Heythuysen 1 heeft uitwedstrijd tegen de ongeslagen koploper RKAVC 1 knap met 4-2 gewonnen. In de eerste helft speelde Heitse een puike partij. Bij de theepauze was het al 4-1.  Heythuysen 1 blijft op de derde plaats in de rangschikking staan.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Remko Ouwerkerk, Thijs van Montfort, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken, Rick Nelissen, Martijn Vrenken (Tom van Lier), Siem Schreurs, Wouter Bergervoet, Lenn Frenken (Sjoerd v.d. Heuvel) en Daan Engelen.

Scoreverloop:
0-1 Wouter Bergervoet (5e minuut), 0-2 Remko Ouwerkerk (14e minuut), 0-3 Daan Engelen (27e minuut), 1-3 Larry Heber (28e minuut), 1-4 Alessandro Bruisten (37e minuut, eigen doelpunt) en 2-4 Chris Alias (85e minuut, strafschop)

Toeschouwers: 50.
Scheidsrechter: Clijsen.
Man of the match: Siem Schreurs.
Bijzonderheid: Heitse had maar liefst drie assistent scheidsrechters nodig. De eerste twee werden door de referee, nadat zij schijnbaar reclameerden, weggestuurd.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op slechts een plaats gewijzigd. In de startelf stond captain Philippe Schonkeren ten faveure van Tom van Lier. Heitse startte prima tegen de koploper en stond al in de vijfde minuut met 1-0 voor. Na een uitstekende steekpass van Martijn Vrenken scoorde Wouter Bergervoet beheerst de openingstreffer. Heitse bleef goed voetballen en nog binnen het eerste kwartier werd de score verdubbeld. Na een prima genomen vrije trap van Rick Nelissen kopte Remko Ouwerkerk de bal steenhard tegen de touwen, 0-2. De gevaarlijke en veel scorende voorhoede van de thuisclub werd goed in bedwang gehouden. Na een klein half uur was Daan Engelen er als de kippen bij nadat een speler van de thuisclub een bal naar de goalie wou terugkoppen. Daan onderschepte de bal, passeerde de keeper en schoof de bal netjes het doel in, 0-3. Nog geen minuut later stond de anschlusstreffer op het scorebord. Larry Heber strafte een onachtzaamheid in de Heitser defensie af, 1-3. Even later kreeg Heitse nogmaals hulp van de thuisclub. Een terugspeelkopbal van Allessandro Bruisten vloog over de keeper het doel in, 1-4. Heitse ging derhalve rusten met een ruime 4-1 voorsprong. De tweede helft was een heel stuk minder attractief voor de toeschouwers. De thuisclub drong aan zonder dat dit veel gevaar opleverde. Aan de andere kant had Lenn Frenken bijna de vijfde goal op zijn schoen, maar na prima voorbereidend werk van Daan Engelen gleed Lenn in kansrijke positie uit. Tien minuten voor tijd kreeg Remko Ouwerkerk zijn tweede gele kaart nadat hij een aanvaller de doorgang naar het doel belette. Vijf minuten voor het einde kreeg RKAVC een strafschop na een handsbal van Jeroen Vrenken. Chris Alias benutte de pingel feilloos. Verder liet Heitse het niet meer komen en behaalde een knappe 4-2 uitzege. In de slotfase maakte Sjoerd v.d. Heuvel na lange tijd zijn come back. Heitse blijft door dit resultaat op de derde plaats in de stand staan. De volgende week staat thuisderby tegen Leveroy op het menu.

Andere uitslagen klasse Heitse 1:
RIOS’31-Leeuwen   5-2
Altweerterheide-St. Joost   1-0
Leveroy-Eindse Boys   0-2
Rood Wit’67-MBC’13   5-0
Walburgia-Crescentia   0-6
RKSVV-SNA   2-1

Stand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 6-18 (17-4)
2.   RKAVC 6-15 (20-5)
3.  Heythuysen 5-13 (17-3)
4.   Rood Wit’67 4-12 (15-2)
5.   RIOS’31 5-12 (18-10)
6.   Sportclub Leeuwen 6-9 (9-11)
7.   Eindse Boys 6-7 (7-7)
8.   RKSVV 6-7 (12-16)
9.   St. Joost 6-6 (5-12)
10. MBC’13 6-6 (7-18)
11. SNA 6-4 (9-13)
12. Crescentia 6-4 (11-17)
13. Walburgia 5-1 (4-22)
14. Leveroy 5-0 (5-16)

Heythuysen 2 heeft uit met 6-4 van de nummer laatst VCH 1 gewonnen. De treffers kwamen op naam van Siem Dorssers (3x), Luuk Deckers (2x) en Wesley van Montfort (1x). Het second mag zich minimaal een week de trotse koploper noemen.
Heythuysen 3 verloor uit ruim met 6-1 van EMS 4. De kersverse vader Sjoerd Evers scoorde.
Heythuysen 4 leed een 4-0 thuisnederlaag in de derby tegen Roggel 5 zodat de reeks van een gewonnen wedstrijd alweer tot de verleden tijd behoord.

JEUGD
De JO19-1 heeft uit met 3-3 tegen IVO JO19-1 gelijkgespeeld. Voor de Heythuysenaren scoorden Maikel Nieskens, Roan v.d. Wal en Dani Raemakers. De treffer van Dani viel luttele seconden voor het laatste fluitsignaal.
De JO17-1 speelde thuis de belangrijke match tegen Oranje Blauw’15 of te wel de nummer 2 tegen de nummer 3. In de eerste helft zagen de toeschouwers een rommelige wedstrijd waarin Thomas Graef de eerste grote kans kreeg. De gasten kregen in het eerste bedrijf een strafschop welke naast het doel werd getrapt. In de tweede helft had Heitse een veldoverwicht met diverse uitstekende kansen die werden gemist. Na goed voorbereidend werk van Sven Gaal scoorde Thomas Graef de 1-0. Hierna werden de gasten sterker. Goalie Jurre Bongaerts redde tweemaal zeer bekwaam. Zuur was het dat dankzij het uitglijden van Jurre Bongaerts de gasten alsnog de gelijkmaker scoorde. Het bleef bij een 1-1 gelijkspel. Koploper OVCS speelde ook gelijk zodat Heitse op twee punten van de lijstaanvoerder blijft staan.
De JO15-1 speelde afgelopen week twee wedstrijden. Dinsdag werd thuis het inhaalduel tegen RKSVO JO15-1 met 4-2 verloren. Dankzij goals van Sil Backus en Philippe Wetzels kwam men op een 2-0 voorsprong, maar kon dit niet worden vastgehouden. Zaterdags leed de JO15-1 een 4-1 uitverlies tegen NWC JO15-2. Heitse speelde geen bijster goede partij. Sil Backus trof doel.
De JO15-2 speelde eveneens tweemaal de afgelopen week. Donderdags werd uit tegen FC JO15-3 met 5-4 gewonnen door doelpunten van Bono Geenen, Lars Peeters, Loek Hendriks, Femke Schreurs en Jochem Plantinga. Zaterdags was VV GKC/RKHVC JO15-2 in Kelpen met 5-1 te sterk. Bono Geenen was succesvol.
De JO13-1 versloeg thuis Liessel JO13-1 met 8-4 en blijft in de top van de ranglijst staan. De goalscoorders waren captain Kyan Rooswinkel (3x), Luca Joris (1x), Niels Kurstjens (1x), Tuur Verkoulen (1x), Ruben van Rooyen (1x) en Jens van Roy (1x).
De JO11-1 zegevierde thuis met 4-0 over Sportclub Irene JO11-2 en blijft de ongeslagen koploper. Jorn v.d. Ven (2x), Daan Vullers (1x) en Lars Stakenborg (1x) waren trefzeker.
De JO11-2 speelde uit met 1-1 remise tegen RKSVN JO11-2. Job van Beek scoorde voor de Heythuysenaren.
De JO10-1 had uit geen kind aan VV HEBES JO10-2 en won met 15-0. De doelpuntenmakers waren Wiebe Joris (5x), Sem Somers (5x), Nathan Mom (2x), Ties van Heel (1x), Collin van Moorsel (1x) en Matteo van Leeuwen (1x).
De JO10-2M verloor uit kansloos met 15-0 van SHH JO10-4.
De JO9-2 won thuis eenvoudig met 16-1 van Laar JO9-3 dankzij treffers van Ahmad Zakria (5x), Vince Opbroek (3x), Aquin Franssen (3x), Liam Coolen (2x), Twan Joosten (2x) en Jayden van Berlo (1x).
De JO8-1 is door de KNVB wegens een aantal grote zeges een klasse hoger ingedeeld. In de eerste wedstrijd werd er na een aantrekkelijke match met 7-5 van Sittard JO8-2 verloren. Givanny Knoop scoorde vijfmaal.

G-voetbal
Het eerste G-team versloeg thuis Venlosche Boys G1 met 2-0. Aanvoerder Jeffrey Meuter scoorde in beide helft een goal.
Het tweede G-team behaalde de eerste overwinning van het seizoen. In Meijel werd RKMSV G1 met 6-3 verslagen door goals van Koen de Holder (3x), Renier Smals (2x) en Ben Kusters (1x).
Het derde G-team verloor uit na wederom een spektakelstuk met 12-4 van FC Oda G3.
Het jeugd G-team leed een 5-1 thuisverlies tegen Rood Wit’62 JG1. Jordi Matthey deed het net van de tegenstander trillen.