Heythuysen 1 heeft uit eenvoudig met 6-1 van Crescentia 1 gewonnen. Bij de rust was het al 4-0 voor de Heythuysenaren. Door deze overwinning blijft Heitse op de tweede plaats in de rangschikking staan. De volgende week speelt Heitse thuis de absolute topper tegen koploper Altweerterheide 1.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Tom van Lier, Thijs van Montfort, Philippe Schonkeren, Jeroen Vrenken (Remko Ouwerkerk), Rick Nelissen (Daan Engelen), Martijn Vrenken, Siem Schreurs, Wouter Bergervoet, Sjoerd v.d. Heuvel en Lenn Frenken (Roan v.d. Wal).

Scoreverloop:
0-1 Lenn Frenken (7e minuut), 0-2 Rick Nelissen (27e minuut), 0-3 Martijn Vrenken (36e minuut), 0-4 Lenn Frenken (41e minuut), 0-5 Wouter Bergervoet (56e minuut), 1-5 Kay van Roij (82e minuut) en 1-6 Sjoerd v.d. Heuvel (90e minuut).

Toeschouwers: 50.
Scheidsrechter: Dings (Ospel).
Man of the match: Wouter Bergervoet.

Kort wedstrijdverslag:
De opstelling was op een plaats gewijzigd. Sjoerd v.d. Heuvel stond na ruim anderhalf jaar absentie wegens een blessure weer in de basis. Dit ging ten koste van Daan Engelen. Heitse begon uitstekend aan de wedstrijd en had al direct een groot veldoverwicht. Dit resulteerde al in een grote kans voor Martijn Vrenken, maar de keeper kon nog redden. In de 7e minuut was het wel prijs toen Lenn Frenken het leer binnen trapte, 0-1. Heythuysen bleef de betere ploeg en o.a. Wouter Bergervoet had een grote kans om te scoren. Na een klein half uur werd de score verdubbeld. Linksback Jeroen Vrenken trapte fraai naar Wouter Bergervoet. De prima voorzet van Wouter Bergervoet werd door Rick Nelissen dankzij zijn “edele delen” in het doel gewerkt, 0-2. De thuisclub was in het eerste bedrijf ook een paar keren gevaarlijk, maar kon niet scoren. In de 36e minuut lag nummer drie in het netje. Nadat target man Sjoerd v.d. Heuvel de bal naar Martijn Vrenken doorspeelde, kon Martijn al pingelend, inclusief de keeper, de 0-3 binnenschieten. Even later was de match definitief beslist toen Lenn Frenken zijn tweede treffer scoorde, 0-4. In de tweede helft zagen de toeschouwers het zelfde spelbeeld. Opnieuw had Heitse zeker 75% balbezit en na elf minuten was het 0-5 dankzij een fraaie schuiver van Wouter Bergervoet. Hierna liet Heitse de teugels wat vieren en liep de verdediging een paar maal uit de positie. Toch waren er kansen te over om te scoren. Nadat goalie Jasper Bergervoet al een keer uitstekend redden, viel toch de eretreffer voor de thuisclub. Na knullig balverlies aan Heitser zijde kon de bal Kay van Roij alleen op het Heitse doel afgaan en trapte via de onderkant van de lat binnen, 1-5. Het slotakkoord was voor Heitse. In de laatste minuut trapte Sjoerd v.d. Heuvel het leer via een verdediger tegen de touwen, 1-6. Al met al een simpele zege voor Heythuysen waarin de dubbele cijfers zeker tot mogelijkheden hadden behoord. Heitse blijft op de tweede plaats staan in de rangschikking. De volgende week speelt Heitse thuis de kraker tegen koploper Altweerterheide. Bij winst wordt Heitse de nieuwe lijstaanvoerder.

Andere uitslagen klasse Heitse 1:
SNA-Rood Wit’67   0-5
Altweerterheide-Walburgia   10-2
Eindse Boys-RIOS’31   5-1
RKAVC-Leveroy   2-0
St. Joost-MBC’13   1-2
RKSVV-Sportclub Leeuwen   2-1

Stand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 10-28 (39-10)
2.  Heythuysen 9-25 (31-5)
3.   RKAVC 10-23 (31-11)
4.   Rood Wit’67 8-20 (30-9)
5.   RIOS’31 10-18 (33-24)
6.   Eindse Boys 10-17 (22-11)
7.   RKSVV 10-13 (18-27)
8.   St. Joost 10-12 (10-16)
9.   MBC’13 10-12 (13-24)
10. Sportclub Leeuwen 9-9 (12-22)
11. Crescentia 10-8 (16-27)
12. SNA 10-5 (13-27)
13. Leveroy 10-4 (15-26)
14. Walburgia 10-2 (8-52)

Heythuysen 2 heeft uit tegen koploper RKSVN 2 met 1-1 gelijkgespeeld. In de eerste helft kopte Guus van Dalen de 1-0 tegen de touwen. Vijf minuten voor kwam de thuisclub langszij, waarna Baerke v.d. Bercken op een haar na nog de winnende goal liet aantekenen.
Heythuysen 3 had uit een total off day tegen Horn 3 en verloor met 6-0.
Heythuysen 4 stond bij de theepauze met 2-1 voor tegen RKVB 3. In de tweede helft ging nog finaal mis en werd er uiteindelijk met 5-3 verloren. Damien Korsten, Rim Vrenken en Mitch Diesch scoorden. Sedert kort is Damien Korsten aan zijn come back begonnen na een absentie van meer dan 2 jaar wegens een zware blessure.

JEUGD
De JO17-1 speelde de afgelopen week tweemaal. Dinsdags werd thuis onverdiend met 2-1 van koploper OVCS JO17-1 verloren. In de eerste helft was Heitse duidelijk beter en leidde bij de ranjapauze met 1-0 dankzij een fraai genomen vrije trap van Bram Berger. In het tweede bedrijf scoorden de gasten tweemaal waardoor men definitief voor de titel was uitgeschakeld. Zaterdags speelde de JO17-1 thuis een ongeïnspireerde match tegen laagvlieger Brevendia JO17-1. Na een 1-0 achterstand bij de rust scoorde Thomas Graef toch nog via een pingel de gelijkmaker.
De JO15-1 kwam uit tegen ST Panningen/Egchel JO15-1 dankzij een mooie goal van Tijn Vossen op voorsprong. De thuisclub kwam in de eerste helft nog langszij en was na rust de bovenliggende partij. Echter keepte Jordin v.d. Kop  een puike partij en sleepte het gelijkspel over de streep.
De JO15-2 versloeg uit hekkensluiter FC Oda JO15-4 met 6-1 door treffers van Lars Peeters (3x), aanvoerder Vice Heerschap (1x), Len Vestjens (1x) en er was een own goal.
De JO13-1 speelde uit met 1-1 remise tegen ST RKESV/GKC/RKHVC JO13-2. Beau Jeurninck zette Heitse op voorsprong. In Ell scoorde de thuisformatie daarna de gelijkmaker.
De JO11-1 heeft ook haar negende wedstrijd in winst kunnen omzetten. Thuis werd VV Kessel JO11-1 ruim met 10-2 verslagen. De goalscoorders waren Daan Vullers (4x), Jorn v.d. Ven (3x), Noah Coolen (2x) en Daan Konickx (1x). Bij minimaal een gelijkspel de volgende week uit tegen Venlosche Boys JO11-2 is de titel van de najaarsreeks binnen.
De JO11-2 speelde uit knap tegen Horn JO11-1 met 3-3 gelijk. Alleen was het het jammer dat een 2-0 voorsprong nog uit handen werd gegeven. Willem Verlinden (2x) en Najdat Zakria (1x) waren trefzeker.
De JO10-1 zegevierde uit met 11-1 over Bieslo JO11-2. Matteo van Leeuwen (8x), Ties van Heel (2x) en Colin van Moorsel (1x) waren succesvol.
De JO10-2M gaven uit een 2-0 en 3-1 voorsprong tegen FC Roerdalen JO10-3 nog uit handen en verloren met 6-4. Isis Peeters (3x) en Lois Schmitz (1x) deden het net van de tegenstander trillen.
De JO9-1 wonnen andermaal, nu zeer overtuigend uit met 15-2 van Helden JO9-1. De volgende week kan door minimaal thuis gelijk te spelen tegen ST Sporting S.T./SVEB JO9-1 het kampioenschap van de najaarsreeks worden behaald.
De JO9-2 had thuis geen kind aan FC Oda JO9-1 en zegevierde met 14-1. De doelpuntenmakers waren Aquin Franssen (4x), Ahmad Zakria (3x), Twan Joosten (3x), Jayden van Berlo (3x) en Vince Opbroek (1x).
De JO8-1 verloor thuis na een zeer aantrekkelijke wedstrijd nipt met 6-5 van DVO JO8-1. Wessel van Rooyen (2x), Givanny Knoops (2x) en Luis Beijers (1x) scoorden voor Heitse.

G-voetbal
Het eerste G-team won uit na een 2-0 achterstand bij de rust met 3-2 tegen HVCH G1. In de tweede helft scoorden de nieuwe aanwinst Bart Peeters, captain Jeffrey Meuter en John Timmermans vanaf de penaltystip. Hierdoor eindigt Heitse op een verdienstelijke tweede plaats in de najaarsreeks.
Het derde G-team speelde uit tegen koploper Sportclub Susteren een puike partij, maar verloor uiteindelijk toch met 10-6. Stef Kist (3x), Stijn Devos (2x) en Joeri Barikjan (1x) maakten de doelpunten.
Het jeugd G-team leed een 5-3 uitverlies tegen RKVVL/Polaris JG1. In Maastricht troffen Rens Faessen (2x) en Ian Embregts (1x) doel.