Heythuysen 1 heeft thuis zeer teleurstellend met 1-1 tegen laagvlieger SNA 1 gelijkgespeeld. Door de zege van koploper Altweerterheide heeft men nu twee verliespunten meer dan de Weertenaren. Al met al stort men zich met een katergevoel de carnaval in.

Opstelling Heythuysen 1:
Jasper Bergervoet, Tom van Lier, Thijs van Montfort, Remko Ouwerkerk, Jeroen Vrenken, Rick Nelissen, Martijn Vrenken, Siem Schreurs, Wouter Bergervoet, Daan Engelen (Maikel Nieskens) en Lenn Frenken (Luuk Deckers).

Scoreverloop:
1-0 Rick Nelissen (15e minuut) en 1-1 Remko Ouwerkerk (38e minuut, eigen goal).

Toeschouwers: 50.
Scheidsrechter: Kanning (Venray).
Man of the match: niemand.

Kort wedstrijdverslag:
Na twee afgelaste wedstrijden stond vandaag de thuismatch tegen nummer een na laatste SNA op het menu. De opstelling was noodgedwongen op een plaats gewijzigd. In de basis stond Lenn Frenken ten faveure van de geblesseerde Sjoerd v.d. Heuvel. Het waaide zeer flink en   Heitse had in de eerste helft de zeer felle wind tegen. Toch had Heythuysen direct een veldoverwicht. Na een kwartier spelen resulteerde dit een treffer. De bezoekende keeper maakte hands bij een uittrap. De vrije trap werd door Wouter Bergervoet tegen de paal geknald waarna Rick Nelissen de rebound tegen de touwen schoot. Nog in het eerste half uur had Wouter Bergervoet de score kunnen verdubbelen, maar na goedlopende aanval trapte Wouter in het zijnet. Hierna werd Heitse slordig en kreeg nog in de eerste helft de deksel op de neus. Na een vrije trap voor de gasten schoot verdediger Remko Ouwerkerk de bal ongelukkig in het eigen doel, 1-1. In de tweede helft had Heitse de wind mee, maar speelde veel te chaotisch. De eerste kans was zelfs voor SNA, maar een kopbal belandde naast het doel. Het spel speelde zich verder in zijn geheel af op de helft van de gasten. Er waren diverse schoten welke allemaal een prooi voor de goalie waren. Een keer redde de goalie zeer bekwaam. In de slotfase werd Luuk Deckers in spits geposteerd en jeugdspeler Maikel Nieskens kwam nog binnen de lijnen. Maikel Nieskens was nog tweemaal dicht bij een treffer en een kopbal van verdediger Jeroen Vrenken ging naast het doel. Ook werd nog een doelpunt van Daan Engelen wegens aanvallen van de keeper afgekeurd. Na vijf minuten blessuretijd floot de referee voor de laatste keer en stond er een zeer pijnlijke 1-1 op het scorebord. Al met al de minste prestatie van dit seizoen. Heitse gaat de carnaval in met een kater. Men blijft wel op de tweede plaats in de ranglijst staan. Over twee weken speelt Heythuysen uit de zeer belangrijke match tegen de nummer drie Rood Wit’67. Er zal dan wel uit een ander vaatje moeten worden getapt.

Andere uitslagen klasse Heitse 1:
Altweerterheide-Eindse Boys   4-3
St. Joost-RKAVC   1-2
Crescentia-Sportclub Leeuwen   3-1
MBC’13-Rood Wit’67   afgelast
Leveroy-RIOS’31   afgelast
Walburgia-RKSVV   afgelast

Stand klasse Heitse 1:
1.   Altweerterheide 15-40 (51-17)
2.  Heythuysen 13-31 (41-10)
3.   Rood Wit’67 12-29 (39-14)
4.   RKAVC 13-29 (38-16)
5.   RKSVV 14-22 (27-34)
6.   RIOS’31 12-21 (42-28)
7.   Eindse Boys 12-20 (31-16)
8.   MBC’13 13-15 (18-30)
9.   St. Joost 14-15 (16-26)
10. Sportclub Leeuwen 14-13 (22-33)
11. Crescentia 14-12 (21-39)
12. Leveroy 14-11 (24-33)
13. SNA 15-7 (18-43)
14. Walburgia 11-0 (8-57)

Heythuysen 2 heeft de uitderby tegen Haelen 2 met 4-2 verloren. Voor de Heythuysenaren scoorden Luuk Deckers en Bart Drenth.
De wedstrijden van Heythuysen 3, 4 en 35+1 werden afgelast.

JEUGD
De JO19-1 leed haar eerste puntenverlies van de voorjaarsreeks. Uit werd er met 1-1 tegen MBC’13 JO19-1 gelijkgespeeld. Maikel Nieskens maakte de verdiende gelijkmaker.
De JO17-1 verloor thuis na zeer zwak optreden met 1-0 van ONDO JO17-1. De beslissende treffer viel vlak voor rust. In de tweede helft stopte goalie Jurre Bongaerts een pingel. Een tegenvaller was het geblesseerd uitvallen van verdediger Sammi Abajtit. We wensen Sammi een voorspoedig herstel.
De JO15-1 kwam eindelijk weer eens in actie. Thuis werd eenvoudig met 6-1 van DESM JO15-1 gewonnen. Bij de ranjapauze stond men met 3-0 voor dankzij een onvervalste hattrick van de jarige Sil Backus. In het tweede bedrijf waren Phillipe Wetzels (2x) en Thomas Geukemeijer (1x, een fraaie lob) trefzeker.
De JO15-2 verloor haar wedstrijd uit met 5-1 van MMC Weert JO15-3. Men kwam nog via een goal van Lars Peeters op voorsprong, maar leed toch nog een ruime nederlaag.
De JO13-1 speelde thuis geheel onnodig met 2-2 gelijk tegen ST Brevendia JO13-2. Een zege had er zeer zeker ingezeten. Ruben van Rooijen en Robin van Roy troffen doel. In de goal stond de keeper van de JO11-1, Joey Vaessen.
De JO13-2 leed een ruime 8-2 uitverlies tegen Maarheeze JO13-2. De JO11-1 spelers Lars Stakenborg en Jorn v.d. Ven waren succesvol.
De JO11-2 begon slecht aan de thuiswedstrijd tegen FC Oda. Snel stond met 2-0 achter. Gelukkig herpakte de JO11-2 zich razendsnel en na een uur spelen stond er een 5-2 zege op het scorebord. De goalscoorders waren Daan Vullers (2x), Tuur Lemmens (1x), Sven Quicken (1x) en er was een own goal.
De JO10-1 verloor uit met 9-3 van FC Maasgouw JO10-1. Wiebe Joris, Matteo van Leeuwen en Ties van Heel deden het net van de tegenstander trillen.
De JO10-2M leed een kansloze 19-1 thuisnederlaag tegen Brevendia JO11-2. Miena Coenen redde de spreekwoordelijke eer voor het meisjesteam.
De JO9-1 heeft ook haar tweede match in de hoofdklasse verloren. In Ulestraten werd tegen RKUVC JO9-1 met 10-5 verloren. Funs Beurskens (2x), Stan van Horne (2x) en Ymke Boelens (1x) scoorden voor Heitse.
De JO9-2 versloeg thuis Sparta’18 JO9-1 knap met 7-4 door treffers van Ahmad Zakria (3x), Liam Coolen (2x) en Aquin Franssen (2x).
De JO8-1 zegevierde uit met 5-3 over FC Oda JO8-1. Givanny Knoops (2x), Wessel van Rooijen (1x), Raff Schiffelers (1x) scoorden. Verder was er nog een eigen doelpunt van de Weertenaren.

G-VOETBAL
Het eerste G-team speelde uit knap met 2-2 remise tegen EHC G1. De goalscoorders waren Nick van Rijt en Bart Peeters.
Het tweede G-team verloor thuis met 3-1 van ST TSC’04/Sportclub Irene G1. In de tweede helft maakte Koen de Holder de goal.
Het jeugd G-team speelde uit een prima wedstrijd tegen RKVVL/Polaris JG1 en verloor nipt met 3-2. Jordi Mattheij en Youri Engelen waren de doelpuntenmakers.