Towmasjan fraai alleen voor de goalie zette. Gachik omspeelde de keeper bekwaam en schoof het leer beheerst tegen de touwen, 0-1. Hierna drong de thuisclub nog meer aan, waardoor Heitse steeds meer ruimte kreeg. Heythuysen kreeg een aantal goede kansen om de wedstrijd te beslissen, maar moest tot vijf minuten voor tijd wachten eer de 2-0 een feit was. Na een mooie pass van Lenn Frenken scoorde Wouter Bergervoet de allesbeslissende 2-0. Al met al een uitstekende start voor Heythuysen. De volgende week is de eerste thuiswedstrijd tegen Eindse Boys.

Andere uitslagen klasse Heitse 1:
RKAVC-Crescentia  4-0
RIOS’31-SNA   4-3
Eindse Boys-MBC’13   2-3
Leveroy-Altweerterheide   2-3
Rood Wit’67-St. Joost   2-1
RKSVV-Walburgia   2-2

Stand klasse Heitse 1:
1.   RKAVC 1-3 (4-0)
2.  Heythuysen 1-3 (2-0)
3.   RIOS’31 1-3 (4-3)
4.   Altweerterheide 1-3 (3-2)
5.  MBC’13 1-3 (3-2)
6.   Rood Wit’67 1-3 (2-1)
7.   RKSVV 1-1 (2-2)
8.   Walburgia 1-1 (2-2)
9.   St. Joost 1-0 (1-2)
10. SNA 1-0 (3-4)
11. Eindse Boys 1-0 (2-3)
12. Leveroy 1-0 (2-3)
13. Sportclub Leeuwen 1-0 (0-2)
14. Crescentia 1-0 (0-4)

Heythuysen 2 heeft thuis de seizoensoverture met 2-1 van VV HEBES 3 gewonnen. In de eerste helft had Heitse een overwicht maar wist dit niet in doelpunten om te zetten. In het tweede bedrijf maakte Roan v.d. Wal de 1-0 en Siem Dorssers de 2-0. In de slotfase scoorden de gasten nog tegen, maar verder liet Heitse het niet meer komen.
Heythuysen 3 won uit de derby tegen Leveroy 2 met 3-2. Vooral in de eerste helft speelde het derde een puike partij. Noel Vaessen, Rob Luijten en Omid Naziri deden het net van de tegenstander trillen.
Heythuysen 4 stond uit tegen VV GKC/RKHVC 3 na 45 minuten met 1-0 voor door een treffer van Noud van Melick. Na de theepauze ging het finaal mis en werd er nog ruim met 5-1 verloren.
De veteranen versloegen thuis Laar 35+1 met 5-0 door drie goals van Bart Overmans en twee doelpunten van Marco Timmermans.

JEUGD
De jeugdteams zijn aan de najaarscompetitie begonnen.
De JO19-1 zegevierde thuis verdiend met 3-1 over ST SV United/BVV’27 JO19-1. Voor Heitse scoorde Shadi Hamam, Roan v.d. Wal en Sep van Neer. Na 401 minuten kreeg goalie Idse Seunis zijn eerste tegentreffer te verwerken.
De JO17-1 speelde eerst afgelopen woensdag haar laatste bekerwedstrijd thuis tegen Merefeldia JO17-1. Na een gelijkopgaande wedstrijd werd er nipt met 2-1 verloren. Thomas Graef was trefzeker. Daarentegen werd de eerste competitiewedstrijd uit met 3-0 van ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO17-1 gewonnen door treffers van Thomas Graef (2x) en Sven Gaal (1x). Rick Vrenken werd unaniem tot “man of the match” uitgeroepen.
De JO15-2 leed een 5-2 thuisverlies tegen ST Brevendia JO15-2. Lars Peeters en Bono Geenen was succesvol.
De JO13-1 versloeg thuis ONDO JO13-1 eenvoudig met 6-0 door doelpunten van Niels Kurstjens (3x), Ruben van Rooyen (1x), Jens van Roy (1x) en captain Kyan Rooswinkel (1x).
De JO13-2 verloor uit met 11-1 van Eindse Boys JO13-1. Sanne Schreurs trof doel.
De JO11-1 behaalde een knappe 9-2 uitzege tegen SVC2000 JO11-1. De goalscoorders waren Jorn v.d. Ven (2x), Daan Vullers (2x), Syl v. Goor (2x), Lars Stakenborg (1x), Noah Coolen (1x) en Wout Kurstjens (1x).
De JO11-2 won thuis simpel met 10-0 van ST Roggel/SVVH JO11-1 door goals van Willem (4x), Jos (4x), Fleur (1x) en Els (1x).
De JO10-1 zegevierde thuis met 4-3 over SHH JO10-4. Wiebe Joris (2x), Ties van Heel (2x) en Matteo van Leeuwen (1x) scoorden voor de Heythuysenaren.
De JO10-2M leed een 14-1 uitverlies tegen SHH JO10-5. Lieke Daas scoorde voor het meisjesteam.
De JO9-1 won in Tegelen met 7-1 van Sportclub Irene JO9-2 door goals van Stan van Horne (2x), Funs Beurskens (2x), Ole v.d. Ven (1x), Deef Schreurs (1x) en er was een eigen doelpunt.
De JO9-2 heeft thuis met 9-0 van Someren JO9-3 gewonnen. Ahmad Zakria (4x). Liam Coolen (2x), Twan Joosten (1x), Fabian Wijen (1x) maakten de treffers. Verder was er een own goal.
De JO8-1 won thuis met een monsterscore van 17-0 van BEVO JO8-1. De doelpuntenmakers waren Giovanny Knoops (met maar liefst 12 goals), Luis Beijers (2x), Dinand Bergmans (2x) en Stef Konickx (1x).

G-voetbal
Het eerste G-team won thuis met 2-1 van HVCH met 2-1. In de tweede helft scoorde Kevin Huijerjans tweemaal.
Het derde G-team speelde als vanouds weer een spectaculaire wedstrijd. Het werd uiteindelijk 12-8 voor SHH G1.
Het jeugd G-team verloor thuis met 8-4 van RKVVL/Polaris G1. In een leuke match scoorde Ren Faessen driemaal en verder was er een own goal.