Heythuysen 1 heeft thuis de derby tegen Leveroy 1 eenvoudig met 3-0 gewonnen. Het was bijna de gehele wedstrijd eenrichtingsverkeer, alleen vergat Heitse om nog meer te scoren. Heythuysen blijft op de derde plaats in de ranglijst staan.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Tom van Lier, Thijs van Montfort, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken, Rick Nelissen, Martijn Vrenken, Siem Schreurs (Wesley van Montfort), Wouter Bergervoet (Loek Kanders), Lenn Frenken en Daan Engelen (Sjoerd v.d. Heuvel).

Scoreverloop:
1-0 Daan Engelen (5e minuut), 2-0 Wouter Bergervoet (31e minuut), 3-0 Wouter Bergervoet (36e minuut).

Toeschouwers: 100.
Scheidsrechter: Bas Beeker (Arcen).
Man of the match: Thijs van Montfort.
Pupil van de week: Aquin Franssen (JO9-2)

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was wederom op slechts een plaats gewijzigd. In de startelf stond Tom van Lier ten faveure van de geschorste Remko Ouwerkerk. Heitse startte overdonderend en kwam in de vijfde minuut al op voorsprong. Na goed voorbereidend werk van Wouter Bergervoet scoorde Daan Engelen de 1-0. Hierna bleef Heitse duidelijk de betere ploeg en had zeker 75% balbezit. Toch duurde het nog tot een half uur spelen wanneer de score werd verdubbeld. Na een mooie steekpass van Tom van Lier kon Wouter Bergervoet alleen op de goalie afgaan. Wouter trapte de bal beheerst tegen de touwen. Even later was het alweer raak. Een prima voorzet van Rick Nelissen werd door Wouter Bergervoet binnengekopt, 3-0. In de tweede helft bleef de wedstrijd zeer eenzijdig. Heitse domineerde op alle fronten zonder in eerste instantie veel kansen te creeren. Van Leveroy had men niet veel te duchten. Goalie Jasper Bergervoet hoefde geen enkele keer handelend op te treden. Halverwege de tweede helft kwam Leveroy met 10 man te staan. Marijn Hermans moest aan de noodrem trekken. Hij hield Lenn Frenken lichtjes vast doen Lenn alleen naar de keeper kon gaan. In de slotfase waren nog een aantal kansen voor Heythuysen. Uitblinker Thijs van Montfort was nog dicht bij zijn kroon op zijn werk zetten. Na goed afleggen van invaller Sjoerd v.d. Heuvel werd zijn volleyschot door de keeper gepareerd. Loek Kanders maakte nog zijn debuut in de hoofdmacht. Het bleef bij een gemakkelijke 3-0 overwinning. Door het gelijkspel van Altweerterheide doet Heitse nog volop mee in de eerste periode. Men staat op nog altijd een keurige derde plaats met een minder gespeelde match. De volgende week speelt Heythuysen uit tegen SNA.

Andere uitslagen klasse Heitse 1:
MBC’13-RIOS’31   1-2
Crescentia-Altweerterheide   2-2
Eindse Boys-RKSVV   7-1
Sportclub Leeuwen-Rood Wit’67   gestaakt bij 1-2 i.v.m. zware blessure speler
St. Joost-Walburgia   3-0
SNA-RKAVC   2-5

Stand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 7-19 (19-6)
2.   RKAVC 7-18 (25-7)
3.  Heythuysen 6-16 (20-3)
4.   RIOS’31 6-15 (20-11)
5.   Rood Wit’67 4-12 (15-2)
6.   Eindse Boys 7-10 (14-8)
7.   Sportclub Leeuwen 6-9 (9-11)
8.   St. Joost 7-9 (8-12)
9.   RKSVV 7-7 (13-23)
10. MBC’13 7-6 (8-20)
11. Crescentia &-5 (13-19)
12. SNA 7-4 (11-18)
13. Walburgia 6-1 (4-25)
14. Leveroy 6-0 (5-19)

Heythuysen 3 won thuis dankzij vijf dolle minuten met 4-1 van ST VV GKC/RKHVC/RKESV 4. In een tijdsbestek van 5 minuten in de slotfase van de eerste helft scoorden men driemaal door een own goal, Merhawi Zeray en Suliem M. Ibrahim. In de tweede helft maakte Mitchel Snijkers de vierde treffer.
Heythuysen 4 behaalde uit een knappe 3-1 overwinning tegen de nummer drie FCV-Venlo 6. Rob Geenen scoorde alias Romelu Lukaku tweemaal. De derde goal kwam op naam van Roy Linders. Zal het vierde nu echt aan een gaan beginnen?

JEUGD
De JO19-1 speelde afgelopen donderdag in de tweede bekerronde uit tegen VV HEBES JO19-1. Er werd met 2-1 verloren. Maikel Nieskens scoorde de enige Heitser goal. Hierdoor is de JO11-1 het enigste team welke de derde ronde van de beker heeft bereikt. Zaterdags werd thuis in de competitie met 4-2 van ST Panningen/Egchel JO19-1 verloren. Er had zeker een gelijkspel ingezeten, maar de tegentreffers kwamen uiterst knullig tot stand. Thomas Schreurs en Baerke v.d. Bercken waren trefzeker.
De JO15-1 behaalde eindelijk haar eerste overwinning van het seizoen. Thuis werd middenmoter MBC’13 JO15-1 met 3-2 verslagen. Goaltjesdief Thomas Graef scoorden driemaal waarvan een keer uit een pingel.
De JO13-1 versloeg uit NWC JO13-2 met 5-1 door doelpunten van Jens van Roy (2x), Tuur Verkoulen (2x) en Kyan Rooswinkel (1x). Heitse blijft hierdoor meedoen om de prijzen.
De JO13-2 zegevierde thuis met 1-0 over ST Brevendia/Altweerterheide JO13-3. Sanne Schreurs deed met haar treffer vlak voor tijd het stadion ontploffen.
De JO11-1 heeft ook haar vijfde wedstrijd winnend afgesloten. Uit werd GFC’33 JO11-1 met 3-1 aan de kant gezet. Syl van Goor, Noah Coolen en Daan Vullers waren succesvol.
De JO11-2 won thuis met 4-3 van RKAVC JO11-1. Na een 4-1 voorsprong werd het in de slotfase toch nog even spannend, maar de zege werd over de streep getrokken. Daan Konickx, Willem Verlinden, Siem Quicken en Najdat Zakria troffen doel.
De JO10-1 verloor thuis met 8-2 van SHH JO10-5. Sem Somers en Wiebe Joris scoorden voor de Heythuysenaren.
De JO10-2M leed een ruime 15-0 thuisverlies tegen RKVB JO10-1. De volgende week staat de derby der derby’s Heythuysen JO10-2M tegen Heythuysen JO10-1 op het programma.
De JO9-1 blijft maar winnen. Ook Blerick JO9-1 moest eraan geloven. Het werd na treffers van Ole v.d. Ven (2x), Vinn Nelissen (1x), Pim van Goor (1x) en Funs Beurskens (1x) een 5-1 thuiszege voor Heitse.
De JO9-2 leed haar eerste nederlaag. In Vlierden won SPV JO9-1 met 7-5. De goalscoorders waren Ahmas Zakria (2x), Liam Coolen (2x) en Aquin Franssen (1x).
De JO8-1 heeft haar eerste zege in de nieuwe hogere klasse behaald. In Herten werd SHH JO8-1 eenvoudig met 11-1 verslagen. De doelpuntenmakers waren Givanny Knoops (6x), Wessel van Rooyen (2x), Dinand Bergmans (2x) en Luis Beijers (1x).

G-voetbal
Het eerste G-team won uit met 2-0 van Olympia’18 G1. In Boxmeer scoorde Jeffrey Meuter tweemaal. Hierdoor blijft de G1 in de top van de ranglijst meedoen.
Het derde G-team speelde twee wedstrijden tegen Venlosche Boys G2. Er werd eenmaal met 2-1 gewonnen en een keer met 2-1 verloren. Dit betekende de eerste overwinning van het seizoen. De treffers kwamen op naam van Stephan de Jong, Mohammed Ourrana en Stef Kist.