Heythuysen 1 heeft uit tegen SNA 1 met 3-1 gewonnen en stijgt naar de tweede plaats in de ranglijst. Voor het winnen van de eerste periode zijn nog drie kanshebbers, te weten Altweerterheide, Rood Wit’67 en Heythuysen.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Tom van Lier, Thijs van Montfort, Philippe Schonkeren, Remko Ouwerkerk, Rick Nelissen, Martijn Vrenken, Siem Schreurs, Wouter Bergervoet (Sjoerd v.d. Heuvel), Lenn Frenken (Gachik Towmasjan) en Daan Engelen.

Scoreverloop:
0-1 Lenn Frenken (1e minuut), 1-1 Pim Koopmans (47e minuut), 1-2 Rick Nelissen (78e minuut) en 1-3 Martijn Vrenken (85e minuut).

Toeschouwers: 75.
Scheidsrechter: Peymen (Stramproy).
Man of the match: Lenn Frenken.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was noodgedwongen op een plaats gewijzigd. In de startelf stond de van een schorsing teruggekeerde Remko Ouwerkerk ten faveure van de geblesseerde Jeroen Vrenken. Dit is enigste wedstrijd op kunstgras dit seizoen. Toch kende Heitse een bliksemstart door al binnen de minuut op voorsprong te komen. Na uitstekend voorbereidend werk van Daan Engelen trapte Lenn Frenken het leer tegen de touwen. Heitse bleef de gehele eerste helft duidelijk de betere ploeg en had andermaal zeer veel balbezit. Lenn Frenken had een mooie kans om de score te verdubbelen, maar de goalie redde. Daan Engelen zag een treffer wegens vermeend buitenspel worden afgekeurd. Rick Nelissen liet nog een eens zien over een uitstekend schot te beschikken, echter de bal vloog via de binnenkant van de paal het doel uit. De thuisclub kon in de eerste helft geen enkele keer echt gevaarlijk worden. In de tweede helft was het de thuisclub was sterk uit de startblokken kwam. Na nog geen twee minuten spelen viel de gelijkmaker. Na onnodig balverlies aan Heitser zijde trapte Pim Koopmans de bal over keeper Jasper Bergervoet (had hij toch maar een pet opgezet) heen en de 1-1 was een feit. Hierna zakte het niveau van spel bij Heitse. Ondanks het vele balbezit kon Heitse lange tijd geen echte kansen creëren en moest attent blijven op de counters van de thuisclub. Het morrende Heitser publiek ging een kwartier voor tijd weer achter de ploeg staan. Niet veel later gaf Lenn Frenken een prima voorzet welke door Rick Nelissen binnen werd gekopt, 1-2. Je zag de bevrijding bij de spelers. Zelfs keeper Jasper Bergervoet kwam de doelpuntenmaker feliciteren. Gachik Towmasjan kwam binnen het strijdtoneel en zorgde direct voor de highlight van de match. Bij zijn eerste balcontact passeerde Gachik drie verdedigers en gaf de bal aan Martijn Vrenken die beheerst de 1-3 binnenschoot. Nu stond het Heitser publiek weer op de banken. Het bleef uiteindelijk bij een dikverdiende 3-1 overwinning. Heitse stijgt naar de tweede plaats in de rangschikking en doet nog volop meer in de race na winst van de eerste periode. Over twee weken speelt Heythuysen thuis tegen St. Joost.

Andere uitslagen klasse Heitse 1:
Rood Wit’67-RIOS’31   4-1
Altweerterheide-Sportclub Leeuwen   7-1
RKAVC-Eindse Boys   1-1
Walburgia-Leveroy   0-6
Crescentia-St. Joost   0-1
RKSVV-MBC’13   1-2

Stand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 8-22 (26-7)
2.  Heythuysen 7-19 (23-4)
3.   RKAVC 8-19 (26-8)
4.   Rood Wit’67 5-15 (19-3)
5.   RIOS’31 7-15 (21-15)
6.   St. Joost 8-12 (9-12)
7.   Eindse Boys 8-11 (15-9)
8.   Sportclub Leeuwen 7-9 (10-18)
9.   MBC’13 8-9 (10-21)
10. RKSVV 8-7 (14-25)
11. Crescentia 8-5 (13-20)
12. SNA 8-4 (12-21)
13. Leveroy 7-3 (11-19)
14. Walburgia 7-1 (4-31)

Heythuysen 2 heeft haar eerste nederlaag van het seizoen geleden. Uit werd met 3-1 van Blerick 2 verloren. Luuk Deckers zette Heitse op voorsprong. Een zeer dubieuze toegekende strafschop (hands?) aan de thuisclub was de kentering in de match.
Heythuysen 3 versloeg thuis na een doelpuntrijke wedstrijd DESM 4 met 6-4. Na een achterstand van 3-1 bij de theepauze kwam het derde in het tweede bedrijf ijzersterk terug. Merhawi Zeray (2x), Mike Reijnders (2x), Leroy Plas (1x) en Bas Verlinden (1x) deden het net van de tegenstander trillen.
Heythuysen 4 verloor thuis met 4-3 van de nummer laatst Leveroy 3. Een 2-0 voorsprong werd uit handen gegeven. Opnieuw kan Heitse 4 geen reeks van zeges op de mat leggen. Noud van Melick, Lazlo Muijsers en Tom Lodewijks scoorden.
De veteranen speelde uit met 1-1 tegen Brevendia 35+1 gelijk. Na een 1-0 achterstand bij de rust, maakte Bart Overmans in de tweede helft de verdiende gelijkmaker.

JEUGD
De JO19-1 heeft uit met 2-1 van mede koploper MVC’19 JO19-1 verloren. Na een 1-0 achterstand miste Maikel Nieskens een pingel. Loek Habets kopte de gelijkmaker tegen de touwen, maar een minuut viel de winnende treffer voor de thuisclub.
De JO17-1 versloeg afgelopen donderdag uit MBC’13 JO17-1 met 4-2 en blijft in de top van de ranglijst. Thomas Graef en Sven Gaal scoorden beiden tweemaal. Een treffer van Sven Gaal was een goal a la Marco van Basten tijdens de EK finale van 1988.
De JO15-1 verloor uit ruim met 8-1 van het sterke Sportclub Leeuwen JO15-1. Een tegenvaller was dat Sil Backus na vijf minuten met een blessure er  uit moest. In de tweede helft Sil Backus ging keepen en Jordin v.d. Kop voetballen. En jawel hoor de enige doelpunt van Heitse kwam op naam van Jordin v.d. Kop.
De JO15-2 won uit knap met 2-1 van VV HEBES JO15-1. Captain Vince Heerschap en Jochem Plantinga waren succesvol.
De JO13-1 leed haar eerste competitienederlaag. In Weert werd met 3-0 van MMC Weert JO13-2 verloren. De Heythuysenaren hadden een totale off day.
Een gehavend JO13-2 leed een 9-0 thuisverlies tegen ST Egchel/Panningen JO13-2. Heitse miste maar liefst 4 spelers. Dank aan de JO11-2 spelers Bram Nieskens en Willem Verlinden voor het uithelpen.
De JO11-1 zegevierde thuis met 9-1 over middenmoter Blerick JO11-2 en blijft de ongeslagen trotse koploper. De goalscoorders waren Jorn v.d. Ven (2x), Daan Konickx (2x), Syl van Goor (2x), Daan Vullers (1x), Lars Stakenborg (1x) en Noah Coolen (1x).
De derby tussen het meisjesteam en de JO10-1 werd door de JO10-1 met 11-2 gewonnen. Het meisjesteam gaf uitstekend partij en behaalde haar beste resultaat tot nu toe in de competitie. Voor de meisjes scoorde Isis Peeters tweemaal. De treffers van de JO10-1 kwamen op naam van Wiebe Joris (4x), Matteo van Leeuwen (3x), Sem Somers (2x), Nathan Mom (1x) en Ties van Heel (1x).
De JO9-1 is niet te stoppen. De thuismatch tegen Reuver JO9-1 werd met 8-1 gewonnen dankzij doelpunten van Stan van Horne (2x), Vinn Nelissen (2x), Funs Beurskens (2x) en Ole van de Ven (1x).
De JO8-1 won uit afgetekend met 12-4 van FC Roerdalen JO8-2. Wessel van Rooyen (5x), Dinand Bergmans (5x) en Luis Beijers (2x) waren trefzeker.

G-voetbal
Het eerste G-team versloeg thuis Sparta’25 G1 met 3-0 blijft en om de titel meedoen. Kevin Heuijerjans (2x) en Patrick Meuter (1x) troffen doel.
Het derde G-team verloor na een spektakelstuk thuis met 15-9 van SHH G1. Stijn Devos (6x), Stephan de Jong (2x) en Stef Kist scoorden voor de Heythuysenaren.