Heythuysen 1 heeft thuis geflatteerd met 4-1 van RKSVV 1 gewonnen. Heitse stond bij de rust met 1-0 achter, maar boog dit in de tweede helft om in ruime overwinning. Dankzij dit resultaat klimt Heythuysen een plaatsje op de ranglijst en staat nu derde. Voorafgaande aan de wedstrijd ontving Frits Colbers van de KNVB de gouden speld.

Opstelling Heythuysen 1:
Coen Beijnsberger, Remko Ouwerkerk, Rick Nelissen, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken, Thijs v. Montfort (Tom van Lier), Martijn Vrenken, Siem Schreurs, Gachik Towmasjan (Wouter Bergervoet), Lenn Frenken (Wesley van Montfort) en Daan Engelen.

Scoreverloop:
0-1 Serge Stultiens (11e minuut), 1-1 Gachik Towmasjan (47e minuut), 2-1 Daan Engelen (60e minuut), 3-1 Wouter Bergervoet (78e minuut) en 4-1 Lenn Frenken (81e minuut)

Toeschouwers: 75.
Scheidsrechter: v.d. Walle (Aarle Rixtel).
Man of the match: Thijs van Montfort.
Pupil van de week: Ties van Heel (JO10-1).
Bijzonderheid: Voor de wedstrijd ontving Frits Colbers uit handen van de KNVB de gouden speld van zijn vele verdienste van onze club. Proficiat Frits.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een drietal plaatsen gewijzigd. In de basis stonden keeper Coen Beijnsberger, Rick Nelissen en Daan Engelen ten faveure van goalie Jasper Bergervoet (prive), Tom van Lier en Wouter Bergervoet. Door de grote hoeveelheid neerslag was het speelveld moeilijk te bespelen en gleden veel spelers regematig uit De eerste helft was van Heitser zijde ondermaats. We zullen er maar weinig woorden aan vuil maken. Al in de 11e minuut kwamen de gasten op voorsprong. Nadat de referee niet floot voor een vermeende overtreding van een RKSVV speler was de Heitser verdediging niet alert genoeg. Uiteindelijk profiteerde Serge Stultiens hiervan en de 0-1 was een feit. Heitse was voor de rust welgeteld een keer gevaarlijk, maar Gachik Towmasjan kopte de bal na een duwfout van dichtbij over. Heitse kreeg hiervoor geen strafschop. Heitse mocht blij zijn dat RKSVV niet meer keer in de eerste helft scoorde. In de tweede helft schrok Heitse wakker en dit leidde al direct tot de gelijkmaker. Na een voorzet van Siem Schreurs kopte Gachik Towmasjan de 1-1 tegen de touwen. Na een uur spelen kwam Heythuysen op voorsprong. Na een prima voorzet van Gachik Towmasjan trapte Daan Engelen beheerst het leer binnen, 2-1. Was hierop getraind? Heitse was nog niet in de veilige haven en had tweemaal geluk. Een keer werd er een bal van de lijn gehaald en een schoot vloog op de laat. Nadat invaller Wouter Bergervoet een grote kans op de 3-1 had laten liggen, scoorde dezelfde Wouter Bergervoet met hulp van goalie toch de 3-1. De match was beslist en zeker nadat enkele minuten later Lenn Frenken na goed voorbereidend werk van Rick Nelissen en Daan Engelen de 4-1 binnenschoot. Na een beduidend betere tweede helft behaalde Heitse uiteindelijk toch nog een ruime zege. Heythuysen bezet nu de derde plaats in de rangschikking. De volgende week speelt Heythuysen uit tegen Walburgia.

Andere uitslagen klasse Heitse 1:
MBC’13-RKAVC  0-5
St. Joost-SNA   2-1
Sportclub Leeuwen-Crescentia   3-2
Eindse Boys-Altweerterheide   1-2
Leveroy-Rood Wit’67   afgelast
RIOS’31-Walburgia   afgelast

Stand klasse Heitse 1:
1.   RKAVC 3-9 (12-1)
2.   Altweerterheide 3-9 (10-4)
3.   Heythuysen 3-7 (6-1)
4.   Rood Wit’67 2-6 (9-2)
5.   St. Joost 3-6 (5-3)
6.   Sportclub Leeuwen 3-6 (4-4)
7.   RIOS’31 2-3 (4-5)
8.   SNA 3-3 (7-8)
9.   MBC’13 3-3 (3-8)
10. Walburgia 2-1 (3-5)
11. Eindse Boys 3-1 (3-5)
12. RKSVV 3-1 (4-11)
13. Leveroy 2-0 (4-6)
14. Crescentia 3-0 (3-14)

Heythuysen 2 heeft de uitwedstrijd tegen Grashoek 2 winnend afgesloten. Dankzij treffers van Wesley van Montfort (2x) en Luuk Deckers (1x) werd met 3-2 gezegevierd. Heitse 2 staat nu op fraaie tweede plaats.
Heythuysen 3 verloor uit ongelukkig met 2-1 tegen Laar 7. Er werd diverse keren tegen het houtwerk geschoten. Omid Nazari scoorde voor de Heythuysenaren.
De veteranen leden haar eerste seizoensverlies. Thuis werd met 3-0 van Merefeldia 35+1 verloren.
De wedstrijd FC Maasgouw 4-Heythuysen 4 werd afgelast.

JEUGD
De JO19-1 heeft uit de derby tegen koploper Haelen JO19-1 met 1-1 gelijkgespeeld. In een gelijkopgaande eerste helft opende Maikel Nieskens de score, maar diep in de blessuretijd van het eerste bedrijf scoorde Haelen de gelijkmaker. In de tweede helft was Haelen de betere ploeg, maar Heitse hield stand.
De JO17-1 blijft maar winnen. Ook de derde competitiematch werd in winst omgezet. Na een puike eerste helft met doelpunten van Thomas Graef, Sven Gaal (mooie kopbal) en Cas Peeters (fraaie knal) was de eindstand van 3-0 al bereikt.
De JO15-1 verloor uit met 4-0 van het sterke Merefeldia JO15-1.
De JO15-2 behaalde haar eerste overwinning van de najaarscompetitie. In het eigen “stadion” werd MMC Weert JO15-2 met 3-1 verslagen door doelpunten van Lars Peeters (2x) en Stijn Verstappen (1x).
De JO13-1 versloeg thuis overtuigend FC Oda JO13-2 met 6-0. Kyan Rooswinkel (2x), Alexander Lotsch (1x), Robin van Roy (1x), Mats Corbeij (1x) en Luca Joris (1x) waren trefzeker.
De JO13-2 leed een ruime 12-0 uitnederlaag tegen VV HEBES JO13-1.
De JO11-1 blijft na de 7-4 thuiszege tegen Baarlo JO11-1 de ongeslagen koploper. Daan Vullers (2x), Jorn v.d. Ven (2x), Lars Stakenborg (1x), Tuur Lemmens (1x) en Noah Coolen (1x) waren succesvol.
De JO11-2 won uit met 5-3 van FC Maasgouw JO11-1 door vier treffers van Willem Verlinden en een goal van Sven Quicken.
De JO10-1 verloor thuis met 10-2 van Horn JO10-1. Matteo van Leeuwen en Ties van Heel scoorden voor de Heitse.
De JO10-2M leed een 13-1 uitverlies tegen Horn JO10-2G. Quinty Verhoeven deed het net van de tegenstander trillen.
De JO9-1 heeft ook haar derde wedstrijd gewonnen. In Velden werd met 6-1 van IVO JO9-1 gewonnen door goals van Stan van Horne (2x), Funs Beurskens (2x), Ole v.d. Ven (1x) en Deef Schreurs (1x).
De JO9-2 won thuis met 13-0 van RKSVO JO9-1. De goalscoorders waren Ahmad Zakria (5x), Aquin Franssen (4x), Jayden van Berlo (1x) en Liam Coolen (1x). Verder waren er nog twee own goals.
De JO8-1 behaalde thuis een monsterscore tegen ST Helenaveen/Griendtsveen JO8-1. Na 40 minuten stond er een 22-0 zege op het scorebord. De doelpuntenmakers waren Giovanny Knoops (11x), Wessel van Rooyen (9x) en Dinand Bergmans (2x). De JO8-1 heeft nu alle drie de wedstrijden gewonnen.

G-voetbal
Het eerste G-team versloeg uit Gemert G1 met 5-1. Aanvoerder Jeffrey Meuter maakte een hattrick. De overige treffers werden door Sven van Rijt en Sam Korten gescoord.
Het tweede G-team verloor thuis nipt met 5-4 van SJO Helmondia/MULO G3. Kevin Huijerjans en Koen de Holder scoorden beiden tweemaal.
Het derde G-team leed na een aantrekkelijke wedstrijd een 8-6 thuisverlies tegen Sportclub Susteren G1. Joeri Barakjan, Stef Kist en Stephan de Jong maakten allen drie goals.
Het jeugd G-team speelde uit tegen Rhode/van Stiphout JG1 een prima partij, maar eindelijk werd er toch met 15-9 verloren. Rens Faessen (6x), Yoeri Engelen (2x) en Jordi Matthey (1x) troffen doel.